Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Yollardaki ilk YBR 250... Benim ki...

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşallah...biz hiç alan çıkmaz diyoduk ama maşallah sen zıplamışsın...

ELINT dostum arkadaş 125'likten 250'ye geçtiği için o motor ona uçak gibi gelicektir... şimdi ilerleyen sayfalarda en fazla 2-3 haftacık bize hayabusa kullanıyomuş gibi anlatıcaktır motoru...fakat 1 ay sonra bu motora bu parayı vermenin ne kadar anlamsız olduğunu...taş gibi 500'lük CBF500 varken niye bunu aldığının verdiği mutsuzlukta karışık duygular içinde motora binmeye devam edecektir...satmaya kalktığındada en fazla 6500'E alıcı bulucak o fiyatada vermeye içi elvermicektir...
    Yess diyorum.İlk 1 ay Hayabusa izlenimi verecektir.Ondan sonrası için tek kelimeyle benim CBF 250'de yaşadığım hayal kırıklığı olacaktır.
    Şey olmuş şeyin şeyi olmaz.Kararına saygı duymakla birlikte yazık olmuş.İnşallah kazasız belasız kullanırsın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güle güle kullan. bir motorun turkiyedeki tarihine ismini yazdırdın. tebrikler.
    ==============================
    ==============================

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bilen varsa söylesin
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu, HP-PS konusuyla ilgili birşey söylemek istiyorum.Bildiğim kadarıyla ikiside aynı anlama geliyor, sadece HP ingilizce PS ise almanca Beygir Gücü demek.Sizlere bilgi vermek için yazmıyorum yanlış anlamayın, sadece bildiğimi söylemek istedim.
    bi açıklık da ben getireyim.Herhangi bir Unit converter programı bulun netten, HP şle PS'nin farklı olduğunu göreceksiniz.21 PS=20.71 HP. az bir fark aslında.Ama demek ki ingiliz beygirleri alman beygirlerinden biraz daha güçlü.o da doğal zaten.

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Hakikaten bu formda artık dillendirip budaklandırmak olmaz.. Arkadaş yesyeni motosiklet almış canını sıkarsak istemeden biz ayıp etmiş oluruz. ama bu demek diil ki başka formlarda söylediklerimi unutacağım.. alan alır satan satar. tabi gönlüm yamahanın burnu sürtülmesi için kimsenin almamasından yanaydı ama kimsenin kimseye de bir şey demeye hakkı yok. tekrar güle güle kullan arkadaşım.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı garacava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yess diyorum.İlk 1 ay Hayabusa izlenimi verecektir.Ondan sonrası için tek kelimeyle benim CBF 250'de yaşadığım hayal kırıklığı olacaktır.
    Şey olmuş şeyin şeyi olmaz.Kararına saygı duymakla birlikte yazık olmuş.İnşallah kazasız belasız kullanırsın...
    arkadaş 125 cc ile 30.000 yazıyla otuzbin km yapmış , 250 cc ile de 100.000 yazıyla yüzbin km yaparım demiş , resimlerinden de yapacağının mesajını vermiş.. yani kullanayım da hemen 600 ccye geceyim diye düşünen bir arkadaş olmadığını anlatmış. o noktayı kacırmıssınız

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş 125 cc ile 30.000 yazıyla otuzbin km yapmış , 250 cc ile de 100.000 yazıyla yüzbin km yaparım demiş , resimlerinden de yapacağının mesajını vermiş.. yani kullanayım da hemen 600 ccye geceyim diye düşünen bir arkadaş olmadığını anlatmış. o noktayı kacırmıssınız
    kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum , eğer bir motorcunun aklında ileride motorunu değiştirme fikri varsa o motora 4 yıl veya 100bin km binmez. saatte 110 km/h giden bir aracı 30bin kullandıktan sonra 140km/h ile giden bir motorla değiştiren kişiye o motor ancak 1 sene veya 10bin km gider . Ha eğer adamın aklında değiştirme fikri yoksa o başka, 50cc lik motorla bir ömrü geçirenler var . Veya parasal yönden 125 lik titanını satıp ybr 125 alanlar da olabilir, mesela ben .
    Ama şunu söyleyeyim hayırlı olsun demekle beraber diğer topiklerde yazdıklarımın arkasında duruyor ve beldeyamayı esefle kınıyorum . Fiyat politikası iyi olsa zaten mallar iyi servis de iyileşince yamaha'nın Türkiyede 1 numara olmaması için bir neden kalmıyor.
    Kardeşim sana tekrardan hayırlı olsun , sakın bizi yanlış anlama sitemimiz sana değil 500lük motor fiyatına 250lik motor satmaya çalışanlara.

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    hayırlı ugurlu olsun... güle güle kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle... arkadaşlarımız yamahanın fiyat politikasına veryansın etsede.. sen motorun rodajını doldurmaya bak.. kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle.... MAŞALLAH....
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    hayırlı uğurlu olsun

Yenı motorun hayırlı olsun.Allah kaza bela gostermesın dıyorum. "bu fıyata 2.el temız bı hede-hodo alırdın" dıyen arkadaslarında "2 tekere bu fıyat verılırmı bu paraya temız bı dogan gorunumlu sahın alırdın" dıyen arkadaslarla arasında dusunce olarak hıcbır fark olamadıgını belırtmek ıstıyorum. hayalın gercekten buysa senı tebrık ederım.(ıyıde hocam sen bu paraya temız bı cbf500 bulurdun. ne yaptın ya)

MadEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT 700 Deauville - CB125E
    Hayırlı olsun Allah tekerini düz bastırsın......Bu arada bakım aralığı ne kadar uzunmuş öle baya hoşuma gitti.
    YAMASAKİ

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum hayırlı olsun sen beğendikten sonra mesele yok istersen 50 cc olsun önemli olan senin beğenmen

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    hayırlı olsun.. o paraya alınacak çok motor var tabi ama tartışmak manasız... herşey para değil sonuçta.. insan beğendiğini alıyor.. çok iyi yapmışsın, güle güle kullan.. sen motorun üzerinde mutlu olduktan sonra ne kadar para neye verdiğin hiç önemli değil... güle güle bin..

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    hayırlı olsun guzel bır motor kazasız belasız kullanman dılegıyle
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    YBRR 250 Hayırlı olsun .
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

hayırlı olsun cok iyi bir seçim parasının hakkını verecegini düşünüyorum uzun zamandır beklenen bir motordu.cbf den cok daha kaliteli oldugunu düşünüyorum bekleyip görecegiz.. kazasız sürüşler

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Hayırlı olsun.Güzel ve güçlü bir motor olduğundan şüphem yokKazasız sürüşler dilerim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hayırlı olsun Kaza yaşamaman dileğiylee
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Hayırlısı olsun. Güle güle kullan!
    Fakat ben de bir çok arkadaş gibi, o kadar param olsa tertemiz bir 2.el CBF500 alırdım. Üstelik çok düşük kilometrelerde olanları var sahibinden.com'da.

Neticede seçim senin, keyif senin güle güle bin, pahalı ama güzel motor...

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ,bizimkiler kullanıcı görüşü sadece. biz kendimizi bi anlamda alan kardeşimizin yerine koyuyoruz.kalitede şüphe yok .tekrar hayırlı olsun
    güzel bakan , güzel görür.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ,bizimkiler kullanıcı görüşü sadece. biz kendimizi bi anlamda alan kardeşimizin yerine koyuyoruz.kalitede şüphe yok .tekrar hayırlı olsun

Tek kusuru fiyatı....

Almasaymış sanki biraz daha iyi olurdu....Şimdi yamahacılar seviniyordur birine sattık yaşasın diyerekten....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)