Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ertuğrul Öz'ü kaybettik

Motovento
    REKLAM ALANI
    emre.dervisoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaldı..
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    site yönetimindeki arkadaşlar,

ertuğrul'un mahkemesini ana sayfadan uygun formatta sabit bir şekilde duyurabilir miyiz 22 Şubat'a kadar ?

MT büyük bir aile, böylece daha çok arkadaşımızın haberi olacaktır.

ertuğrul'un ailesine vereceğimiz destek kendi camiamıza yani canımıza sahip çıkmak değil mi ?
    ARKADAŞLAR. ERTUĞRUL' UN KAZA MAHKEMESİ TARİHİNİ YAZMIŞTIM. ANCAK AZ ÖNCE BABASI İLE YAPTIĞIM GÖRÜŞMEDE, O TARİHİN KAZA MAHKEMESİ DEĞİL, AİLESİNİN VERASET MAHKEMESİ TARİHİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ. YANLIŞ BİLDİRMİŞLER. KAZA MAHKEMESİ TARİHİ İLERİKİ TARİHLERDE BELLİ OLDUKTAN SONRA BİLDİRİLECEKTİR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Yeni Öğrendim ALLAH Rahmet eylesin.

Ertuğrul

vay be ertom yurtta 3 sene beraber kaldığım üniversite yıllarımızın neşesi,vize ve final zamanları bizi güldürüp neşelendiren bize hayata dair umut aşılayan kardeşim şimdi bizi ağlatıyorsun yapma be erto,yurtta sabahlara kadar uyumadan yaptığımız sohbetler acıktığımızda sabahın 5'inde yaptığımız makarnalar bunlar hep öksüz kaldı,en büyük şakanı şimdi yaptın bize bu da şaka de ortaya çıkıpta lütfen,haberi geç duyduk tüm yurt arkadaşlarımız yıkıldı onlarda inanamadı bu yüzden aileni geç arayabildik hakkını helal et kardeşim,Ankaraya geldiğini samsuna dönerken aradığımda geç öğrendim keşke 1 saat daha erken arayabilseydim (bayramdan önceydi sanırım.)Türkiyemin biricik makina mühendisi,okulda hep araştırırdın yurt dışından hep sana makinalarla ilgili yayınlar gelirdi onları sana yollarlardı. samsundan, bunlar hala aklımda,hele real alışveriş merkezine gidip aldığımız mantılar, yaptığımız alışverişler...okuldan sonrada görüşmeye devam ettik benim 7 yıllık arkadaşım seni anlatmak bu forumda edindiğin kardeşlerini bilgilendirmek istedim,daha neler yaşadık neler bunları imkan buldukçada anlatmaya çalışacağım.kalbimizdesin...

Motosikleti
    Honda Cbr 125 RR
    Allah Rahmet eylesin, okuyunca haberi diken diken oldum :( bir kardeşimizi daha kurban ettik.... Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum ( daha az once bir kaza daha oldu, umarım o arkadaşımıza kaybetmeyiz, Bu çanakkale şehitliklerine gelen gruptan bir kişiydi :( ))

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    Allah Rahmet EyLesiN...
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü 16:30 da işyerinden motoruyla çıkmış ve gelirken sollamaya kalktığı bir araç onu farketmeyip sola doğru önüne kırmış ve anlatılana göre biraz da süratli olan Ertuğrulun kaçabilecek vakti kalmamış, araca yandan vurmuş.
    kazadan sonra 2 saat kadar yaşamış, haberi alıp hastaneye koştuğumuzda maalesef vefat etmişti.
    cenazesini pazar sabahı memleketi yozgata kaldırıp defnettik. samsuna ancak şuan geri dönebildik. insanın yazmaya eli varmıyor ama sevenlerinin arkadaşlarının haberi olsun dedim.

Takdir-i İlahi, elden gelecek birşey yok; Allah, yakınlarına sabır versin, bizlerin de ailelerine böyle acılar yaşatmasın inşaAllah.

bence kankam bizi biryerlerden takip ediyor...mutlu oluyor...ölmedi...bizimle...canım kardeşim...

Çanakalleye giden tayfayı selamlamıştır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Aranıza yeni katıldığım halde bir motorcu olarak çok üzüldüm allah rahmet eylesin elden bişey gelmıyor işde :(

Motosikleti
    YAMAHA R6
    Başimiz Sağolsun.allahtan Acili Ailesine Sabir Metanet Merhuma Rahmet Diliyorum.dilerim Bu Son Motor Kazasi Olur.analar Ağlamasin.dikkatli Olalim Arkadaşlar.kimse Bizim Için üzülmesin.
    BABALAR ÖNDEN GİDER:cat: ...SUZUKİCİ

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hep aynı soruyu soruyorum ama

bir gelişme var mı? mahkeme olaylarında vs..

arkadaşımıza burdan sevgiler diliyorum... yani dünyadan...

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    allah rahmet eylesin çok üzüldüm

bune arkadaşlar ya ....alllah rahmet eylesin.alla günahlarını affetsin..cumartesi ,pazar çanakkale de 9 kaza 1 ölü 2 ağır yaralı şimdide...arkadaşlar bu aralar bizler üzerinde birşeyler geziniyo ben tırstım valla dikkat edin.. alllah kaza bela vermesin....

clawman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 siyah
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
    bu hafta aldığım kaçıncı kötü haber

Motosikleti
    honda cbr125
    allah mekanını cennet eylesin.ailesine sabırlar versin.gencecik bir insan nası oluyo da olüyooo.insanın aklı hayali ermiyo yani.cok üzüldüm gercekten

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...............

edit:
    Yazacak bir şey bulamadım ilk duyduğumda... Dondum kaldım... Motoru başkasının elinde kaza yaptığında kendi motorum parçalanmış gibi üzüldüğüm insan... Hep "bir ara msnini alıp muhabbet edeyim" dediğim insan artık aramızda yok...

Keşke Pro gelse de "birisi tigermbz'nin şifreyi çalmış" dese...

Gerçekten ağlıyorum bu kez... Hiç yapmadığım gibi, yüzyüze tanışmadığım bir insan için ağlıyorum...

Konuşmak boş...

khutuck valla sen oldun sandım resmin aynı ya eski habermiş ... allah rahmet eylesin ...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    az kaldı..

Mahkeme Tarihi..

Arkadaşlar. Ertuğrul kardeşimizi kaybettiğimiz kazanın ilk mahkeme tarihi belli oldu. 26 NİSAN 2007 Perşembe günü Samsun-Alaçam ilçesi adliyesinde başlıyor. Babası, gelebilecek arkadaşların orada bulunmasını istedi bugün beni arayıp. Bilgilerinizde olsun.. Havalar da güzel olursa motorlarımızla orada olalım. Orada buluşmak üzere.. Sevgiler..
    Emre D.

Arkadaşlar. Ertuğrul kardeşimizi kaybettiğimiz kazanın ilk mahkeme tarihi belli oldu. 26 NİSAN 2007 Perşembe günü Samsun-Alaçam ilçesi adliyesinde başlıyor. Babası, gelebilecek arkadaşların orada bulunmasını istedi bugün beni arayıp. Bilgilerinizde olsun.. Havalar da güzel olursa motorlarımızla orada olalım. Orada buluşmak üzere.. Sevgiler..
    Emre D.

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Allah rahmet eylesin
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda'yım maalesef gelemiyorum.. yakında oturan arkadaşlar illa ki samsun'da olmanız gerekmez lütfen onu ve ailesini yalnız bırakmayın. mahkeme 26 NİSAN 2007 Perşembe günü Samsun-Alaçam ilçesi adliyesinde ilk duruşmada olun lütfen...

site yönetimi bu tarihi haber olarak sabitleseniz?

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin uzun bir aradan sonra böyle bir konuya mesaj yazmak hiç hoş deil ancak Ertuğrul arkadaşımız sanırım Akira nickli arkadaştı bir gün motorunu bir komşuna veriyor babası sonrasındada çocuk kaza yapıyor ancak ertugrul kardeşimizin canı artık o motora binmek istemiyor gidip yeni bir tane daha hysoung gt 250r alıyor diye bir şey hatırlıyorum.Mekanı cennet olsun.

Motosikleti
    az kaldı..

Ertuğrul öz' ün Mahkeme Tarihi Belli Oldu

Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep aynı soruyu soruyorum ama

bir gelişme var mı? mahkeme olaylarında vs..

arkadaşımıza burdan sevgiler diliyorum... yani dünyadan...
    ARKADAŞLAR ERTUĞRUL KARDEŞİMİZİN KAZA MAHKEME TARİHİ 26 NİSAN 2007 TARİHİNDE ALAÇAM-SAMSUN' DA BAŞLAYACAK. BİLGİNİZE.. GELEBİLEN ARKADAŞLAR MUTLAKA ORADA OLALIM. AİLESİNE DESTEK VERELİM..

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    yeni konu açarsan daha iyi olur. bu linkten aç. ana sayfaya açılsın.

http://www.motosiklet.net/forum/newt...newthread&f=49

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler