Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

az önce ölüyordum lütfen dikkat edin arkadaşlar!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok sagolun arkadaşlar hepinize teşekkür ederim beni kendimden çok düşünmüşsünüz sagolun allah kimsenin başına kaza wermesin tekeriniz yoldan kesilmesin ne diyeyim sagolun motordan vazgeçmiyecem kask takıcam bütün güvenlik ekipmanlarını alıcam ve öyle yola çıkıcam artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    motora bi şey olmadıysa mesele yok
    şaka bir yana hakkaten büyük geçmiş olsun, sende kendine dikkat et

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce motorumla kaza yaptım ve az kalsın ölüyordum kazamı anlatayım hava sisli ve önümde bi otobüs seyrediyor ve ben otobüsü sollamaya kalktım ve otobüs beni görmeyip üstüme kırdı ve ben motorumu bariyerlere vurmak zorunda kaldım motorda pek hasar olmadı sadece bi kaç kırık ve çizik ama bu kazam ilk degil ikinci oluyor sanırım üçünçüde ölücem ve ben artık motora elveda etmek istiyorum sanırım arabaya geçicem sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin ne yapmalıyım ve sizlere tavsiyem sisli havalarda sakın bir aracı sollamaya kalkmayın ne olur evinize kötü haber yollamayın bendede pek hasar yok sadece sol ayagım agrıyo kask takmamıştım ama kafam bir yerlere vurmadı allahtan çok şanslıyım sizlerden isteyim lütfen lütfen dikkat edelim arkadaşlar
    Kesinlikle arabaya geç Avatar'ına bakılırsa pek akıllı kullanmıyorsun motoru, bu durumda zorlamaya gerek yok, otomobile geçmen faydana olacaktır. Herkes motorcu olacak diye bir kaide yok Önce can...
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten ama kask takmamış olmana daha çok üzüldüm. eğer kask takmayacaksan bence de arabaya geçsen iyi edersin. bu arada sana küçük bi sır vereyim (herkes okumasın lütfen sır bu adı üstünde ) ben motor kullanmaya başladığımdan bu yana kasksız binmedim ama bi kerecik dizlikleri takmamıştım nasıl olsa kısa mesafe diye ama o kısa mesafede düşmüş ve dizimi yaralamıştım. eğerki dizliklerim olsaydı olayı hasarsız atlatmış olacaktım

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    çok geçmiş olsun
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Forumdan Uzaklaştırıldı eh62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 2006
    ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. Fakat arabaya geçmende sorun değil eğer sen arabayı da motor gibi kullanırsan kaza onda da olur. Onun için ne kullanırsan kullan önceden tedbirlerini al ve kimseyi sollama. Sonuçta seni sevenleri kendi tutkun için üzmeye hakkın yok. Buna kimsenin hakkı yok. Biraz daha dikkatli olalım

Starwars-14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY Superlight 150
    Dostum gecmis olsun,neyseki iyi kurtulmusun malesef araclar motorları gormuyor hele geceleyin ustelik de sis de varsa daha da kotu.Sen motor kullanicaksan oncelikle malzemelerini tam takicacaksin ve de seridinde hiz yapmadan efendice gidiceksin yok bunlar olmuyor bu da 3. kazam diyosan sen motor olayini kesinlikle bitir,ozellikle otobusler yollarda motor kullananlarda kim dermiscesine hayvan gibi ustumuze suruyorlar.Tekrardan gecmis olsun....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    geçmiş olsun arkadaşım. acele karar verme. baktın olmuyor egitim al. faydası olcaktır.
    Kesinlikle arabaya geç Avatar'ına bakılırsa pek akıllı kullanmıyorsun motoru, bu durumda zorlamaya gerek yok, otomobile geçmen faydana olacaktır. Herkes motorcu olacak diye bir kaide yok Önce can...
    pro senin yaptıgında iş be. adam motoru öyle kullanıyorsa arabayı çok mu iyi kullancak. araba ile kendi canını saglama alcak. ama bu seferde motosikletler başta olmak üzere diger araç sürücülerinin canını tehlikeye atcak.
    motosikleti bırakarak ne kendine nede başkasına iyilik yapamaz. bir şekilde bu aleti kullanmayı ögrencek. araba kullanırsa daha fena...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    O zaman arabayı da bıraksın Yürüsün... Deli gibi koşmuyorsa sorun yok
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    motorda kaza elbette çok riskli ama korumaların yok hava muhalefeti var aynı sey arabaylada başına gelebilir boşuna demiyoruz sonunu düşünen motorcu olamaz diye...
    üstadlar var yıllarını motor da geçirmiş hatalı motor değil sensin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    valla şaka gibi ya...geçmiş olsun...daha beterinden korusun Allah...

Motosiklet üzerinde hayatımız pamuk ipliğine bağlı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    geçmiş olsun...
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sagolun arkadaşlar bundan sonra daha çok dikkat edicem hepinize teşekkürler kasksız yola çıkmayın ve sisli havalarda sollama yapmayın benden size tavsiye sonra pişman olmanın faydası olmuyor

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Geçmiş olsun..

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    çok geçmiş olsun ,kasksız yola çıkmanız büyük cesaret, şanslıymışsınız.
    :mrgreen:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    öncelikle büyük gecmis olsun kardesim
    2. olarak sunu sölüycem ben sondaj sirketinde calisiyorum ve türkiyenin bütün sehirlerine gidiyorm.yani devaöli yollardayim o otobüslerin yollarda neler yaptini görüyorum kesinlikle sehirler arasi otobüslere yaklasmayin iste gece ister gündüz.hepside cok tehlikeli kullaniyorlar.hüc birinin digerinden bi farki yok hepside ayni.otobüs dolmus bunlardan aman diyim uzak durun ah sondaj kamyonunu ben kullansam üstüne cikacam o otobüs soförlerinin ama napiyim bana vermiolar kamyonu ama eskere gidip geleyim hemen ben gececem kamyonun basina kamyonada motorumu aticam gittim yerlerde motorla gezecem tekrar gecmis olsun kardesim .otobüslerden uzak durun hatta 4 ve üzeri tekeri olan her aractan uzak durun.kendinize iyi bakin dikkatli olun yaww byyyyyyyyyyyyyyyyy

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    dostum kusura bakma ama sen çok ucuz kurtulmuşsun bence daha fazlasını haketmişsin sisli havada kasksız olarak büyük araçları sollarsan fazlasını hakedersin dicem ama bunu kaç defa kafanda kurdun tahnim edebiliorum
    ama bu korku yeter zaten eğer devam edersen kasksız çıkmazsın heralde

motorda olmasa bile ne kadar kaza atlattım tahmin edemezsin(biraz şanslıyım sanırım)

kendine dikkat et biraz zaten motorcu sayısı az daha da azalmasın
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım geçmiş olsun.
    senin hatan (kask olayına girmiyorum bile) motosikletin trafikte gorunmez oldugunu unutman. sen motorun üzerindeyken ben burdayım demezsen kimse seni görmez. bunu aklından çıkarma. ayrıca boyut olarak senden çok büyük araçları yakın takip etme. sisli havalarda ise görüş alanın kısıtlıysa motorunu kullanırken her zamankinden 10 kat daha dikkatli ol.
    ==============================
    ==============================

santo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik hurricane 50
    Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun.. Ucuz kurtulmuşsun..
    Bende 4 gün önce kaza geçirmiş biri olarak aynı durumdayız..Sadece benim farkım herhangi bir araç olmadan düz yolda kayıp düştüm..İlk başta nerde hata yaptım acaba derken yerde sürüklenirken pantalonuma bulaşmış yağı farkettim.Ve o zaman farkettim ki yağdan geçerken kaymışım..Ben de ucuz atlattım sayılır birkaç ağıran yerim ve bir çıkan başparmağım.Onuda anında sıcağı sıcağına yerine taktım(eğer takmasam sonra hastanede takıyolar ve daha acılı oluyor).Ve de kask taktığım için başım yere çarpınca zarar görmedi..Ama senin takmaman büyük bir yanlış.Çünkü kazanın nerde ve ne şekilde olacağını bilsen zaten kask takarsın veya o kazayı hiç oluşturmazsın..Kask takmayı alışkanlık edinince başka takmayan motorcuları görüp uyuz oluyorum ve direk 7 sülalesine sayıyorum. Toplasan kaç saniyeni alır ki takmak???

Aman ha yağlı veya ıslak yerlerden geçerken çok dikkatli olun hele bir de viraj dönüyorsanız. Kayıp düşmeniz an meselesidir. Artık nerke ıslak bir yer görsem veya yağlı yol nerdeyse durucak noktaya kadar yavaşlatıyorum önceden geçerken. Yoğurdu üflüyoruz yanii.

Senin şu an ne hissetiğini anlayabiliyorum motoru bırakmayı düşünüyorum demekle: Bana 1 hafta yasaktı motora binmek ama daha 3üncü gün oldu yine üstündeyim..Bence devam et motor sürmeye. Bana da çok diyenler var motor şeytan işi boşver diye ama elini bıçakla kessen eline bi daha bıçak almazmısın? Sanmam.Sadece daha dikkatli olursun..Unutma eceli gelen bir insan nerde olursa olsun havada karada veya suyun içinde de olsa ecel eceldir..

Dikkatli sürüşler dileğiyle eğer iyi motorcu olmak istiyorsan seni tekrar yollarda görürüz inşallah..

sg_1903_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    kardeş geçmiş olsun ama şu motoru bırakma fikrini bir daha gözden geçir derim
    :bounce: [COLOR="Blue"][B][U]HIZIMA KAPILMA[/U][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler