Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonunda ilk motorumu aldim DERBI 125 Nude

Motovento
    REKLAM ALANI
    delidumur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    havan batsın heheheee

motor cidden de görüntü olarak güzel.2 tekerin hayırlı olsun.ata binerken sıkı giyin üşütme

hayırlı uğurlu olsun!!!
    Arkadaşlar MSN de geçen rumuzum olduğundan "duyulmaz" nickini kullanıcam bundan sonra.Teşekkürler Ahmet Tataroğlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Topici okudum kadarıyla motor güzele benziyo.ALLAH kaza bela vermesin hayırlı ugurlu olsun
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

songoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer zamanın olursa birkaç video çekip te buraya koysan çok güzel olur. Özellikle motorun sesini çok merak ediyorum...üzerinde okadar yorum yapıldı sesi vizilti diye...senin görüşün nedir?

roa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    Hayırlı olsun güle güle kullan.
    [COLOR="DimGray"]GREY ZN[/COLOR]

seyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio skipper 150
    güle güle kullan . hayırlı olsun kardeş .

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    songoku motoru alabilmek icin kamerami ve fotograf makinamı sattin ama bi kamera bulur bulmaz cekicem... Ses olayi benimde aklimdaki sorundu ama soyle dusunmek lazim bu ilk motorum olucakti ben ogrenmek icin 125 cc aliyodum ama azcıkta yakısıklı bisey istiyodum ki hem sesi guzel hem yakısıklı bisey yoktu. Sesi tahminimden daha iyi . İlk aldigimda icindeki yagın markasını bilmiyodum dumanı ısınırken fazlaydi simdi ben mobil koydum o sorunda halloldu. Gerci umrumdada degil ben cok sevdim bu motoru durumum olursa yeni motorumu aldigimda bile satmam cunku anlamsiz sekilde nereye gitem dikkat cekiyo 125cc de bu yakisiklilik nerede =)
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    HONDA 600RR
    kubuzlukta yapma istersen dikkat cekio die
    Hayırlı olsun iii günlerde kullan
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

songoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    songoku motoru alabilmek icin kamerami ve fotograf makinamı sattin ama bi kamera bulur bulmaz cekicem... Ses olayi benimde aklimdaki sorundu ama soyle dusunmek lazim bu ilk motorum olucakti ben ogrenmek icin 125 cc aliyodum ama azcıkta yakısıklı bisey istiyodum ki hem sesi guzel hem yakısıklı bisey yoktu. Sesi tahminimden daha iyi . İlk aldigimda icindeki yagın markasını bilmiyodum dumanı ısınırken fazlaydi simdi ben mobil koydum o sorunda halloldu. Gerci umrumdada degil ben cok sevdim bu motoru durumum olursa yeni motorumu aldigimda bile satmam cunku anlamsiz sekilde nereye gitem dikkat cekiyo 125cc de bu yakisiklilik nerede =)
    Bende ayip etimişim aslında önce hayırlı olsun demeliydim direk soruyla girdik...Hayirli olsun Bu arada kesinlikle video fln istiyoruz gercekten cok merak ettiğim bir motor gpr 125...Birde en çok merak ettiğim ki herkes merak ediyodur yakıt ve yağ tüketimi nasıl? ne kadar zamanda bir yağ koymak lazim? Servis ağı nasıl gerçi sende yeni başlamıssın ama...bide son soru bu ömrünün kısa olması olayını servis nasıl açıkladı veya rektifiye zamani(km) için herhangi bir örnek verdilermi...vs...umarim sorularimla bunaltmamısımdır...tekrardan hayirli olsun...

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    hayirli olsun dostum... kazasız surusler dilegimle
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

ibrahimkuscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zat
    hayırlı olsun kardeş. kazasız belasız kullanman dileğiyle.
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]Mutlu Olun Ama Memnun Olmayın. Jim ROHN[/COLOR][/SIZE][/FONT]

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende hastasıyım derbi motorlarının.125cc 29beygir.çok güçlü motorlar.fakat ikinci eli düşük oldupu için almayacam sanırım.

bende scooter'ı var derbi'nin.ben o minnacık motorda bile 115 gördüm aman dikkatli kullan(scooter 100cc,suzuki getirtmiş antalyaya)
    Ho :RED
    H1 :KABUL

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Alıntı songoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ayip etimişim aslında önce hayırlı olsun demeliydim direk soruyla girdik...Hayirli olsun Bu arada kesinlikle video fln istiyoruz gercekten cok merak ettiğim bir motor gpr 125...Birde en çok merak ettiğim ki herkes merak ediyodur yakıt ve yağ tüketimi nasıl? ne kadar zamanda bir yağ koymak lazim? Servis ağı nasıl gerçi sende yeni başlamıssın ama...bide son soru bu ömrünün kısa olması olayını servis nasıl açıkladı veya rektifiye zamani(km) için herhangi bir örnek verdilermi...vs...umarim sorularimla bunaltmamısımdır...tekrardan hayirli olsun...
    servis benide korkutmustu ama ankaradaki servisi evime 10-15 km gittim acayip ilgililerdi direk sorularimi yonelttim içtenlikle cevap verdiler. Aynen adamin sözünü yazıyorum "zaten motorun 1.5 yil garantisi devam ediyor herhangi bi sorununda hiç cekinmeden getir". Yag sanirim 1000km de 1 dolduruluyomus ama onu daha test edemedim castrol un en kaliteli yagi 16 ytl ben onu koymayi dusunuyorum simdi aldigim yagda mobil 15 ytl civari. Normal yag koyucam dersen 5.5 ytl den basliyo. Rektefiye olayi bi arkadas forum a 15.000 km de kesin yaptirirsin demisti ; Servise sordum adam gulerek cevap verdi sen yagini eksik etme bakimini duzgun yaptir hiç bi sorun olmaz dedi.ben sana 20 yillik 2 zamanli piago gosteriyim tıkır tıkır calişiyoyuda ekledi. Bu ön yargininda özel 2 zamanlı kroslarin oldugunu ömürlerinin cok kısa oldugunu ki (öyle olmasi gerekiyomus) ordan kaynaklandiğini anlatti. Videoyuda kamera ayarladigim gibi ekleyecem...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

prelude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servis benide korkutmustu ama ankaradaki servisi evime 10-15 km gittim acayip ilgililerdi direk sorularimi yonelttim içtenlikle cevap verdiler. Aynen adamin sözünü yazıyorum "zaten motorun 1.5 yil garantisi devam ediyor herhangi bi sorununda hiç cekinmeden getir". Yag sanirim 1000km de 1 dolduruluyomus ama onu daha test edemedim castrol un en kaliteli yagi 16 ytl ben onu koymayi dusunuyorum simdi aldigim yagda mobil 15 ytl civari. Normal yag koyucam dersen 5.5 ytl den basliyo. Rektefiye olayi bi arkadas forum a 15.000 km de kesin yaptirirsin demisti ; Servise sordum adam gulerek cevap verdi sen yagini eksik etme bakimini duzgun yaptir hiç bi sorun olmaz dedi.ben sana 20 yillik 2 zamanli piago gosteriyim tıkır tıkır calişiyoyuda ekledi. Bu ön yargininda özel 2 zamanlı kroslarin oldugunu ömürlerinin cok kısa oldugunu ki (öyle olmasi gerekiyomus) ordan kaynaklandiğini anlatti. Videoyuda kamera ayarladigim gibi ekleyecem...
    bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler, kısa ve öz anlatmışsın saol, videoları da bekliyoruz...
    kuzey-egeli

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum sana forumdan da hayırlı olsun diyim, güle güle kullan.
    bilgiler de çok açık seçik, teşekkürler

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel günlerde kazasız belasız kullan ... biraz anlatsana çok duyulduk bişi değil ama güzel bişi

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    çok tarz bi motosiklet.. gerçekten beğendim güle güle kullan..

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vites düşürünce iyi kaçıyo, bugünkü gezide gördüm , keçi gibi maşallah

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    hayırlı olsn...
    125 ZN
    06 ZN 181

hayırlı olsun kardeşim
    Bizimde bir ismimiz vardır ezanla kondu sela ile bitecektir!

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    super ALLAH en ufak cizikten korusun kardeşim super
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler