Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motosikletimi aldım hiç hesapta yokken.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte asıl teşekkür etmem gereken adam, bu motosikleti almam da katkısı olanların başında geliyor. Henüz yüzyüze tanışamasak da iyi niyetin ve iyi dileklerin için çok sağol Metehancığım, eyvallah .

Onurlandım ama inan ki ben bişey yapmadım....Cıbır 125 almada abi ne yaparsan yap...Sadece bunu vurgulamaya çalıştım...BAk yakında Varader 125 de geliyor Türkiyeye...Piyasa kızışıyor valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    hayırlı, uğurlu olsun. kazasız sürüşler.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    hayırlı ugurlu olsunnn
    Ride your way

Motosikleti
    Yamaha XT660ZA
    Hayırlı uğurlu olsun. Sen hiç hesapta yokken diyorsun ama 2 yıldır motorsikletle ilgilendiğini söylüyorsun. Benim motorla tanışmam ve bir motor sahibi olmam arasında geçen süre 1 ay. Enişte sağolsun kredi açtı şimdi taksitle ona ödüyorum. Maddi ve manevi yönden desteklenmeden motor almak biraz zor. Motor almayı düşünen herkes umarım bir gün hedefine ulaşır ve kazasız belasız kullanır.
    Serdar
    Ankara
    CRF 250L

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Hayırlı olsun güle güle kullan

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Hayırlı uğurlu olsun
    Allah kaza bela vermesin

Şimdi ilk işin korumalar. Aman korumasız binme. Ayrıca hemen motorada bi koruma demiri taktır.

Bu arada şanslı adamsın ben hanımı motora alıştırmam zor oldu şimdide ee motor nerede diyip duruyor.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.Çok sevindim.Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağolun, Teşekkürler arkadaşlar.

Topatan haklısın, bana da kardeşim kredi açtı, hem de faizsiz .

Kemal uyarına teşekkürler, giyim kuşamı (abartıp motor almadan yağmur pantolonu bile aldım ) ve korumlarımı ve hatta ehliyetimi zaten almıştım. Motor koruma demiri için de bugün bi yerle konuştum, bi tasarım düşünülecek ya da CBF250'lerdeki gibi bir şey en kısa zamanda taktıracağım. İlk işim bu. Hatta uyarsa bir de yan ayaklık taktırma niyetindeyim, motor yeni olduğu için orta sehpanın yayı çok sert, 130kg motor, fıtık olmadan bi çare gerek
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    hayırlı olsun çok sevindim bende inşallah alıcam birtane kimse sormamiş ben sorayım anah tar teslimi ne kadara mal oldu?? topiklerde tartışa var 2900 yada 3150 diye sitede de 3250 diyor ne oldugunu cok merak ettim???

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    neee yan ayaklık yokmmuuu...Allah belanı vere Honda emi...Nah satarsın sen cbf 150 yi...valla yeni farkettim...Kuryeler sırf bu nedenle almaz vallahi...abartısız yazıyorum ...sırf bu nedenle alınmayabilir...Kuryeler ne derse o olur piyasada...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Abi hayırlı olsun motorun Ama ondan önce sana destek olan kardeşine ve özellikle eşine şahsen teşekkür ederim. Ben kız arkadaşımı motosiklete bindirmek için akla karayı seçiyorumda o bakımdan Allah sizi mutlu mesut bahtiyar etsin (üçüde aynı anlamda ama olsun içimden geldi)
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    hayırlı olur inşallah
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    hayırlısı olsun,güzel motor kıymetini bilmek lazım.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    iyi bir seçim yapmışın arkadaşım. Allah yolunu açık etsin, hayırlı uğurlu olsun
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Alıntı Doubt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun çok sevindim bende inşallah alıcam birtane kimse sormamiş ben sorayım anah tar teslimi ne kadara mal oldu?? topiklerde tartışa var 2900 yada 3150 diye sitede de 3250 diyor ne oldugunu cok merak ettim???

Sağol kardeş. Darısı başına o zaman. Valla ben 3.250 anahtar teslim aldım. Ama başka bayilerde 3.450 demişlerdi, 3.650 diyen bile oldu telefonda, aldığım yerde son kalan bir taneyi aldım ve yeni gelecekleri 3.450'den vereceklerini söylediler. Sırf bu yüzden siyah düşünürken ikinci alternatif olan kırmızıyı aldım, zaten renk konusunda da fazla ısrarcı değildim. O yüzden elini çabuk tut derim, kısa aralıklarla zam yapılarak fiyatının yukarı çekileceği söylentisi var. Honda sahibi arkadaşlar da Honda'nın eski fiyat politikalarından bunu düşünüyorlar.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    hayırlısı olsun...

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi bir seçim yapmışın arkadaşım. Allah yolunu açık etsin, hayırlı uğurlu olsun

Senin açtığın topic'de etkili oldu son kararımda sağol, artık izlenimlerimi oradan yazacağım.

Alıntı kenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun motorun Ama ondan önce sana destek olan kardeşine ve özellikle eşine şahsen teşekkür ederim. Ben kız arkadaşımı motosiklete bindirmek için akla karayı seçiyorumda o bakımdan Allah sizi mutlu mesut bahtiyar etsin (üçüde aynı anlamda ama olsun içimden geldi)
    Sağol bu gerçekten motosiklet almak ve kullanmakta önemli bir faktör, benim de annem alana kadar ses çıkarmıyordu, şimdi iş ciddileşince habire bana tavsiyelerde bulunuyo. Neyse ki o da yaşımı ve yapımı en iyi bilen olduğu için çılgınca kullanmayacağımı düşünerek rahatlıyor.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neee yan ayaklık yokmmuuu...Allah belanı vere Honda emi...Nah satarsın sen cbf 150 yi...valla yeni farkettim...Kuryeler sırf bu nedenle almaz vallahi...abartısız yazıyorum ...sırf bu nedenle alınmayabilir...Kuryeler ne derse o olur piyasada...
    Eee o zaman bizim motor kurye motoru olmaktan yırtar heheheh
    Valla ben ilk fırsatta yan ayaklık taktırmak istiyorum umarım uydurabilirim bir tane. Pratik kullanım açısından önemli çünkü.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Güle güle kullan, kazasız belasız, Allah daha büyüğünü tez zamanda nasip eder inşallah

Alıntı clint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol bu gerçekten motosiklet almak ve kullanmakta önemli bir faktör, benim de annem alana kadar ses çıkarmıyordu, şimdi iş ciddileşince habire bana tavsiyelerde bulunuyo. Neyse ki o da yaşımı ve yapımı en iyi bilen olduğu için çılgınca kullanmayacağımı düşünerek rahatlıyor.
    Ben bu konuda şanslı azınlıktanım sanırım. Daha iki sene öncesine kadar, aman oğlum baskete gitme, sakatlanırsın diye bana 350km öteden direktif veren valide sultan, bugünlerde motor da motor deyince, sen zaten bisikleti de çok severdin, iyi parasını biriktir de al bakalım, gezer tozarsın demeye başladı. Zamane valideleri işte, anlayana aşkolsun
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan, kazasız belasız, Allah daha büyüğünü tez zamanda nasip eder inşallah

Ben bu konuda şanslı azınlıktanım sanırım. Daha iki sene öncesine kadar, aman oğlum baskete gitme, sakatlanırsın diye bana 350km öteden direktif veren valide sultan, bugünlerde motor da motor deyince, sen zaten bisikleti de çok severdin, iyi parasını biriktir de al bakalım, gezer tozarsın demeye başladı. Zamane valideleri işte, anlayana aşkolsun

Teşekkürler. Amiiin!
    Valla benim valide de sen bisiklete de binerdin, motoru da kullanırsın falan diyodu almadan önce ama, motoru kapıda görünce biraz endişelendi tabii.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler