Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yola düşenin dostu olmaz

Motovento
    REKLAM ALANI
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    her pazar gibi bu pazar da yola çıktık hem havaq alalım hemde motorlar 1 haftadan beri yatıyo onlarda kendisine gelsin diye ve güzargahımızı türkmen dağı olarak kararlaştırdık. her şey çok güzel gidiyodu taki 35 km ye kadar tekerim patladı yol yakın diye tamir için gerekli malzemeleri yanımıza almamıştık bonapart ile ne yaparız diye düşünürken dedik ki en yakın köye kadar gidelim oradaki evlerden birine bırakalım öbür motorla kamyon alıp üstüne alıp atar şehire getiririz dedim.Yakın bi köye gittik ve oradan karının (bu kadar kaba değilim ama olayın sonunda niye kabalaştığımı anlayacaksınız) birine emanet ettik sen göz kulak oluverde biz kamyon alıp gelelim biz gittik kamyonu alıp geldik bi baktım ki kontaga tonravida gibi bişey sokup çalıştırmaya çalışmışlar ne bu dedim emanet edip gittim dedim emanete böyle bi bakıyonuz demeye kalmadı adamlar bir araba yemin biz daha yeni geldik görmedik felan ama yol guzargahında başka hiçbir insan yok ve kadın motoru görebileceği yerde oturuyo ogulları dediler demekki beleş motor gez gezebildiğini bi pazar gezisindede kontaktan olduk diyeceğim şu ki yolda aman kimse ye muhtaç düşmeyin malzemeniz hep yanınızda olsun kimse ye güvenmeyin allah motorcuyu korusun hırzızın ne şekilde oldugu belli değil bana köylü şekli denkgeldi halbuki çok sevip güvenmeme ragmen allahtan direksiyon kilidini geç farketmiş angutlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    gene ucuz atlatmıssın abıcım....ya motoru satsalardı napcaktın....
    valla ben babama bıle guvenmem....benım motorum kutusunda samyel parcası.balı.boru anahtarı.fransız anahtar.duz ve yıldız tornavıda.en kucugunden buyugune kadar cıvata,somun ve pul cesıtlerı.pompa.yedek halatlar....4 tane bujı ve anahtarı....elektrık tellerı....kısacası mınık tamır dukkanım var motorda....hatta ank da ilk gezıme katıldımda....ıkı arkadasın motorda ufak arızalar olmustuda ben devreye gırmıstım......ılk gelısım muhtesem olmustu....
    kımseye guvenme abıcım kımseeye....

Motosikleti
    buell 1125R
    vallahi kulagıma küpe olduda hani yolda kalmışsın rica ettim o kansızlarda böyle yaptılar ya arabada balta vardı dedim geçir kafasına sonra bi kontak anahtarı için deymez ama adamın içinde kalıyo inşallah bi ğün o aynı durumdayken karşılaşırız.

geçmiş olsun valla bide çalıştırmayı becerebilselerdi ne olacaktı? aman aman düşünme bile...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    bos ver abıcım öyle işleri.....öfkeyle kalkan zararla oturur...sen onub bırıne balta vurursun onların bırıde senı vurur....allaha havale et abıcım.....yüzlerıne karsı içinden küfür et içini bosalt...balta malta sakat işler abıcım.....bundan sonra evde tum takımı taklavatı topla ve öyle yola cık abıcım...her seyın bıtane yedegı olsun mutlaka...motorum 0 km bısey olmaz demeyın.......bundan sonrakı gezılerın hayırlı olur ınsallah abıcım....byyyyyyyyyyy

Motosikleti
    buell 1125R
    bundan sonra yolda kimseye güvenmem çalıştırsalarmış zaten ara dur bul bulabilirsen motoru zaten çalıştırmadan yagına felan sağına soluna baktım yagına bi avuç taş atar ugraş dur piston gömlek diye

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geçmiş olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    büyük geçmiş olsun. Bir nusibet bin nasihata beldelmiş. hepimizin aklında olsun arkadaşlar bu olay.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    bunun adı kansızlık...

geçmiş olsun alplion.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Geçmiş olsun birader.
    Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda alıştık bunlara... geçen sivil polis çevirdi ... dedi in motordan... ben tabi salakmıyım... indim motordan iner inmez dreksiyonu kilitledim anahtarı aldım 2 adım geri gittim... burda sahtekar çok...

burada motorun önünü kesiyolar... indirip motoru çalıyorlar... GTA misali...

burada motorunu satın alıcam diyip motoru çalıyorlar

burada motoru çalamasalar da sinyallerini camını çalıyorlar

burada otoparktan da motor çalıyorlar...

burası Istanbul biz alıştık böyle şeylere...
    yolda babam çevirse ezerim
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    devir kotu arkadaşlar dikkat etmek lazım kimseye guvenmemek lazım büyük geçmiş olsun arkadasım dua et dahada kotusu olabilirdi
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    buell 1125R
    herkese teşekkür ederim milleti kendimiz gibi sanıyoruz bide köylü milletine güvenim çoktu (tabi hepsini aynı kefede tutmamak lazım ama insan çok mors oluyo başına gelince) ama bundan sonra sürüklüye sürüklüye götürürüm motoru da kimse ye emanet etmem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bölelerinin allah belasını versin, 2 yakalarını bir araya getirmesin

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Geçmiş olsun hepimize iyi bi tecrübe oldu
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

geçmiş olsun..

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    geçmiş olsun arkadaşım... daha kötüsü de olabilirdi... ucuz atlatmışsın...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

Motosikleti
    Yuan 110 Cup
    gecmıs olsun abıcım bahadinlinin dedıgı gıbı bu devırde kımseye guvenmıycen babana bıle allah bıdaha kımseye yasatmasın abıcım;)

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    geçmiş olsun ucuz atlatmışsın..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    çok geçmiş olsun artık insanlara güven zamanı geçti....bundan sonra yamuk yapana verecen kafasına zopayı...
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)