Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2. Kazamıda yaptım :( Yayaya çarptım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    çok geçmiş olsun dostum..
    bazı insanlar gerçekten kafayı yemiş, olası bi kazada kabak yine bize patlıyor ne yazıkki..

tekrar geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

büyük geçmiş olsun, lütfen biraz daha dikkat arkadaşlar....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    arkadasım çok geçmiş olsun. inşaallah tekrar böyle tatsız bir olay yaşamazsın.
    Merak ettiğim bir nokta var fren yaptıktan sonraki yere düşüş hızın tahmini olarak neydi hatırlıyormusun. birde eldiven olduğu halde ellerin neden zarar gördü anlamadım eldivenler korumalı değilmiydi.

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    cok gecmis olsunda dostum cok komik bi olay ya.. valla sabahin zottigi guldurdun benim.. ya demek boyle insanlarda var yaa..allam ..cok enteresan...:
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım çok geçmiş olsun. inşaallah tekrar böyle tatsız bir olay yaşamazsın.
    Merak ettiğim bir nokta var fren yaptıktan sonraki yere düşüş hızın tahmini olarak neydi hatırlıyormusun. birde eldiven olduğu halde ellerin neden zarar gördü anlamadım eldivenler korumalı değilmiydi.
    Kontra yaparken frenleri bırakmak zorunda kalmıştım. Sanırım 40 civarıdır. Aslında eldiven görevini yeterince yerine getirdi. Eldiven yırtılmadı ama derim, eldivenin altında katlanarak yırtılmış. Aynayı vurunca motor terse yattığı için beni biraz fırlattı. Eldiven olmasaydı ellerimin halini düşünemiyorum bile.

Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok gecmis olsunda dostum cok komik bi olay ya.. valla sabahin zottigi guldurdun benim.. ya demek boyle insanlarda var yaa..allam ..cok enteresan...:

Sen neden hortlattın bu topici bende onu anlamadım sabah sabah yine aklıma getirdin bak Neyse, malesef böyle insanlarda var. Sen polislerin ettiği küfürleri görsen dahada gülerdin. Polislerde bıkmış adamdan
    Okan ACAR

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Geçmiş olsun, baya olmuş ama...
    Eee motor nasıl, sen nasılsın...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun arkadaşım...

yine de üzülme... kötü bişi olmamış... böyle kazalar insana çok şey öğretiyor... allah beterinden saklasın...

bi de aman kamyon arkasında kalma insan önünü göremiyor çok tehlikeli...

şimdi gördüm epey de zaman geçmiş

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    güzel ülkemin ölürmün-öldürürmüsüne örnek bi olayı, içkiyi içtin git yeşilliğe patlayasıya kadar iç ama milleti rahatsız etme arkadaşın ne suçu var ya sana bişey olsaydı çooook geçmiş olsun.

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    geçmiş olsun allah beterinden saklasın

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Geçmiş olsun zamanında bende oyle bir kazayı arabayla yaptım , ucuz kurtarmissin ! . Haklıyken haksız bile oluyorsun , ben E-5 ortasında ust gecit altında çarptım , nasıl olduysa tehlikeli araç kullanmaktan ceza aldım .(Malesef savcı bey çarpılanı mağdur çarpanı suçlu görme gereği duydu)

Sen en azından haklılığını ispatlayabilmişsin

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun 90 la gidiyormuşsun o 100-110 olsaydı adamı indirebilirdin dediğin gibi vicdan azabı var yinede buna şükür tekrar tekrar geçmiş olsun

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    çok geçmiş olsun. yollar vahşi doğa gibi bizim için nerden neyin çıkacağı belli olmuyor.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Adamı mahkemeye ver az içsinde senin maddi manevi hasarını ödesin, belki aklı başına gelir, çok geçmiş olsun.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    çok büyük geçmiş olsun sana bişi olmaması sevindirici
    umarım en az masrafla kurtulursun
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    dostum cok gecmiş.bizim koyde vardır inekler yoldan gecerken ağar ağar gecerler sağına soluna bakmaz.buda o misal.allah korusun sanada bişi olabilirdi.tekrar cok gecmis olsun.son kazağan olur işallah.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    büyük geçmiş olsun ya ne insanlar var para için hayatını satıyolar ya... O saatte o kadar alkollu hemde anayolda yaa... Cok dikkat etmek lazım ben bana yeşil yansa bile her zaman durabilecegim kadar yavaslarım cok etkili... Cünkü ne olacagı belli değil ya bu tur bi olay olur ya da ambulans itfaiye aracı vb cıkabilir.. Dikkat etmek sart... Geçen Mt den bi arkadaşımıza da itfaiye carpmıstı.. Full koruma her zaman sart... Büyük geçmiş olsun...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    2 gün önce Bağcılara giderken adamın biri beni gördüğü halde karşıdan karşıya geçmeye kalkıştı, kornaya felan bastım bu sefer yolun ortasında önümde durdu. Ne kadar tuhaf insanlar var, şaşırıyor insan..
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)