Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çok Yazık Bize Çok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şimdi yok
    dostum sana kesinlikle katılıyorum benzeri bir olay geçen pazar benim başıma geldi samsuna geziye gitmiştik dönüş yolunda giderken yolda bir minibüs yavaş gidiyordu sag şeritten korna çaldım geçtim onu adam kendisini scooter lı birinin geçmesini hazmedememiş olacak beni ileride sıkıştırmaya kalktı ama sıyrıldım bu tür olaylar çok çirkin şeyler emin ol sesimizi duyan kımse yok bu memlekette yetkilileri sorarsan ............................. gitsin
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    malesef sen motorcusun gibi aşağılık kelimeler etmek böyle öküzlere mahsus.Almanyada yaşamak varmış yaww
    ama motorcu dediğin sabırlı olmalı.tehlikelere karşı uyanık olmalı.Yeri geldimi benim gibi mercedes tokatlamalı,yeri geldimi sağdan sağdan devam etmeli.Zaten motorun espirisi bu
    itina ile kaza yapılır

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı arinrin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yazık şu güzel vatanda böyle hıyarlar böyle şerefsizler yetişmiş.
    Biz ne yapalım, sakin sakin trafikte gitsek sıkıştırırlar, hızlı ve aralardan gitsek her an bir makasçı önümüze kırabilir. Çok sıkıldım arkadaşlar çok. Yok mu senimizi duyan bir yetkili, yok mu bir İNSAN

malesef adet olarak cok fazla bunlardan yaw..

Shakulin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)