Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gelişim Sürücü Kursu"na sonsuz teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ümmet abi hayırlı olsun .. en nihayetinde aldın ..
    Ümmet abi bizlerle tanışmadanm önce bu turları atıyodu yine ne zaman bizim içimize bir abimiz olarak girdi kendisine bu işin gereğini anlattık ..Ümmet abiyi tanıyan tanır ..ümmet abi bir yerde ehliyet alacak kadar uzun duramaz buna maddi durumu müsade etmez.. bu kesinlikle bir savunma değil.. Gelişim sürücü kursu hiç bir ücret almadan hatta sağlık raporu, harç ....vb .. masraflarıda karşılayarak bu ehliyeti kendisine ücretsiz sağladı ..buradan GSK ya hem İbrahime hemde Habil"e çok çok teşekkür ederim .. Bu zamanda böyle esnaflar kalmadı ..

Ümmet abicim cebinde paralansın ehliyetin ..Allah kaza bela vermesin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun abi kazasız belasız nice yollara
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    vayyy beeeee ciddii ciddi ehliyeti yokmuşşş

valla koptummmm ümmet abi resmen koskoca Türkiye'ye gemici dügümü atacak şekilde 2-3 tur attı ve halaa motoru altında...

ümmet abi senden ufak bir ricam var. polisler yakaladıgında ne söyleyerek ceza yemeden kurtuluyodun en azından geçen diyalogu anlatsan. gerçekten yeni nesile büyük faydası olurdu beeeee

şaka bir yana gerçekten ehliyet almana sevindim. kazasız belasız ve cezasız günlerde kullanman dilegiylee

ama şu polislerden nasıl kurtuldugunu halaaaa merak ediyorum benden sır çıkmaz söyleyebilirsin:

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümmet abi senden ufak bir ricam var. polisler yakaladıgında ne söyleyerek ceza yemeden kurtuluyodun en azından geçen diyalogu anlatsan. gerçekten yeni nesile büyük faydası olurdu beeeee

ama şu polislerden nasıl kurtuldugunu halaaaa merak ediyorum benden sır çıkmaz söyleyebilirsin:
    Yakalanmış ve ceza yemiş Gökhan. En azından Barış abi öyle diyor.

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    ehliyetsizlikten zaten 2 kere ceza yedi ümmet abi..

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakalanmış ve ceza yemiş Gökhan. En azından Barış abi öyle diyor.
    evet az önce diger topicte gördüm.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet az önce diger topicte gördüm.
    Ne tesadüf. Bende diğer topicte gördüm.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    mesajlarınızı hiç sıkılmadan tek tek okudum kiminiz bazı şeyleri bilmeden önyargılı davranıp uslubunu bozmuş ve hiç şık olmamış başka türlüde yazabilinirdi.bazılarınız hoşgörmüş ve ona göre yazmış.ama unuttuğunuz bir nokta var.ben bu başlığı sizleri davet etmek için açmıştım. amaç bu değildi.bu yazdıklarınızın yeri öteki başlıktı yani.(gelişime sonsuz teşekkürler)burası olmalıydı .ben kızmadım sadece yanlış başlık olduğu için biraz yadırgadım.gelelim asıl meseleye,yani neden ehliyetsiz motor kullandığıma
    1.ehliyetsiz motor kullanarak suç işledim
    2.ilkokul mezunu olduğum için yılbaşından önce ehliyet alamadım
    3.ilkokul mezunlarına hak açılır açılmaz hemen başvurdum
    4.ancak 4 ay sonra ehliyetimi alabildim.4.hakkımda
    budurumda motor kullanma sebebine gelince,motoru çok seviyorum cezamı 2 kere ödedim,ve kuralara aynen uydum,ben ehliyetsiz motor kullandığım için bana ancak yasalar ceza verebilir,pc başında ahkam kesenler değil,ben yasalara karşı bedelini ödedim benim gibi yapan olursa oda bedelini öder hiç şüphesi olmasın.son olarak benim genç motorcu kardeşlerime tavsiyem lütfen ehliyetsiz ve korumasız motora binmesinler benim yaptığım yanlış ve hatalara düşmesinler.inanın ehliyetli motor kullanmak çok ama çok farklı oluyor.gerisi sizlere kalmış taktir sizlerin hepinize saygılar.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    ağbi en sonunda almışsın güle güle kirlet ıslattınmı yere vursaydın şöylee
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

marmariste ıslatırız bi o ehliyeti şöle mehtaba karşı ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne tesadüf. Bende diğer topicte gördüm.
    yemin ettttttt

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    ummet hayırlı olsun şimdi yollarda daha rahat sürüşler yaparsın bence.
    gelişim sürücü kursunuda tebrik ederim yaptıkları çok insancıl bir davranış.
    bende yakında ehliyete basvurucam hem araba hem motor eeeeeee artık bizede bir yardımları dokunur inşallah
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

kkorhann34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesajlarınızı hiç sıkılmadan tek tek okudum kiminiz bazı şeyleri bilmeden önyargılı davranıp uslubunu bozmuş ve hiç şık olmamış başka türlüde yazabilinirdi.bazılarınız hoşgörmüş ve ona göre yazmış.ama unuttuğunuz bir nokta var.ben bu başlığı sizleri davet etmek için açmıştım. amaç bu değildi.bu yazdıklarınızın yeri öteki başlıktı yani.(gelişime sonsuz teşekkürler)burası olmalıydı .ben kızmadım sadece yanlış başlık olduğu için biraz yadırgadım.gelelim asıl meseleye,yani neden ehliyetsiz motor kullandığıma
    budurumda motor kullanma sebebine gelince,motoru çok seviyorum cezamı 2 kere ödedim,ve kuralara aynen uydum,ben ehliyetsiz motor kullandığım için bana ancak yasalar ceza verebilir,pc başında ahkam kesenler değil,ben yasalara karşı bedelini ödedim benim gibi yapan olursa oda bedelini öder hiç şüphesi olmasın.son olarak benim genç motorcu kardeşlerime tavsiyem lütfen ehliyetsiz ve korumasız motora binmesinler benim yaptığım yanlış ve hatalara düşmesinler.inanın ehliyetli motor kullanmak çok ama çok farklı oluyor.gerisi sizlere kalmış taktir sizlerin hepinize saygılar.
    Ümmet abi daha önce nie açıklamadın ya valla özür dilerim çünkü bende ehliyet için uğraşıyorum birden görünce şok oldum ehliyetin hayırlı olsun abi.
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

slm

Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümmet abi daha önce nie açıklamadın ya valla özür dilerim çünkü bende ehliyet için uğraşıyorum birden görünce şok oldum ehliyetin hayırlı olsun abi.
    gerçeği anlamana çok sevindim.sorun yok inş biranevvel kavuşursun ehliyetine.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

kkorhann34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    gerçeği anlamana çok sevindim.sorun yok inş biranevvel kavuşursun ehliyetine.
    inşallah Ümmet abi Allah seni başımızdan eksik etmesin.....
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!

Motosikleti
    kymco venox 250
    ümmet abi pc başında ahkam kesmek değildi benim yazdıklarım ben sadece üzüldüm ehliyetsiz oluşuna senin motor tutkunu herkes biliyor ama diyorsunki ilk okul mezunuyum onada ok bende bir ilk okul mezunuyum benim anlamadığım senelerdir deniyor orta düzey okullardan mezun olmayanlara ehliyet verilmiyecek diye önceden niye almadınki yeni bir yasayı bekledin ha param yoktu dersen ehliyetsiz yakalanın ca zaten ehliyetin 2 misli para cezası ödüyosun sende diyosunki ahkam kesmeyin buyur burdan yak

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Hayırlı Uğurlu olsun Ümmet bey

Artık hedef amerika Kıtası olmalı
    Kazasız Belasız milyon kilometreler dileriz

denizcieylem-denizcimuzaffer
    Poturdak

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    kaç yıldır motor kullanıyorsunz bilmiyorum ama ben mooru almadan önce ehliyeti aldım korumalarım tam olmadan motora binmedim bunlar yapılması gerkeenler sizin yerinizde başka birsi olsa ki sitemizdde oldukça var yani medyatik olmasa bu kadar tepki olmazdı yazılarınızı okuyor ve helal olsun diyip örnek davranışlarınızı benimsiyorduk ama şimdi gerçekten gölge düştü benim gözümde bende oluşan karizmanıza bunu yuzyuze olsakta aynen söylerim sanalda değişmez başımıza taç yapmamızı mı bekliyordunuz ki bir kaç eleştiriyi hazmedemediniz surekli canlar veriliyo motosiklet camiasında bunların buyuk çoğunluğu ehliyetsiz korumasız olanlar canlar yanıyo bizde buradan yani sizinde dediğiniz gibi sanaldan tıpkı size destek mesajlarımızı yazdığımız gibi tazielerimiz yazıyoruz bu hoşumuza gitmiyo ama yazıyoruz ama sanaldan sizi eleştirince ne hikmetse hata oluyo ilkokul mezunları için olan yasa uzun zamandır gundemde bence bunlar mazeret değil ve bunun mazereti olduğunada inanmıyorum örnek aldığımız kişileri daha yakından tanımak gerekiyo demekki sanaldan olunca yanıltıcı oluyomuş :( malesef ...

evet örnek almak isteyen varsa bakın swort var.. onu örnek alın

Motosikleti
    kymco venox 250
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet örnek almak isteyen varsa bakın swort var.. onu örnek alın
    helal olsun iyi yazmış
    seninde ehliyetin yok galiba BBRR onun içinmi tam destek ümmet abiye

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler