Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tebrikler İzmir Rezilşehir Belediyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    İzmir yine suya doydu!

Dün yağan yağmurdan sonra İzmir'in bir motosikletçi için yaşanabilecek en güzel şehir olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

Yağmurlu havada motosiklet kullanmak bir yana, siz hiç akarsu içinde motosiklet kullandınız mı?

İzmirli motosiklet sürücüleri dün Büyükşehir Belediyesi ve diğer metropol ilçe belediyelerinin sunduğu bu şansı sonuna -yada donuna- kadar değerlendirdi.

Akşam üstü başlayan yağışlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü ve işin en komik yanı en büyük su birikintilerinin yol boyunca uzanan ızgaraların olduğu kesimlerde bulunmasıydı.

Trafikte dizlerine kadar suya batan, çevreden geçen arabaların sıçrattığı su yüzünden sırılsıklam olan yayalar ve motosiklet kullanıcıları
    "Öncelikle belediyemize bize böyle adrenalin dolu sporlar yapma şansı verdiği için teşekkür ediyor, fakat bu sporun yanında rafting, ileri dalış kursları, heyelan bölgelerinde bungee-jumping eğitimi verilmesini de talep ediyoruz" şeklinde konuştular.

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise durumu " Madem halkımızdan bu yönde bir talep var, biz de belediye olarak bugünden itibaren mazgal ve kanalları temizlemeyi bırakıyoruz, istenilen kursları da açıyoruz, hayırlı uğurlu olsun. Zaten temizlemiyorduk, biz biliyorduk vatandaşın bunu sevdiğini." gibi müjdeli bir haberle karşılayarak tüm İzmirlilere yağmurların nice yeni kent sporlarına vesile olması dileklerini iletti.

Rittardando Gittardando, MT Haber, İzmir

Not: ;Bu arada dün gece motorumun amfibi olduğunu da farkettim... Teşekkürler Xingyue, Teşekkürler Çelik Motosiklet...
    ...Sergerdan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir de istanbul'u görseniz...
    cahil doluymuş burası bee..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İzmirde olsamda keşke razıyım.....Yakında gelicem zaten
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    traji komik,yukardakiler,aşağıdaki insanların durumlarını ASLA anlayamazlar...
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    sigara al jelatinini mazgala at, sakız al jelatinini mazgala at, elindeki peçeteyi çöpe değil mazgala at sonra neden tıkanıyor bu mazgallar. allah allah neden tıkanıyor acaba kafa yormak lazım
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    benim oturduğum sokakta bir tane yağmurda kanalizasyon taşmasın dileyin benden ne dilerseniz adamları çağırdık gelin bakın diye geldiler baktılar

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    ben motorla giderken 30 cm suya girdim mont eldiven pantolon su aldı allahtan motorum var , alsancak-bornova 2 saat alsancak- hatay 2,5 saat bu bir rekor kolay elde edilemez.
    Bu yağmurda beni yolda bırakmayan motorumu dunden sonra daha çok sevdim.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    sen gece levhasız ışıksız belediyenin kazdığı bir çukura düşte görem seni

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Motosikletlinin yağmurla dansı işte...
    - O mazgalları tasarlayan kişiyi bir elime geçirirsem zatennn..
    *Mazgal ve kanal çeşitleri:
    -taş mazgalları üzerinden 60 kiloluk insan geçtiğinde kırılıyor
    -demir mazgallar - her türlü araçın lastiklerinin ömrünü azaltıyorlar ve sürekli yerinden çıktıkları için sürücüler çoğunlukla jeep tercih ediyorlar off road kullanım için..
    -açık kanallar derinlikleri 1 mm olan bu kanallar, yolların pürüzsüz ve eğimin doğru tarafa verilmesinden dolayı hiç bir işe yaramıyorlar... Daha çok farelerin otoban diye kullandığı kanallar...
    - Tüm bu kanalların içinde olan su bile olmak istemezdim akacak bir yol bile yok....

offf offffff
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birde yolda açılan çukurların tamiri var arkadaşlar unutmayalım.Bu çukurlar sözüm ona tamir edilir, ama nasıl üzerine affınıza sığınarak söylüyorum;üzerine inek pislemiş gibi tümsekler. yada uzun bir şerit sırt yağmur da yağınca su birikintilerinden bunların hiç biri görünmez.Ayrıca vatandaş evine su yada elektrik alır kimseye sormadan yolu boydan boya kazar ama yolu eski haline getirmek külfet olur. belediyelerimiz de bir vatandaşı mağdur etmemek için ceza kesmez yoluda yaptırmaz diğer vatadaşlar yolda sek sek oynar vasıtalar çukurdan kaçmak için vatandaşın üzerine araba sürer eğer vatandaş canbazlık yapıp duvara tımanabilirse kurtulma şansı artar.yoksa vay haline yollar sayesinde ülkemizde zaten motor canbazlığı yapıyoruz .EEEEE bu ülkede yaşıyorsan şartlarına da uymak zorundasın kardeşim şikayet yok

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigara al jelatinini mazgala at, sakız al jelatinini mazgala at, elindeki peçeteyi çöpe değil mazgala at sonra neden tıkanıyor bu mazgallar. allah allah neden tıkanıyor acaba kafa yormak lazım
    +1

Çok haklısın, hep kızdığım bir konu olmuştur.
    Mazgallara çöp atan insanların su tıkanıklarıyla ilgili şikayet etmeleri hakkı yoktur. Yanlış anlaşılmasın, burada şikayet edenlere laf atmadım ama çöpleriyle mazgallara çöp atan olduysa lafım onlara.
    (Bir de pisuvarlara izmarit atan adamları hiç anlamam. Onları birisinin elleriyle toplayacağını ve o izmaritlerin sahiplerine de ana-avrat söveceğini akıllarına getirmezler mi?)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    bu yağmurlar başımıza bela olacak aslında kanalizasyon problemi var bu şehirdeo kadar iyi şehir diyorlar yok gelişmiş diyorlar eyvallah da bi yere kadar yani.burdan büyükşehir belediyesinin en yetkisiz personelinden en yetkili personeline kadar çok çok teşekkür ediyorum tarla gibi asfalt ve yüzme havuzuna dönen yaşamaya çabaladığımız şehrimiz için...
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler