Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

az önce ölüyordum lütfen dikkat edin arkadaşlar!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    az önce motorumla kaza yaptım ve az kalsın ölüyordum kazamı anlatayım hava sisli ve önümde bi otobüs seyrediyor ve ben otobüsü sollamaya kalktım ve otobüs beni görmeyip üstüme kırdı ve ben motorumu bariyerlere vurmak zorunda kaldım motorda pek hasar olmadı sadece bi kaç kırık ve çizik ama bu kazam ilk degil ikinci oluyor sanırım üçünçüde ölücem ve ben artık motora elveda etmek istiyorum sanırım arabaya geçicem sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin ne yapmalıyım ve sizlere tavsiyem sisli havalarda sakın bir aracı sollamaya kalkmayın ne olur evinize kötü haber yollamayın bendede pek hasar yok sadece sol ayagım agrıyo kask takmamıştım ama kafam bir yerlere vurmadı allahtan çok şanslıyım sizlerden isteyim lütfen lütfen dikkat edelim arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Wayyyssss... Kardeşim büyük geçmiş olsun.. Aman dikkat et.. Yalnız şunu sölliim motor dan asla wazgeçmee.. Boşwer arabayı ...Motor zewki çok farklı ucunda ölüm olsa da ( Bence )

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce motorumla kaza yaptım ve az kalsın ölüyordum kazamı anlatayım hava sisli ve önümde bi otobüs seyrediyor ve ben otobüsü sollamaya kalktım ve otobüs beni görmeyip üstüme kırdı ve ben motorumu bariyerlere vurmak zorunda kaldım motorda pek hasar olmadı sadece bi kaç kırık ve çizik ama bu kazam ilk degil ikinci oluyor sanırım üçünçüde ölücem ve ben artık motora elveda etmek istiyorum sanırım arabaya geçicem sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin ne yapmalıyım ve sizlere tavsiyem sisli havalarda sakın bir aracı sollamaya kalkmayın ne olur evinize kötü haber yollamayın bendede pek hasar yok sadece sol ayagım agrıyo kask takmamıştım ama kafam bir yerlere vurmadı allahtan çok şanslıyım sizlerden isteyim lütfen lütfen dikkat edelim arkadaşlar
    öncelikle çok geçmiş olsun kask takmaman büyük hata ucuz atlatmışsın.bence iyice düşün

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Kardesim cok gecmis olsun.boyle denyo soforler yuzunden cagiva 125 parcalamistim.kazaya sebep olan idiyot durup bakmamisti bile.
    motoru birakacagim demisin ama herseye ragmen devam et bu aska
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sagolun canım arkadaşlarım ama gözüm korktu iki oldu kaza yapıyom iki senedir kullanıyorum geçen sene tofaşa çarpmıştım şimdide bariyere ne derler bilirsiniz çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde ne olur bilmiyorum

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    geçmiş olsun.....kardeş
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    geçmiş olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    geçmiş olsun ama sen bu siteye takılıyorsan kasksız motora binilmeyeceğini ve sonuçlarını bilmen lazım diye düşünüyorum
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagolun canım arkadaşlarım ama gözüm korktu iki oldu kaza yapıyom iki senedir kullanıyorum geçen sene tofaşa çarpmıştım şimdide bariyere ne derler bilirsiniz çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde ne olur bilmiyorum
    Kardesim dedigin sey olumse bunu sadece tanri bilir.eger o guc istemezse insan olemez.ben kendimden biliyom yaniii
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    çok geçmiş olsun abi türkiyede motor kullanmak büyük deneyim istiyor kimse kimseye acımıyor

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geçmiş olsun aman dikkat
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    kask kask kask... burda şansın varmış.. ama (Allah korusun) bi dahaki sefere olmayabilir...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Büyük geçmiş olsun. Motosiklet iyidir bence dikkatli kullanıldığı sürece
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    trafik kurallarına uyalım ,uymayanları uyaralım
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    geçmiş olsun.ucuz atlatmışsın.bence bundan gerekn dersi çıkar ve motora devam et

dostum gecmis olsun.simdi heyecanlisin o nedenle cabuk karar verme .ama sunu soylıyeyım cekırgenın ucten daha fazla zıpladıgına ben sahidim ne olsa ben kuryeyim dikkatli olup kask ve koruma takarsan daha uzun sure motora bıneriz
    zef

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle geçmiş olsun,
    otobüs şoförü aynı hatayı sen otomobil kullanırken de yapabilir , görmediği halde sıkıştırabilirdi, motorda risk daha fazla tabi..
    bırakıp bırakmama kararında kimseyi dinleme kendin sakince karar ver derim
    ama eğer bırakmazsan bi daha kask ve korumalar olmadan kullanma

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş olsun...

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    kaskin olmadan motora bindigin gibi sisli bir havada huyunu bildigin kamyon soforunu mu solluyordun?? bence faturayi motoruna, motor sevdana kesme...

ayrica hava sisli oldugu icin herhangi baska bir araci da gormeyebilirdi adam. ben boyle bir havada araba kullaniyor bile olsam, hafif sola cikar, selektor ya da kornayla soforu uyarirdim ben geliyorum diye. sen tedbirsiz cikmissin gibi geliyor bana.

sence?
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    öncelikle geçmiş olsun. Ancak kask takmamaya devam edeceksen motor sevdanı bence de bırak senin sağlığın hatta hayatın açısından daha iyi olur.Ama kask takacaksan ve diğer korumalarını da kullanacaksan motordan vazgeçmek için bir neden yok.Senin yaptığın zaten bir hata aslında trafikte hava sisli olsun yağmurlu olsun açık olsun fark etmez.Her zaman hiç bir sürücünün motosikletleri görmediğini varsayarak ona göre hareket etmek gerekiyor.Hatalardan ders almak gibi bir şansın varmış bu sefer ama kasksız binersen bir daha ki sefere ders alamayabilirsin allah korusun.

Tekrar geçmiş olsun..
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler