Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kaza ve ehliyet...(KAZA YAPTIM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vala yazık etmısın yanı cıkcık.ne dıyelım gecmıs olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ENENDURO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyetsiz olarak trafiğe çıkmak,kaza nasıl olursa olsun suçu size yüklemez...Ehliyetsiz araç kullanmak ayrı bir suçtur...Ama kazada hatanız yoksa size ayrıca bir müeyyide uygulanamaz ! Kaza yapan arkadaşıma geçmiş olsun diyorum ! Trafik sigortan,eğer rapor tutturduysan karşı tarafın hasarını ödeyecek limitte...Sadece kendi hasarını karşılarsın ...EHLİYET ALALIM...SERTİFİKALAR EHLİYET YERİNE GEÇMEZ...EHLİYETİMİZİ VE RUHSATIMIZI HEP YANIMIZDA BULUNDURALIM !!!

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl yani trafik sigortam ödemi karşı tarafı?kesin bir bilgisi olan varmı arkadaşlar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

ironeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gitti ne yazık ki....
    Çok gecmiş olsun en azından arkadasların dediği gibiğ senin ve benim gibilerine örnek olsun bu ay içinde karakoldan ehliyetimi gidip alacağim 3 aydan berıde benımkısı beklıyor

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    geçmiş olsun ama 7ay içinde hiçmi yolun düşmedi

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    allah bununla geçmiş eylesin kardeş sıkma canını cana gelen mala gelsin. ayriyeten tarfik polislerinin tuttuğu kaza zaptı, alkol muayane zaptı, araç kaza yerindeki detaylı fotoğrafları, siğorta poliçen ve ruhsatınla siğortanı yaptırmış olduğun firmaya başvurup gerekli incelemeler yapılddıktan sonra sanırım haklı görüldüğün takdirde siğortan karşı tarafın hasarını ödeyecektir. detaylı bilgiyi siğorta şirketinden öğrenebilirsin
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadasım gecmiş osun.hani bir ata sözü vardır ya bir müsubet bin nasihattan daha iyidir...

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bonnie&clide adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun tamda üzerine geldi .Eşim hadi canım yolda kullanırsın artık die beni yola çıkmaya zorluyor bende ,ehliyetimi alana kadar imkansız diyorum,
    eşimizle ilişkileri gözden geçiriyoruz

size de geçmiş olsun kaza için , ehliyet için yorum yapmayacağım

Dostum Geçmiş Olsun.

Bazı şeyleri farketmek , bizlere gerçekten oldukça pahalıya patlıyor...

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    Geçmiş olsun ehliyetin yoksa % 100 suçlu duruma düşersin....
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

off feci durum... gecmis olsun salih...
    bu sitedeki üyeligimin ilk gününde , ilk mesajimi sana atiyor olmam hem kötü hem de iyi bir durum sanirim...
    ben de ehliyetimi kaybetmis , yenisini cikarmamistim.. üsenmemek gerek(mis)!!

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Geçmiş olsun.arkdaşlar eğliyetsiz çıkmayalım trafiğe pahalı bir şey değil lütfen herkez alsın...
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı salihgureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar perşembe akşamı saat 9 da Taksimde Honda crv jipe çarptım klasik tabi adam göre göre önüme çıktı...
    Suçlu kimdi peki canıma kastedenmi yoksa ehliyetsiz benmi tabiki ben...
    Arkadaşlar sertifikamı alalı 7 ay oldu ve gidip karakoldan ehliyetimi almaya üşendim sonuç:adamın 3000 ytl zararı ve benim motorum hasarını ben ödicem.
    motorda çok bişi yok sinyalim ve kafa granajım kırıldı.
    ARKADAŞLAR EHLİYETSİZ DOLAŞMAYIN ADAMLAR CANINIZA KASTEDSE BİLE SİZ SUÇLU OLUYOSUNUZ.
    Herkes ehliyetine kavuşacağı günü sabırsızlıkla beklerken, sen 7 ay boyunca gidip almamışsın.Ne diyeyim, zoru başarmışsın ama bedeli ağır olmuş.Geçmiş olsun.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    HYOSUNG
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşimizle ilişkileri gözden geçiriyoruz

size de geçmiş olsun kaza için , ehliyet için yorum yapmayacağım

haklısın bak ,ama benden güzelini bulamayacağı için kötü bir niyeti olduğunu sanmıyorum
    [B]KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR[/B]

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Salih geçmiş olsun.
    sen eski üyesin. bunları bilen adamsın. neden bile bile lades diyorsun?
    neyse sende birşey yok ya, en önemlisi o.

tekrar geçmiş olsun.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Geçmiş olsun...

Sen ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza yersin, eğer suç karşı taraftaysa o da paşa paşa karşılar masrafları... Rapor tutturduysan tabii...

Ben de ehliyetsiz kullandım bir dönem, hatta uzun bir dönem ama elindeki dosyayı karta çevirmemenin mantıklı bir açıklaması yok be hocam... Millet dosyayı alıncaya kadar akla karayı seçiyor...
    ...Sergerdan...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehh sunu bileydin..burasi turkiye ve motorsikletliysen direkt suclusun..neyse gecmis olsun..
    Suçlu olan motosikletli değil her zaman.

Arkadaşımız ehliyetsiz motora bindiği için asıl suçlu kendisi, bunu da kabul etmiş.

Biraz pahalı bir ders olmuş ama olsun. Bir çocuğa ya da bir başka birine vursaydın cinayet işlemiş gibi yargılancaktın. Ehliyetsiz bindikten sonra arabalar bilerek arkadan çarpsa yine siz suçlusunuz.

Neyse geçmiş olsun. Umarım son kazan olur arkadaşım.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Çok geçmiş olsun,önemli olan sana birşey olmaması.Ehliyetsiz gezen arkadaşlara'da ders olması gereken bir örnek..
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

divingcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F

Aynen Katiliyorum

Alıntı bonnie&clide adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun tamda üzerine geldi .Eşim hadi canım yolda kullanırsın artık die beni yola çıkmaya zorluyor bende ,ehliyetimi alana kadar imkansız diyorum,zira bana çarpsalar ehliyetim olmadığı için bana olur olan .Buyrun işte...
    Tekrar çook geçmiş olsun
    bonnie&clide arkadaşımızı tüm üyelere örnek bir davranış sergilediği için sitenin ufak bir ödül ile ödüllendirmesi lazım herkezede örnek olur bu davranış....
    Bundan 7 sene önce bir gazla srad almıştım tabi ehliyet falan yok deli gibi yollardayım deli cesareti ve cahillik otobanda birden önüme kıran bir yancı ( otobana girip devamlı makas atmaktan başka bir şey yapmayan motorsikletli görünce ya onun peşine takılıp rahatsız eden yada üzerlerine kıran) ve sonuç malum neyse polis gelmiş ben hatırlamıyorum 80 metre falan sürüklendim sonuç hastahanede kaldım kaburgalarım ezildi kolum kırık ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza yedim ehliyetsiz olduğum için 8/8 suçlusun mahkemeye çıktım. Tüm cezaları ödemek için motorumu satmıştım hemde yok parasına.
    Geçendede yine böyle bir olay geldi başıma mopetliye vurdum hatta sitedede paylaştım ehliyetim olduğu için karşı tarafın hem ehliyeti hemde plakası yoktu heliye motorun tüm masrafları ve kendi cezaları yaklaşım 3000ytl...
    Şİmdi değermi 300ytl verip bir ehliyet almamaya?????

TEBRİKLER bonnie&clide.....
    Kaskım Takılı, Farım Açık

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saolun arkadaslar,ben zaten yaptigimin hata olduunu biliyorum,ben sadece yeni basliyan arkadaslara ornek olsun diye paylastim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)