Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

gene kaza gene kaza gene kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Gecmiş olsun ALLAH can saglıgı versin gerisi nasıl olsa hallolur ama sorun surdaki bu tarz hayvanlar dısarda oldugu surece can saglıgımızda tehlıkede demektır ve benım gıbı caylaklar motor yerıne zırhlı arac kullansın bence.
    Umarım emnıyet mensupları bu tarz sıtelerı okuyorlardır ve bu tarz rusvet olaylarınının onune gecerler artık 2007 yız ve temız bır toplumu bızde hakediyoruz
    haksızmıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, taksicileri de unutma, dikkatli olun....
    sağol aplacım....suana kadar ticari taksıcılerle bı sorunum olmadı ama ınsallah bundan sonrada olmaz....allah kımseye böle kaza vermesın....

Alıntı NEONCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim bende birçok arkadaş gibi tabiki haklı olarak hepsine gıcığım bu dolmuşçuların.O yüzden tam yanından geçerken öyle bir kornaya basıyorumki,çünkü dikkat edin tam geçerken bakmadan direk sola kırıyor bi çoğu işte o an o surata varya bi tüküresim geliyor anlatamam.Geçmiş olsun.Ben sizlere bişi söliim trafikte gidiyorum önüm sağım her yer dolu arkamda bi dolmuş nerdeyse arka çantaya değecek daat daat işte bu hareketi gıcıklık olsun diye yapanlar var.E tabi aynen bi kol hareketi ve öndeki araçların arasından vın bön bön baksın inek.Ne yapalım.SAYGILAR
    sağol canım kardesım....tsk ederım....
    bence bu ökuzler bızım aralardan kolaylıkla gecmemıze gıcık oluolar...hanı bı yolcu kapmak ıcın herseyı göze alıolarya....işte aralardan gecemeyıp trafıkte sıkısıp kalınca sınır oluolar bıze....
    sıkıosa gecsınler aralardan.....

Alıntı Betonarme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahadinli kardeşim çok geçmiş olsun, çok şükür birşey yok sende
    sağol beton abı....bu kac oldu bılmıyorum ama gene allahıma bın sükür bana bısey olmadı....
    gecende otobanda 130 la kaptırdım giderken arka lastık anıden patlayıp ınıverdı...o hızda nasıl dusmedım hayret edıom....
    bın şükür allahıma....

Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşım...
    malesef birsüre öncede buna bezer bir olay benim başımada geldi
    benyerde debelenirken bırak inmeyi , durmadı bile ş....iz...
    sağol dostum....sanada cok gecmıs olsun....
    gene benım öküz dolmuscu senınkınden vıcdanlıymıs kacmadı....
    onların vıcdanının taaa..........anladınız gerısınıı

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun,bununla atlattığına şükret...
    Umarım bir daha böyle bir durumla karşı karşıya kalmazsın.
    tsk ederım abı...
    valla bu öküzler olduktan sonra daha cok karsılasırız....
    genede ınsl olmaz....

Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.tam yanından geçerken olduysa muhtemelen kör noktasına gelmişsindir.benim el alışkanlığım oldu artık her kafama esince korna çalıyorum(şöförü içinde gördüğüm her araba,yol kenarındaki duran yayalar,park ahlindeki büyük araçların yanından geçerken ,geçen gün bir sürtük otobüsün önünden atladı,motor yan yattı da bişey olmadı.).gerçi hiç kimse kale almıyor ama başka çözüm bulamıyorum.
    sağol abıcım....
    valla abı bı ınsan bukadarda kör olmazkı...önumde kı arabanın gecmesını beklıo ben gecerken cıkıo yola....
    + bı kere durdugu yer yanlıs dönus yaptıgı yer yanlıs..
    yanı ınsanın aklına bı şoförun öyle bı yerden U dönusu yapacagı gelmezkı....

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öküzlere haksızlık ediyorsun bence
    Çok geçmiş olsun kardeşim sende birşey yok ya o Allah'ından buşur zati
    pardon abı özür dılerım...gercektende öküzlere haksızlık edıoz...
    bı resım vardı emnıyet sarayında....ökzuler karsıdan karsıya üst gecıtten gecıolar...ınsanlar ise arabalarından arasında gecmeye calısıolar...
    gercektende haksızlık oluo ökzulere...
    tsk ederım abııı

Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni bize bagıslamıs Rabbim bosver jantı güzel kardesim.

Cehenneme odun lazım.
    Bir odun yetişmesi icin toprağa azmı ızdırap verir sanıyorsun
    cok tsk ederım abı....gercektende bu gıbı bı cok kaza atlatmama ragmen genede sapa sagla mayaktayım....bin şükür rabbime....

Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun inşaallah bu son olur
    cok sağol abı....allahtan tek dileğimde o zaten....

Alıntı yıben150t2mesut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun sana bir şey olmamışya önemli olan bu diyeceğim ama olmuyo nede olsa mal canın yongasıdır bir şerfsiz yüzünden hem canını tehlikeye atıyorsun hemde malından oluyorsun üstüne üstlük birde ses çıkarsan adamlar dan dayak yiyeceksin
    allah sabır versin
    cok sağol abi....
    gercektende ınsanın ıcı acıo ya...bısey olunca motoruna....
    hergun yıkarım temızlerım...lastıklerı jantları parlatırım....
    bi öküzde gelıp öle ederse nasıl ıcım yanmasınkı....
    okadar sehır dısına cıktım....uzun yol yaptım....150 160 bastım....hiç bı sorun olmamıstı...sımdı 80 le bıle zor gıdıo motor....

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Üzüldüm kardeş cidden, ama keşke polis çağırsaydın. Bu işler böyle düzelmez.. tutturacaksın zaptı.. ama suçlu çıkarsın ama suçsuz.. sen elinden geleni bir yapta.. yiyemezlerdi merak etme orada seni.. adam yemek öyle kolay değil olmadı vakti zamanı gelir biz yerdik seni yemeye kalkanları. her işin bir çözümü var. geçmiş olsun ama yanlış yapmışsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı croner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öküzlere karsı dikkatlı olmak lazım demişte bir arkadaş aklıma national geographic kanalından bir kısa reklam geldi.

Her yıl eşekler ve katırlar, uçak kazalarından daha fazla can almaktaymış.

Tabi sevgili türkiyemin eşek ve katırları 2 ayaklı ve genelde 4 tekerli oluyorlar....
    sunu 6 teker yapalım abı....bı cok dolmusun arka tekerı 4 tane....
    cok iiii bi benzetme olmus abı....tsk....

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolmuşçumu aman aman ilk kazama sebebiyet veriyodu ş.....siz. e 5 te sol şeritden giderken sağdan bağlantı yolundan girip önüme kırdı ve bariyerlere sürtmüştüm.Allahtan bişey olmadı.sonra özür diledi ama dua etsin arkamda kız arkadaşım vardı...
    sanada gecmıs olsun abı....
    valla senın dolmuscu bızımkılerden de ınsaflı cıkmıs...genede gecmıs olsun demıs.....

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş Olsun trafiğe para yedirseler bile mahkemeye yedire bileceklerini hiç sanmıyorum bundan sonra Susma Sustukça Sıra Sana Gelecek politikasını uygulamanı tavsiye ederim tabi haklıysan
    abı tek yedırmıolarkı....dernek olarak yedırıolar....onunda bı caresını bulur bu serfs...r
    bundan sonra vurdum duymaz olmuycam zaten...en ufak hatada hemen sıkayet etcem....

Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun sende bisey yok ya gerisinin cok onemli oldugunu dusunmuyorum...
    sağol gökay abı....
    öyle deme abı yaa...genede ınsanın içi acıo....nede olsa oda benım ötekı yarım...dımı yanı....

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte her isteyene ehliyet verirlerse böyle olur....çok geçmiş olsun dostum...
    bide ..........................mun ................ ları anladınız siz onu..sabah sabah yaw..işte bu memleket böyle insanlar var oldugu sürece 1 adım illeri 3 adım geri gider allah sonumuzu hayır etsin tekrar geçmiş olsun dostum

ha birde bir dolmuşcu anım var..aynı arkadaşımızın anlattıgı gibi akşam bir dolmuş saga dogru yanaştı arkasında da ben.. oda ne adam birden sola kırdı ş...zz allahtan durabildim ama yolun ortasında doksan dereceyiz ikimizde yanyana napıyosun bilader delirdin mi dedim oda körmüsün U dönüşü yapıyorum diyor yahu kardeşim bari arkana bak bir gelen mi var hem sonra sinyal ver öyle dön sene dedim oda nedese beyenirsiniz gözün körmü ki ne gerek var sinyal vermeye görmüyon mu kocaman arabayı diyor yaw bundan sonra medyumluga başlayaçam arkadaşkar öndeki şöfüüür bozuntusu olan bzı hıyarların aklından geçenleri okumam lazım yoksa yine bizi kabahatli cıkarıyolar allah böyle insanların belasını verir birgün
    sağol abı..sanada cok gecmıs olsuun....
    saymakla bıtmez abı bu ökuzlerın kusurları....

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok büyük geçmiş olsun kardeş
    allah beterinden korusun
    dolmuşcular burda da öyle malesef
    geçen gün şerefsiz bi dolmuşcuda beni biçiyodu az dahaa dikkat edip fren yapmasam adam sağ şeritten sol şeride üstüme çıkıyodu ki benim arkamdan önce sağıma geçti ordan da önüme kırdı
    allah hepimizi dört tekerlerden ve yayalardan korusun
    tsk ederım dostum sanada gecmıs olsun....
    sende ucuz atlatmıssın...
    allah butun motorcuları korusun....

Alıntı neveragain34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmiş olsun ALLAH can saglıgı versin gerisi nasıl olsa hallolur ama sorun surdaki bu tarz hayvanlar dısarda oldugu surece can saglıgımızda tehlıkede demektır ve benım gıbı caylaklar motor yerıne zırhlı arac kullansın bence.
    Umarım emnıyet mensupları bu tarz sıtelerı okuyorlardır ve bu tarz rusvet olaylarınının onune gecerler artık 2007 yız ve temız bır toplumu bızde hakediyoruz
    haksızmıyım?
    sağol kardesım...allah razı olsun...amin....
    insallah okuyorlardır....

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzüldüm kardeş cidden, ama keşke polis çağırsaydın. Bu işler böyle düzelmez.. tutturacaksın zaptı.. ama suçlu çıkarsın ama suçsuz.. sen elinden geleni bir yapta.. yiyemezlerdi merak etme orada seni.. adam yemek öyle kolay değil olmadı vakti zamanı gelir biz yerdik seni yemeye kalkanları. her işin bir çözümü var. geçmiş olsun ama yanlış yapmışsın.
    cok tsk ederım abı...abı zaten basımda bır suru dert var..bıde o o eklenırse dedım....vazgectım....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum geçmiş olsunda ne olursa olsun trafik çagırmalıydın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum geçmiş olsunda ne olursa olsun trafik çagırmalıydın
    abı cok sağol tsk ederım....
    bı olay anlatcam....
    bı tanıdıgım kamyonu (as900 doc) ıle gıderken dolmuscu gelıp bunun arka tekere carpıyor...tekerdekı hava sayesınde dolmus gerı fırlayıp kaldırıma vuruyor ve bır suru hasar oluo dolmusda...suc da her zaman old gıbı dolmuscuda...trafık cagırmıslar...kamyoncu arkadasın evıne hacız geldı...
    ben ne yapıyım sımdı abı sız söleyın....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı cok sağol tsk ederım....
    bı olay anlatcam....
    bı tanıdıgım kamyonu (as900 doc) ıle gıderken dolmuscu gelıp bunun arka tekere carpıyor...tekerdekı hava sayesınde dolmus gerı fırlayıp kaldırıma vuruyor ve bır suru hasar oluo dolmusda...suc da her zaman old gıbı dolmuscuda...trafık cagırmıslar...kamyoncu arkadasın evıne hacız geldı...
    ben ne yapıyım sımdı abı sız söleyın....

Ne alaka şimdi?.....

Kamyonun sigortası dolmuşun hasarını karşılar...... Sende zabıt tuttursaydın hatalı sen çıksanda senin sigortan karşı hasarı öder.....

Kulaktan dolma şeylere itimat etme.....

Böyle yapa yapa ticari araç kullananlar yollarda efe oldular..... Kendilerine mafya süsü vermiş aptallar topluluğu diyorum.....

Tabi içlerinde gerçekten ekmek parası için çalışıp gayet düzgün işini yapanlar da var.....Onlar sözlerimden alınmasın.....

Ne olursa olsun çizik dahi olsa zabıt tuttur.... Tabi senin evrakların tamsa....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alaka şimdi?.....

Kamyonun sigortası dolmuşun hasarını karşılar...... Sende zabıt tuttursaydın hatalı sen çıksanda senin sigortan karşı hasarı öder.....

Kulaktan dolma şeylere itimat etme.....

Böyle yapa yapa ticari araç kullananlar yollarda efe oldular..... Kendilerine mafya süsü vermiş aptallar topluluğu diyorum.....

Tabi içlerinde gerçekten ekmek parası için çalışıp gayet düzgün işini yapanlar da var.....Onlar sözlerimden alınmasın.....

Ne olursa olsun çizik dahi olsa zabıt tuttur.... Tabi senin evrakların tamsa....
    abı arkadasında evrakları tamamdı....suc dolmuscuda....ama arkadasın evıne hacıza gelmıs....dolmuscunun baya bı tanıdıgı varmıs....
    benımde tum evraklarım tamam....ondan korktugum ıcın bende bısey yapamadım....napıyım....bunları ne yapacagı bellı mı olur...ordan burdan bahane bulurlar gene yıkarlardı bana sucu....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)