Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Adana'da üzücü kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Aramıza tekrar döndüğüne çok sevindim.Umarım bir daha böyle üzücü olaylarla karşılaşmazsın.Tekrar geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    kardeşim
    yeniden aramızda olman güzel yeniden güzel günleri umut etmek dahada güzel inşallah bütün aşamaları atlatırsın ve son aşamada olursun
    kardeşim antalyadan sevgilerimi gönderiyorum geçmiş olsun tekrar

fazer600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o bir kamyon vstrom 650 dl
    ve kemalın 6. aşamasıı hımmm ne olsun ne olsn cbr1000rr olsn yok yok hade bu sefer suzukı gsx r-1000 olsn be kemal

Motosikleti
    virago
    Vay be KEMAL kardeşim süpersin seni görmek güzel ayrıca bu altıncı aşama için bende hazır bekliyor olacam haberin olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    çok çok geçmiş olsun arkadaşım.
    hayat bir sınav. her işte bir hayır var.
    Aramıza döndüğüne çok sevindik saygı ve sevgilerle.

Motosikleti
    cbf 150
    aramızda olman çok güzel. tekrar geçmiş olsun kardeş.

buyuk gecmıs oLsun arkadasımıza acıL sıfaLar dıLıyorum ucuz atLatmıs vaLLa bunada sukur SaygıLarr

Motosikleti
    henüz yok ama yazlık için scooter alcam :)
    kemal abi (demo)... ben tac'02 den başar... adana da olmadığım için geçmiş olsun dileyemedim yanına gelip... ama burdan dileyim bari... kendine iyi bak... sevgiler, adana'ya geldiğimde görüşmek üzere. sevgiler.

başar

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Manzara cidden vahim imiş.
    Ama son tablo çok mutluluk verici
    Çabuk iyileş ha
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

heeeyt bee !! :)))

6.aşamayı ben de az çok tahmin ediyorum tekrar çok geçmiş olsun. burda seni görmek çok güzel... özlemişiz yaaaw

Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Degerli arkadaslar,

Hastanede gecen 66 gun, 4 ameliyat ve sayısız pansuman ardindan 23 mayis carsamba gunu taburcu edildim. Taburcu olurken hissettiklerim kelimelerle tarif edilemez duygulardi. Etrafınızda gordugunuz her sey daha farkli bir anlam almisti benim için... bide enduro adana’nin hoş suprizi – buluşmaya kaçırılmam beni cok mutlu etmişti.

Suan için sol dizimde takip edilen ve belki bir operasyonla kapanacak olan bir acilma mevcut. Belki hastaneye tekrar yatmam gerekecek ama simdilik evde olmanın tadini cikartiyorum.

Yuce Allah’in hayatımı bagişladigi korkunc kaza sonrasi, aranıza donusumun ilk asamasi (hastanede yatıs) tamamlandı. simdi tekerlekli sandalyede gececek ve ayaga kalkısın altyapısı olacak 2 nci asama basladi.

Bundan sonrasında 3ncu asamada koltuk deynekleri ile ayağa kalkmak ve fizik tedavi geliyor. Daha sonra 4ncu asamada protez secimi ve rehabilitasyonu… veee sondan bir onceki asamaada -5nci asama- protez ile yasama alışmak – calısmaya baslamak, serbestce yurumek,eglenmek vb – eski gucumu ve reflekslerimi yakalamaya calısmak…

Gelelim 6nci asamaya – simdilik surpriz olarak kalsin. Ama isteyenler hayal gucunu bir kullansin… benim yerimde olsaniz siz ne yapardiniz???

Bunlar tabi benim sureclerim. Genel hatların bu sekilde olacagini planliyorum.

Neticede sabredip beklemeyi bildikten sonra er yada gec kısmetse hepsi gerceklesecek…

Bu kazada ogrendiğim bazi seyler var
    1. tedbirli olmak pisman olmaktan iyidir
    2. siz siz olun – her zaman halinize sukredin
    3. sabirli ve inancli olun. kotu gunler de gecici (hic bir seye inanmiyorsaniz bile en azindan buna inanın…)

arkadaslar sizler olmadan bu surec nasil gecerdi bilmiyorum. Tum desteginiz icin, dualariniz icin, iyi dilekleriniz icin – hersey icin tesekkur ederim.

Tum bunlara laik olmaya calisacam

Saygilar
    Kemal

Son olarak harakiri yapan samurayim (cbr’im) için bir saniyelik saygi durusu yapalim

Canim motorum seni hic bir zaman unutmicam – neticede biz ayrilmaz bir butunduk – o kılıcı banada soktun

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125

gerçekten çok üzücü bir durum

gerçekten çok üzücü bir durum hepimiz dikkatli olalım ve şunu söyleyim o arabayı kullananın BACAĞINI KOPARMAK İSTİYORUM

fazer600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o bir kamyon vstrom 650 dl
    abıı :s suan bılıorm kı sen bana bıldıgın butun kufurlerı edıorsn haklısın anladn sen onu anladn

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    mustafa, gecmis olsun. ben yeni okuyorum haberi. cok uzuldum. iyilesmene de sevindim. haziran sonunda adana da olacam,25 i gibi. sfazer 600un tel ini aldim. adana ya gelince aricam. benim de bogazim dugumlendi. bi de toprak ayni ya daha fena oluyo insan...
    cabuk toparlan, gorusuruz
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar mkcelikkol(Kemal) taburcu olmuş.Dün de adanalı endurocuların toplantısına katılmış.

vay be kardeşime bak...aslanlar gibi karşımızda...hayata hoşgeldin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be kardeşime bak...aslanlar gibi karşımızda...hayata hoşgeldin...

mete abi ve tum arkadaslar,

23 mayisda taburcu edildikten bir hafta sonra 30 mayisda tekrar yattim hastaneye.

evden sonra hastaneye yatmak zor gelmisti ama aliştik işte. 20 gun gecti gitti.
    gecen cuma bir ameliyat daha oldum dizimden. dizimi kapatmak icin 4ncu kez bicak altina yattim. ameliyat basarili gecti.

şimdi birazdaha sabredip çıkacam hastaneden. sonra biraz zaman gectikten sonra ayaga kalkmak icin ilk adimlari atmaya baslicaz.

hepiniize tekrar tekrar tum desteginizden ilgi ve alakanizdan dolayi tesekkur ederim.

hangi motoru kullandıgımız degil, motoru nasil kullandıgımız önemli kazasiz bir motor hayati icin. bunu unutmamanınızı rica eder - hepinizin tedbirli olmasini umarim...

tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    olleyy beaaa. kemal abi senden haber almak beni acayip sevindirdi... olleey beaaaa. gözlerime inanamadım. çok şükür ameliyatın iyi geçmiş. tekrar geçmiş olsun abicigim.
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an ameliyatta. Sanırım cerrahi yoğun bakıma alınacak. Sağ ayak bileğin sanırım 3 cm üst kısmından parçalanarak kopmuş. Sol diz kapağı ise parçalanmış. İşe gittiği için altında kot pantalon ve normal ayakkabı olduğu söylendi bana. Umarım sakatlık durumu söz konusu olmaz ve ameliyat başarıyla sonuçlanır.

Görüşmek üzere.
    çok geçmiş olsun demek istiyorum, normal kıyafetlerle bile binmek çok yanlış!

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    allah beterinden korusun çok çok geçmiş olsun
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Çok geçmiş olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    ya abi neleri göz önüne alarak biniyos bunlara ya allah acil şifalar versin

pardon ya allah beterinden saklasın abi kusura bakma göremedim de

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)