Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Üzücü Haber 19 ve 20 Yaşında 2 Gencimizi Daha Kaybettik Lütfen Dikkatli olun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    of üzüldüm ya..sevenlerinin başları sağolsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Allah Rahmet Eylesin.Geride kalanlarına Allah Sabır Versin.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    allah kimseye baska aci gostermesin :(
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    cbr 125
    ya allahım ne kaskları var nede ehliyetleri varmıs ve sanırım altlarındakı scooter ve son surat vıraja gırıyolar tamamem bılgısızlık allah yakınlarına sabır versin..al ıste ecel cektı derler ya aynen ole...
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üfff .ok kötü yaa :( ailelerine allah sabır versin kesinlikle eğitim şart

melihkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et_4
    allah rahmet eylesin
    Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun...

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Allah rahmet eylesin ...
    Fakat yanlış olan birşey var motosiklette zaten yaptığın kazada kurtulma şansın 4 tekerlekli araçlara göre daha düşük.. Peki niye kask takmayarak kurtulma oranını daha da azaltıyorlar anlamıyorum.. Eğitim gerçekten şart ... Kaza her şekilde olabilir bu farketmez fakat kask takması bir can güvenliği

Şimdi bu gençler belkide kask taksalar şimdi hayatta olacaklardı...Eğitim,cahillik,umursamama,bana birşey olmaz,ben iyi sürücüyüm kaza yapmam,kask karizmayı bozar,kaska gerek yok .... Bu gibi etkenlerden dolayı ben canlarından olanları şahsen pek fazla düşünmüyorum.. Çünkü zaten o hak etmiştir öyle birşey olmasını.. Kaza çok üzücü bir olay gerçekten ama kaza yapan bilinçli arkadaşların yazılarını okursanız daha iyi anlarsınız.Kaza yapan arkadaşlar genelde işin bilincide olarak full koruma olmasaydı şimdi burda olamazdım gibi yazılar yazarlar zaten...

Sonuç olarak 2 kişi hayatını kaybetti ... Bir kişi hem hayatını kaybetti hem arkadaşının hayatını kaybetmesine sebep oldu.. Burda suçlu kim ? Çarptıkları araç mı ?

Burda suçlu tamamen sürücü ve biraz da kullanıcı payı var bana kalırsa.. Sürücü kask takmadığı ve kullanıcıyı uyarmadığı için suçlu; kullanıcı ise o motora o şekilde bindiği için suçlu ...

Bu ne ilk ne son olacak eğitim verilmedikçe böyle canlar çok yanacak .. Giden gider gencecik yaşta yaşayacağı güzel günler varken; olan geride kalan sevdiklerine olur ....
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

immortal_hyosung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH rahmet eylesin ailesine yakınlarına bassaglıgı ve sabır diliyorum.mekanları cennet olsun...

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Allah rahmet eylesin,çok fena oldum
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    allah rahmet eylesin;yakınlarına da sabır demekten baska bişi yok ama bazı motorcularda su war bana bişey olmaz...öncelikle bu düsünceyi aklımızdan atıp
    dikkatli olmalıyız.ayrıca sadece kask deil.bunun yanında bellik dizlik gibi aksesuarlarıda takmalıyız.baska motorcu arkadasları kaybetmek istemiyoruz

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)