Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Herşey 3 Sn. de Oldu Üzgünüm !

Motovento
    REKLAM ALANI
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    geçmiş olsun..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetguler1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GeÇmİŞ Olsunn.allah Acİl Şİfalar Versİn..

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    çok geçmiş olsun.önemli olan daha kötüsü olmadan atlatabilmektir.bunada şükretmek lazım.acil şifalar.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    geçmiş olsun kardeş.....

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Geçmiş olsun...
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

gokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 250c
    geçmiş olsun...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun ...tabiki motora tekrar geri döneceksin .. 1991 yılında bir yatçıdan 1988 (1989 da olabilir emin değilim )model xl 125 honda almıştım plakası ruhsatı falan yoktu ..2 sene kullandım 1994 yazında askerden dönüşümde arkamda kız arkadaşımla bir dağ yolunda yolun çok dar olması nedeni ile karşıdan gelen renoya çarpmamak için motoru yatırdım motor 75-80 metrelik dik uçurumdan düştü şanms eseri ben ve kız arkadaşım yolun kenarında kaldık ve o uçuruma yuvarlanmadık ..kaza sonrası ne bende nede kız arkadaşımda sıyrık dahi yoktu ..karşıdan gelen aracın sürücüsü bizden çok daha kötü halde idi adam şoka girmiş bizi motorun üstünde zannetmiş ve 2 kişinin ölümüne sebep verdim diyodu ben motoru kullanan bendim dedim ama inanmadı bana yok o uçtu aşağı diyo adam ..kazanın hemen arkasına bizi turunç köyüne bıraktı ordan başka bir arkadaşımın motorunu alıp geri döndük ..motoru 2 gün sonra vinç getirtip çıkarttık uçurumdan ..ve hiç toplamadık öle satıldı ..annem yemin ettirdi bir daha motor yok diye ama işte görüyosun bu aşk ölmüyo ..yaşadığın senin için kötü bir tecrübe ama tecrübe ..iyisi kötüsü olmaz yaşıyosan tecrübedir..daha dikkatli kullanacaksın bundan sonra inan bana bilinçaltından bişey seni daha iyi bir sürücü olman konusunda yönlendirecek ..bu aşk öle bi düşmeyle bitseydi burda motorcu kalmazdı merak etme.. tekrar geçmiş olsun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Geçmiş olsun, bir daha olmaması dileğiyle...
    May the Force be with McLaren Mercedes

player1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dr 650SE
    arkadaşım geçmiş olsun ucuz atlatmışsın bariyerlere çarpmak daha büyük hasarlara yol açabilirdi.Sana bunu yapan kamyon şöförü her halde dağdan gelip eşşek üzerinden inip o kamyonun tepesine binmiş.
    vermeyin kardeşim lise mezunundan aşağı diploması olana ehliyet.
    yazık değilmi ya bu arkadaş ölseydi.
    anlamıyorum ya bu motosiklet düşmanlığının.
    adamı sollamya çıkıyosun herif gaza basıyo.
    inderecen bunları hiç konuşmadan diek burnunun üzerine bi kafa sonrada arkana bakmadan binecen motora devam.bak bakalım o gözler bi hafta boyunca açılıyomu.
    neyse kardeşim fazla uzatmayalım çok geçmiş olsun..

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    geçmiş olsun... bir anlık hırs yüzünden bir kaza.. allah beterinden saklasın...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Geçmiş olsun arkadaşım, düşmeden yürümeyi öğrenemeyiz. Sevdiğim bir söz vardır "öldürmeyen her hastalık sizi daha güçlü kılar" diye, o yüzden edindiğin her kötü tecrübe seni daha dikkatli yapacaktır.

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun . bende aynı şekilde bir tehlike atlattım 6 yıl once , viraja çok hızlı girmiştim araba sollayacam dıye. duşmedim ama düşmekten beter olmuştum. 2 ay virajlara çok yavaş girdim. her kazandan sonra insan biraz korkarak kullanıyor ama sonra hiç bişey olmamış gibi devam ettim. umarım saglığına çabuk kavuşursun
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Geçmiş olsun, arkadaşım, Allah beterinden korusun, ucuz atlatmışsın...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    geçmiş olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Çok geçmiş olsun...

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    geçmiş olsun çok dikkatli olmak lazım kendimizin haereketlerini nekadar düşünüyorsak karşı tarafında bizi düşünmeden yapabileceği tüm haereketleri araca yaklaşırken düşünmemiz gerekiyo ben 5000 km lik tecrübemden bunu çıkarttım arabadada aynı motordada ama motorda 2 kat dikkat ve karşıkinin yerine düşünme olmalı...
    yellow storm

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Motosiklet ile ilgili geçmişini ve gelecek planlarını 3 saniye yüzünden iptal edeceğini zannetmiyorum. Daha kötüsü de olabilirdi, ucuz atlatmışsın. Ben ilk 200 kilometreyi yaparken 3 defa düştüm. bir defa da 2.000 km.de. Kendi motosikletimle 8.000 yaptım, daha düşmedim. Bu düşmeyeceğim anlamına gelmiyor. Ama motosikletten (vücudumda kullanmamı engelleyecek bir hasar oluşturmadığı sürece) vazgeçmem anlamına da gelmiyor

Büyük Geçmiş Olsun
    ...Sergerdan...

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Geçmiş olsun..

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    dostum öncelikle çok geçömiş olsun.
    Kırık omuzun hariç birkaç sıyrıkla atlattığına sevindim. Sanırım biz motorcularda da biraz sorun var o güzel egzost sesine kendimizi birden kaptırıveriyoruz , diğer araçların bizi ne kadar zor fark ettiklerini birden bire unutuveriyoruz kendimizi asfaltın ve motorun cazibesine kaptırıncada birden hiç ummadığımız birşeyler oluveriyor. Bir daha kullanabilirmiyim demişsin geçen cumartesi bende kaza yaptım. Bendede mct 250 gri var ön takım aynen haşat durumda sadece farım kırık değil. full koruma olduğum için herhangi bir yaram yok yanlız belliğim yoktu belimi biraz incitmişim.İlk kazamı 1995 yılında yaptım. gileria mx 125 im vardı gene full korumaydım ama fazla hızlı olduğum için baya bir berem olmuştu.Hatta dizliklerimden biri erimişti ya neyse...
    sonuçta bu bir sevda bu kış binmezsin yaza gezen 2 motorcu görürsün hemen tur planlarına veya alacağın motor konusunda düşünmeye başlarsın ve anlarsın aslında aşktır bu...

tekrar geçmiş olsun çanakkale mt den sevgiler

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maddiyat önemli değil, ancak kafamda bir "Acaba?" dolaşmakta "Yapabilecek miyim?" motora tekrar özgürce binebilecek cesaretim olacakmı? Motorumun tamirden çıkmasını heyecanla bekliyorum. ancak kendime bunları sormadan da edemiyorum
    Çok çok geçmiş olsun.Bu şoku zaman içinde atlatırsın.

Alıntı player1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vermeyin kardeşim lise mezunundan aşağı diploması olana ehliyet.
    yazık değilmi ya bu arkadaş ölseydi.
    Hatalı araç kullanmanın, düşüncesiz olmanın ilkokul mezunu ile üniversite mezunu ile bir alakası yok.
    Bakın bakalım Emniyet Genel Müdürlüğünün kaza istatistiklerine, ne kadar çok üniversite mezunu var, hata yapıp kaza yapan.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler