Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Kazalari önlemek Için Haydi El Ele

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    bölge bölge tehlikeli alanlar,trafiğin yoğun olduğu yerler belirlenirse bir nebze daha rahat bir sürüş olabilir

misal ben 10 km daha yolu uzatacağımı bilsem tenha yerlerden gitmeye gayret gösteriyorum

yola çıkmadan önce biraz hesap yapıyorum(yol,hava durumu,güzergahtaki olanaklar vs.)

nasıl olsa her bölgeden arkadaş var,tehlikeli alanlar belirtilebilir(diye düşünüyorum)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YamahaRx115
    kazalara Dur demek için bende Varım Cünkü Bir arkadasımı motosiklet kazasında kaybetmiştim ne günlerdi be beraber gezerki ama o şimdi yok yoooooook

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ortak bir çalışma ile İStanbul merkezli bir çalışma başlatılabilir.Bu Cumhuriyet yürüyüşündeki gibi olabilir.Nasıl binlerce motosikletli konvoy oluşturduysa.Kazalara dur deme adına böle bir organizasyon yapmalıyız...Ama bunu her hafta düzenli olarak tekrarlamalıyız...En azından 1kaç kez...TV kanallarının ve gazetelerin yeterince ilgisini çekebilirsek.Reklamımızı çok iyi yapmış oluruz.Benim ilk olarak aklımdaki motosiklet forumları ile ortak bir çalışma yapmamızdır.10larda Türk motosiklet forumu var.Binlerce üyesi olanı var bunların.İstanbuldan başlayıp da Tüm Türkiye'yi içine alan bir çalışmayla belki de motosiklet kültürünü Türk Halkına aşılayabiliriz...

Admin'imizin bu konuya duyarlı olmasını istiyorum...Eğer o ön ayak olursa bizlere çok daha fazla desteğimiz olur.Ve diğer sitelerle ortak bir çalışma ile birlikte yaparsak çok daha fazla sesimiz duyulur...
    AKIN FİDAN

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    valla bir kaç kişi kaybettik'mi atmosfer ısınır topik'ler patlar bir hareket bir hareket sonra unutulur gider malesef böyle....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bir kaç kişi kaybettik'mi atmosfer ısınır topik'ler patlar bir hareket bir hareket sonra unutulur gider malesef böyle....
    Haklısın.

Toplumsal olayların tümünde hafızamız çok zayıf ve galiba kendimiz için bile çok duyarsızız. Sinüs grafiği (http://www.eproje.com/hs/notes/tn019-5.gif) gibi bir yukarı bir aşağı devam eder. Yani önce grafik yükselirken bir üzülürüz, yırtınırız, "şunu yapalım" deriz, "bunu yapalım" deriz sonra grafik aşağı iner unuturuz ve hep böyle devam eder gider.

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın.

Toplumsal olayların tümünde hafızamız çok zayıf ve galiba kendimiz için bile çok duyarsızız. Sinüs grafiği (http://www.eproje.com/hs/notes/tn019-5.gif) gibi bir yukarı bir aşağı devam eder. Yani önce grafik yükselirken bir üzülürüz, yırtınırız, "şunu yapalım" deriz, "bunu yapalım" deriz sonra grafik aşağı iner unuturuz ve hep böyle devam eder gider.
    inan bana eğer allah(cc)bana mücadelemiz'de o şansı verirse ilk senin dikkat çektiğin! refüj olayını gündeme getireceğim.
    bir çok kardeşimizi refüj'ler yüzün'den kaybettik buna inan sana sonsuz teşekkürler her platform'da dile getiriyorsun sağol' varol.....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Merhaba sevgili arkadaşlarım

Uzun zamandır yapmak istediğim broşürü bitirdim. Halkımızı bir nebze bilnçlendirmek için... 3 Mart Pazt sabah dağıtabilmek için yarın baskıya girmesi gerekiyor bu yüzden bugün akşama kadar eklemek istediklerinizi bana burdan yazabilirsiniz, Stickerdaki sloganı dün akşam acele olarak yazdım. Başka slogan belirtmek isteyenlere açığım ama uzun olması 3 kelimeyi pek geçmese iyi olur.

Bu arada aklıma geldi büyüklerimizle konuşup bu tip broşürleri gazetede insert olarak dağıtılabilir. Nedersiniz arkadaşlar?

A5-Motor-Kazasi-1

A5-Motor-Kazasi-2

kanl˝ kask

İYİ ŞANSIMIZ BOL OLSUN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)