Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletliyi ölüme terk ettiler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Bahçelievler'de motosiklet sürücüsüne iki araç çarptı, ikisi de durup yaralıya yardem etmek yerine kaçarak olay yerinden uzaklaştı. Kazadan geriye delil olarak ilk çarpan aracın düşen plakası ve tamponu kaldı.

Edinilen bilgiye göre kaza saat 03.00 sıralarında Basın Ekspres Yolu Bahçelievler mevkiinde meydana geldi. Ahmet Karataş'a (36) motosikleti ile Basın Ekspres Yolu'nda İkitelli istikametine ilerlerken, bir otomobil çarptı.

PEŞPEŞE İKİ ARAÇ ÇARPTI VE KAÇTI

Çarpan aracın tamponu motosikletin lastiğine saplandı. Plakası düşen ve tamponu kopan otomobil hızla kaçarken bu kez arkadan gelen bir minibüs, Karataş'a çarptı. Minibüsün sürücüsü de, Karataş'a yardım etmek yerine onu ölüme terkederek kaçmayı tercih etti.

KAÇAN SÜRÜCÜLER ARANIYOR

Polis olay yerinde incelemelerde bulunarak kaçan araçlara ulaşmaya çalıştı. Görgü tanıklarının da ifadeleri doğrultusunda kazaya karışanlardan birinin otomobil diğerinin de minibüs olduğu öğrenildi. Yapılan incelemelerin ardından Karataş'ın cesedi olay yerinden kaldırılırken, kazaya karışan sürücüleri yakalamak için araştırma başlatıldı.

EĞER DURSALARDI YAŞAYABİLİRDİ

Görgü tanıkları da taksinin motosiklete çarptıktan sonra durmayarak uzaklaştığını, yaralı haldeyken ayağa kalkmaya çalışan motosiklet sürücüsüne bu kez de minibüsün çarptığını söyleyerek, "Eğer dursalardı motosikletin sürücüsü yaşayabilirdi ancak taksi hemen, minibüs ise bir süre durduktan sonra uzaklaştı" diye konuştu.

arkadaşlar kazanın resmide var fakat buraya koymaya gönlüm razı olmadı.

kaynak: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=137260
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Lanet olsun.Aynı haberi ben de yazdıydım ama Mod.denetiminden geçemedi herhalde.

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah belalarını versin ne diyim yaa bu kadar duyarsız da olunmazkii
    sen kal aşk ben giderim buralardan

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    nası sınırlendım anlatamam Allah onları bıldıgı gıbı yapsın ocak sondurmek cok kolay. Allah aılesıne sabır versın kendısınede rahmet eylesın.bole serefsızler pıyasada cırıt atıyo elını kolunu sallaya sallaya ınsanlık harbıden ölmüş. ah o kacanları benım elıme verecekler varyaaa lınc ten beter ederım onları son zamanlarda bende motor ustundeyken mınıbus ve otobuslere yaklasmaya cok korkuyorum.
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    allah belalarını versin adamı ne hale getirmişler tüylerim ürperdi allah ailesine sabır versin allah rahmet eylesin.
    ne kadar cani bu insanlar ya kasten adam öldürmenin suşu idam olsun isteyen istedi gibi eleştirsin beni ama idam istiyorum ben bu ne acımasızlık ya
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    nasıl bir toplum olduk böyle? nasıl bukadar hayvanlaşa bildik? içimden geçenleri buraya yazamıyorum yazmıyorum; bende onlar gibi insanlıktan çıkmamak için

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    her zaman bu tip haberlerde plakaları yazarlardı keşke düşen plakayı açıklasalardı
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Ne yazıkki ,dışardan bakıldığında insan gibi görünen kişilerin aslında ana evladı olmadıklarını ,bu tür durumlarda ,Allah'tan korkmadıklarını vede bi insanı bu kadar aşağlıkça ölüme terkedecek kadar duygu ve düşüncelerden yoksun yaratıklar olduklarını görüyoruz,hı dursa ne olurdu,bide o tarafı var işin ,bu seferde kazada yaralanan kişinin ( yada vefat eden ) ailesi insanlık yaparmı ,(başıma geldi biliyorum,halen süründürüyolar ,hatam neydi kaçmadım durdum yaralı ile ilgilendim )buda ayrı bi konu ama bu iş vicdan işi,bu iş gönül işi ,bu iş karakter ve kalite işi,sırf kaçıp gitti diye o adam ölürse bunun hesabı çok acı şekilde verilir,bu dünyada verilmesse öbür dünyada verilir,kaçan şahıslar dua etsinlerki ,cezalarını bu dünyada çeksinler ,öbür dünyaya kalırsa işleri çok zor Allah yardımcıları olsun

Aklıma bi ayet geldi konuyla ilgili:

YApılan hiç bir iyilikte ,kötülükte Allah katında karşılıksız kalmayacaktır

Motorcu kardeşimizede Allah rahmet eylesin
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    grand dink 250
    Allah rahmet eylesin,yakınlarına allah sabır versin,yaşanmaz artık bu memlekette yaa,söyleyecek söz bulamıyorummm
    kymco grand dink 250 NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bir çoğumuz daha haklarımızı tam olarak bilmiyoruz.Bunlarda adama çarpınca başlarına geleceklerin korkusundan adamı ölüme terk etmişler.Belkide motosikletli suçluydu yada ehliyeti yoktu ama yinede korkudan kaçmayı tercih etmişler.Çok kötü bir kaza, yazık olmuş.Allah rahmet eylesin.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Türkiyede bir boşluktur gidiyor önüne gelen ehliyet alıyor sanki karpuz dağıtıyor işbilmez insanlar eğitim yok yollar Allaha emanet duyarsız adi şerefsizler ehliyet verirken eğitimde verin!!!!!! Allah rahmet eylesin sevenlerine ailesine SABIR versin....

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Son durum ne? yakalanmış mı plaka sahibi? cezası ne olacak? en ağır ceza verilmeli, hem suçlu hem kaçmış, allah rahmet eylesin çok üzüldüm.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Bunlar insan mı yahu Linke tıkladım insanlığımdan utandım Allah kahretsin bunları

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Arkadaşlar en kısa zamanda bir şeyler yapmak lazım, bu hepimizin Allah göstermesin başına gelebilecek tatsız bi olay, yeter demek lazım...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    şeerefsizler bu kadar da olmaz
    umarım kanı yerde kalmaz
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede bir boşluktur gidiyor önüne gelen ehliyet alıyor sanki karpuz dağıtıyor işbilmez insanlar eğitim yok yollar Allaha emanet duyarsız adi şerefsizler ehliyet verirken eğitimde verin!!!!!! Allah rahmet eylesin sevenlerine ailesine SABIR versin....
    ehliyet verirken insanlık testi yapamıyolar ki. keşke böyle bi imkan olsa bunlar insan değiller insanlık taklidi yapan canarlar... allah yakınlarına ve motor tostlarına sabır versin mekanı cennet olsun.

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Bunu yapanlar insan ise eğer ben insan değilim... Allah kahretsin böyle insanları ya

Motosikleti
    moto-zeta rally 50 :)
    kkulaklarını patlatıcak şekilde çınlatıorum hee yanlız onlarında deil tanıdıkları herkezin
    [COLOR="Red"]RÜZGARI RUHUNDA HİSSET....![/COLOR]

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Allah rahmet eylesin ...

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Yuh yani yuh bu kadarda olmaz. Yazıklar olsun. Aynıları kendi evlatlarından çıksın inşallah insanlıktan nasibini almamış orman kaçkınlarının.

Vefat eden arkadaşıma allahtan rahmet kederli ailesine sabır ve dayanma gücü diliyorum.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)