Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728

Adana'da üzücü kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Geçen Bi Yerde Yemekte Karşılaştık Arkadaşımızın Durumu Gayet Iyi Arkadaşlar
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    geçmiş olsun ama hız limiti diye bişey var bu ülkede niye kimse uymuyo bu kuralao hızı en iyi frenleme için yapmışlar
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    evt kemali iyi gördük tekrar geçmiş olsun çok sevindim kemali ayakta görünce

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    degerli arkadaslar,

bunca zamandir beni destekleyen, iyi dileklerini ve dualarini benden esirgemeyen siz degerli arkadaslarla son durumumu paylaşmak, sizlere sonunda iyi haberler vermek istedim...

burada hep birlikte dibe vuran bir hayattan tekrar dirilişin öyküsüne tanıklık ettik. işte bu tecrubemizde belkide en onemli asamalardan birine gelmiş bulunmaktayiz. evet - ayağa kalkma safhasindayiz, bunu takiben yurume, merdiven cıkma vb'ni tekrar kazanabilme...

6 agustostan beri Ankarada' yim. Burda Erdem Polikliniginde tedavi goruyorum. Doktorum Evren bey çok ilgili ve iyi bir insan. (Evren Bey'e olan sevgimin wallahi sahip oldugu 2007 model FZ1-Fazer'la alakasi yok !!! ) Kendisininde yardımlarıyla kısa surede ayaga kalktım ve nerdeyse yurume asamasina geldim.

ve babişkomla bu fotografi cektirebildim sonunda

ilerleyen gunlerde sizlere daha da guzel fotograflar ve hatta eskiden oldugu gibi gezi anıları paylaşabilmek dileğiyle....

aa, nerdeyse unutuyordum - arkadaslar ben bir hayat arkadaşı arıyorum !!!

ammaaaaan, simdi ne dusundunuz merak ettim ?!? durun hemen kızmayin. yok efenim yok kari - kiz aramiyorum...(onlardan biz erkeklere hayir gelmez zaten)

ben, bana arkadas olacak -hayat arkadasi olacak- yanlizligimi paylasacak, beraber gulup eglenebilecegim, gezdirebilecegim, yemek ismarliyabilecegim, elimi kolumu yalicak...

eeee - cok uzattim ama ! arkadaslar ben bir kopek
    ariyorum. tercihen golden retriever. 2 en fazla 3
    aylik. kiz yada erkek fark etmez.

yardimci olabileniniz warsa cok memnun olurum...

adi'da belli

C ı B ı R

nasil ama ? bi RR i eksik

saygılar
    herkese ii gunler
    kemal

Kemalim nasılsın iyimisin...sevgi selamlar biraderim...İstanbula gelsene beni ziyarete...atla uçağa ..Sortıe açılışına beraber gidelim...açılış derken zaten benim orada olmam gerekli...ben olmazsam olmaz kanka...anlatırım..

VIP giricem kanka özel davetiye...

Julıo Iglesıası merak edersen hani...

http://www.sabah.com.tr/2008/04/09/g...8CFAF5C05.html

Hazırlıklarımız Son Hızla Devam Ediyor...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Bende bu basligi daha yeni goruyorum. Bastan sonra tam 28 sayfa gittim. Diyecek soz bulamiyorum. Bu azim, kazadan sonra yasadiklarinin herkese ornek olmasi lazim. Yeniden cok gecmis olsun.

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    geçmiş olsun allahtan sifalar dilerim.allah yardımcısı olsun.
    MuraD THSDLN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    geçmiş olsun tedavinizin harika geçmesi dileğiyle..

Motosikleti
    Şu an için Bianchi Dakar
    Abi seni hiç tanımazdım bir hafta öncesine kadar.Geçen ay falan Suzuki Drz 400 Sm araştırıyordum şöyle eğlenebileceğim bir motor bulabilmek için.Ama çok yaktığını öğrendim.Sonra BMW F 650 GS (Dakar) ı keşfettim gerçekten harika bir motor.Ordan da Bikepics.com da fotoğraflarını işte o zaman Idolüm oldun hep oraları görmen gezmen harikaydı.Sonra titreşim problemi var mı diye arattığımda burası çıktı burda da yazıyormuşsun "Ne güzel" dedim.Yazdıklarını arattırırken bu talihsiz başlığı gördüm ilk sayfadan okumaya başladım.Çok üzüldüm adına o kadar çok şey öğrettinki bir ayda sen bilmesende.çok sevindirdin çok üzdün bizim evi ve gene sağlam mutlu fotoğraflarınla sevindirdin.Inşallah eskisi kadar iyi olursun.Gene güzel bilgi dolu yazılarını güzel fotoğraflarla süslersin.

Motosikleti
    GT650R
    Mesaj güncellenince bende görmüş oldum, kardeş büyük geçmiş olsun, takdir Yüce Allahındır...
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Geçmiş olsun... Acil şifalar diliyorum...yinede ucuz atlatmış ölümlede sonuçlana bilirdi...
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşımız uzun süre aramızdan ayrı kaldıktan sonra . hayatına kaldığı yerden eskisi gibi hatta daha büyük bir azimle devam etmektedir. konuya aşağıda ki linkten devam edebiliriz.

http://www.motosiklet.net/forum/gunc...-zorluyor.html

Büyük azminden dolayı kendini tebrik ediyor onu yine motor üstüde görmeyi diliyoruz.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)