Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Adana'da üzücü kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı stunc63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 gündür diğer sitelerdede kaza haberi okuyorum. noluyor arkadaşlar ya. bahar yaklaştı rehavetmi çöktü. allah daha kötüsünden korusun. umarım arkadaşımız sağlığına kavuşur. korumada hikaye arkadaşlar. lütfen dikkatli kullanalım.
    arkadaşımıza çok geçmiş olsun.
    arkadaşım haklısın dikkatli olmamız gerekir. fakat korumalarada hikaye demek yanlış olur. kaza yapan arkaşımızda ne dizlik nede çizme varmış. sadece kont pantalon ve normal ayakkabı. belki korumaları tam olsa kazayı daha hafif yaralarla atlatabilirdi. dedigin gibi dikkatli olmamız gerekiyor. ama aynı zamanda korumalarımızında tam olması gerekiyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz400s
    bu kaza haberi hepimizi çok üzdü arkadaşımıza acil şifalar dilemekten başka bişey gelmiyo elimizden ....

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    çok üzgünüm inşallah en kısa zamanda arkadaşımız sağlıklı günlerine kavuşur . bende haberi aldığımdan beri kendime gelemedim çok üzgünüm ....

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Allah acil şifalar versin,
    böyle üzücü haber duyurmasın.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Resimleri görünce daha kötü oldum.. ne yapılır ne denir bilemiyorum.. acil şifalar diliyorum dualarımız seninle Kemal.. umarım ben yanlış anlamışımdır, umarım arkadaşımız bir ayağını kaybetmemiştir ve ameliyatla düzelir..

ya Makine allah aşkına kaldır şu kaza fotoğraflarını insan gördükçe daha kötü oluyor...

sertacım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda spayc 110

Geçmiş olsun...

Arkadaşımıza ALLAH,tan acil şifalar diliyorum..inşallah kalıcı bir sakalığı olmaz..çok üzüldüm..
    Büyük Adam Olman Gerekmez Adam Ol Yeter...

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Çok üzücü bir durum. Allah beterinden saklasın. Büyük geçmiş olsun kardeşim.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Super Sport almadan önce birçok defa düşünün. Pistlerde sürmeyecekseniz super sport almak kadar saçma bir düşünce olamaz. Çünkü asfaltlarımız kaymak gibi değil, otomobil sürücüleri de bilinçli değil.
    Arkadaşlar inanın her SS almak isteyene böyle cümleler kuruyorum ama nafile. Motor konusunda ülkemizden kat kat üstün olan Yunanistan'da 2 hafta kaldım ve inanın en fazla 4 adet SS gördün ama abartısız her sokakta 10-15 Transalp, Varadero,Africa Twin vardı. Bunun nedenini sorduğumda:''Millet kafasını gözünü kırmak istemiyor.'' gibi bir cevap aldım.

Allah daha beterinden saklasın. Çok büyük geçmiş olsun ve daha bilinçli olalım ne olur.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    sevgili kemal kardeşime acil şifalar diliyorum.haberi aldığım sabah saatlerinden beri kendime gelemedim.inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşup yeniden aramızda olur.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Son Gelişmeler: Arkadaşımız sağ ayağını kaybetti. Sol diz kapağından ameliyatta girmişti. Ameliyattan çıktı ancak çok fazla bir değişiklik yok. Sanırım bir dizi operasyondan geçicek. Bu arada iki kolunun kırık olduğunu öğrendik. Ayrıca ellerinden de ciddi oranda yaralanma var. El tendonlarında hasar olduğu ve elini kullanamama durumununda söz konusu olduğunu öğrendim.

.

Makine Hoca bu detayları paylaşmak zorunda değildin...abi acımızı ikiye katladın be...yapma bunu...bunları silin lütfen...duymak istemiyoruz diye değil ama ne bileyim kötü oluyorum...

Allah şifa versin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Büyük geçmiş olsun. Umarım bir an önce iyileşir. Yapılabilecek bir yardım var mı?. Kan grubum b+. Hafta içi sürekli okuldayım. Kan bulunması konusunda yardımcı olabilirim. İnşallah ihtiyaç olmaz

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çok büyük geçmiş olsun....Üzüldüm.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    büyük geçmiş olsun, yani inanın bu motor işinden neredeyse vazgeçme aşamasına geldim ölene kadar asla ve asla 250 cc üstünde motor almamaya karar verdim.Hala ''ruhu şaad olsun'' AKİRA'nın şokunu atamamışken böle bir haber... ne diyeceğimi bilemiyorum acil şifalar diliyorum...

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    bu durumda ne denilir bilemiyorum ama acil şifalar diliyorum.
    arkadslar walla bu haberi duyunca motordan soğudum walla.lütfen siz siz olun
    o kadar hız yapmayın.280 kmhız ne demek ya?
    ayrıca en kısa mesafede bile bellik dizlik ve kaskınızı mutlaka takın.
    arkadasa acil sifalar diliyorum.

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Arkadaslar Hastaneden yeni geldim. Kardesiyle, Annesiyle konusdum. Su anda Yogun Bakimda Enfeksyon tehlikesine karsi 3 gun yogun bakimda kalacak bilinci acik. Kollari kirik deride ozelikla El ve bacaklarda Yaralanma var. Sag Ayak bilekden yok Sol dizde acilma var. Allaha sukurler olsun yasiyor.
    En son cumartesi konusmusdum. Sansini zorlamayi cok severdin Kemal. Beni bizi cok uzdun . Umarim Allah uzun omurler verirde bugun Kotu ama eski bir ani olarak Kalir. Bundan sonra senle satranc gibi akla zarar sporlarla ugrasiriz.

Bu kazanin tek nedeni surat arkadaslar lutfen surat sinirlarina uyun .
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Yavf arkadaşlar ne zaman siteyi açsam en az 2 tane kaza haberi çıkıyo ve bu kazalar hep hız kaynaklı ölüm ve yaralanmalara neden olan kazalar.Kontrol edilemeyen güç ölümcül bi gerçek hala hız hız hız.ALLAH kimseye göstermesin geçmiş olsun arkadaşım arabayı görğnce senin halini hiç düşünmek istemiyorum.Umarım çabucak toparlarsın hayatta olmana çok sevindim.Arkadaşlar daha dikkat edelim pleassss

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Arkadaşlar hepimize çok geçmiş olsun. Bu aralar hem sitede hem etrafımda çok kaza haberi alıyorum. Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun. İki teker üstünde giderken insan bunları okuduktan sonra oturup düşünüyor.. İçi burkuluyor . Kaza geçiren tüm kardeşlerimnize acil şifalar dilerim.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Geçmiş olsun. Ayrıntıları okudukça tüylerim diken diken oldu, nasıl bir kaza bu ya
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

çok geçmiş olsun ailesine ve savdiklerine.ağır bi kaza olmuş. gaz elceğini çevirdikçe aklıma geliyor kazalar.allah acil şifalar versin.geçmiş olsun

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    büyük resimde motor arkada gözüküyor ve dedikleri gibi 300mt kadar ilerde dikkatli bakarsanız görürsünüz, zaten fotoyu gördüğümde hatanın arabada olmadığını anlamıştım ve bir arabanın buk kadar hasar görmesi motorun çok hızlı olduğunu gösteriyor, SS alıcaktım vazgeçtim.. büyük geçmiş olsun hem arkadaşımıza hemde araba sürücüsüne.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)