Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Mt İzmir 1.yaş günü (resimler Sayfa 1 ve 4 )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu son resimlerde süpermiş ama merak ettiğim bişey var hangi motor daha hızlıydı paşa seninkimi yoksa ziyanınmı
    zia nın motor benimkinden daha ii gidioo... kg. farkından..
    S&S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    MT İzmir'in şanına yakışır bir kutlama olmuş, hepinizi tebrik ediyor saygı ile selamlıyorum
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Çok güzel bir gezi ve güzel bir birliktelik. MT'ye de bu yakışır diye düşünüyorum. Kutlarım..
    dogma .

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    evet çok güzel eğlendik burdan emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.simavdan selamlar.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    şahanesiniz nice yaşlarına bu güzel ailenin
    Ride your way

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forrap'ın son gün fotograflarını da dört gözle bekliyoruz....
    Maalesef ki bunun için Bedri'yi(egelim) beklememiz gerekiyor.Benim fotoğraf makinam bir arkadaşıma verdiğimden dolayı bende değildi,o gün fotoğrafları çektiğim makina Bedri ye aitti.Kendisi fotoğraf ekleme konusunda biraz vukuatlıdır(bkz. drag fotoları) ama bakalım bunları inşallah eklerYol fotolarıyla birlikte toplamda 200 e yakın foto var Bedri'nin makinasında(tabi bunların içinde eklenmemesi gereken fotolarda var ).Eğer eklemeye fırsatı olmazsa bir şekilde fotoları alıp ben ekliyeceğim söz veriyorum
    Yalnız fotolardan gördüm ki bizim ilk gün geç gelmemiz çok şeyi kaybettirmiş bize,keşke iş durumlarını ayarlayabilseydik ve bizde aranızda olabilseydik erkenden.Biz ne sutopu nede halat yarışında vardık,2.gün zaten planlandığından daha farklı oldu onunla ilgili düşüncelerimi burda yazmak istemiyorum.Yinede dediğim gibi herşey mükemmeldi...
    Senin eklediğin fotograflar için ayrıyeten teşekkürler

Diğer kitlenen başlıktaki gece hakkındaki yazımı bazı eklemeler yapılmış olarak buraya aktarıyorum;

Gerçekten mükemmeldi herşey,inanın bittiğinde ve eve döndüğümde içimde bir burukluk vardı...Hafızalarımızdan silinmeyecek anılarımızın arasına yenileri eklendi...O kadar güzel insanlar varken zaten kötü bir kutlama olmasını beklemek mantıklı olmazdı
    Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum.Oranizasyon sorunsuz bir şekilde sonlandırıldı ve bunda herkesin az çok emeği var.Egeknn,Kuvva,Akreep,APV41,Tenten35 zaten sürekli olarak taşın altına elini sokan benim için çok önemli kişiler,bu organizasyonda da hepsinin çok emeği vardı hepsine ayrı ayrı teşekkürler Ve taa İstanbul dan çıkıp gecemizi renklendiren üyelere de ayrıca teşekkür etmek istiyorum,bizim için o kadar yolu üşenmeden geldiler ve gecemize renk kattılar,
    Kırmızı
    Vedat Kaya
    Thai
    Zühtüpaşa

sizleri aramızda görmek gerçekten güzeldi,hepinizle tanıştığıma memnun oldum,umuyorum ki bu ilk görüşmemiz oldu ama son olmayacaktır...Kusurumuz olduysa affola,keşke daha iyi şekilde size İzmir'i yaşatabilseydik ama zaman bunun için yetersizdi,sizleri tekrar aramızda görmek istiyoruz...

Manisadan gelen racing iski(ve özür diliyerek ismini hatırlayamadığım arkadaşı) ve heran her yerden gelmiş olabilecek ümmet abime de teşekkürler gecemizde bulundukları için,sizleri aramızda görmek çok güzeldi...

Gelmek isteyip iş dolayısıyla veya çeşitli nedenlerden gelemeyen dostlarımızı biz kalben yanımızda hissettik,bir daha ki sefere inşallah...

Gureli abime de davetinden dolayı teşekkür ediyorum.Misafirperverliği için

Yazmayı unuttuğum kişiler affetsinler,oradaki herkese ayrı ayrı teşekkürler,hepsinin yeri ayrı

Toplam 300 km yol yapmışı(z)m.

Bir kaç aksilik dışında herşey sorunsuzdu.Güldemet ablamın üyeler hakkında yazdığı yazıyı okurken salonda değildim,gerçekten çok üzgüldüm kaçırdığımaBu grupta olduğum için gerçekten mutluyum.Daha nice MT İzmir yıl dönümü partilerine

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    bu gecede emeği geçen herkes çok çok teşekkür ediyorum herşey çok güzeldi. birtek lunapark hariç hala boynum ağrıyo... bizi bu gece de yanlız bırakmayan ve ta istanbul'dan kalkıp gelmiş olan zühtüpaşa'ya thai'ye kırmızı ve vedat kaya 'ya gönülden teşekkürler.....güldemet abla sana yazdığın şiirler için ayrıca teşekkürler..... ve sevgili erhan gönderdiğin çiçekler için sana teşekkür ederimmmm
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    ne desem bilmemki keşke istifa edip gelseydim

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar çok güsel bir eğlence olmuş aranızda bende olmak isterdim ama malesef imkanlar yetmiyor

Paylaşım içinde bi ayrı teşekkürler
    [B][U]motosiklet.net@hotmail.com[/U] [/B] (İsteyenler Ekleyebilir) :cat:

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Nice senelere...

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi güzel resimler paylaşım için tşk ederiz ben bişe diyecem üzerinde mt yazan tişortleri nereden alabiliriz?
    [ ELAZIĞ-MT ]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    nice senelere herkes güzel eğlenmiş
    bu arada babyface ben seni bugun gördüm galiba bornova da hemde yayan olarak
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mt İzmiri tebrik ediyorum ...nice yıllara işallah seneye aranızda bende olmak isterim ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt İzmiri tebrik ediyorum ...nice yıllara işallah seneye aranızda bende olmak isterim ..
    sevgili barış...
    keşke burnunun dibindeki buluşmada sende olabilseydin.. bilioruzki imkan olsaydı sende gelirdin ama önemi yok nasılsa çok yakında hep birlikte olacagız...
    S&S

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    cok güzel olmuş
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelemediğim için üzülmüştüm arkadaşlar resimleride gördüm şimdi dahada üzüldüm bişey demiyorum tadımız hiç bozulmasın.

tyryaky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman 400 BURGMAN 650CC
    nice yıllara cok keyifle baktım fotolara

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    katılamadığım için çok üzgünüm.Harika bir kutlama olmuş.Nice yıllara olsun .Seneye inşallah

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eee,tabi! İzmir coşmazsa biz gaza gelmeyiz.Bakın ey İstanbul,adamlar uçmuş kardeşim.Uyumayalım bizde yapalım diycem ama....
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili MT Izmir Grubu,

gureli, forrap, kuvva, aakrep, karakiz (gerci hem istanbul hem izmir ama) tomris, egeknn, tenten35, omer abi, esi ve kizi, apv41, okram, babyface ve nick'ini yazmayi unuttugum tum izmirli dostlar....

İzmir guzel, Izmir'in insanı güzel ama sizler herşeyden güzelsiniz.
    Muhteşem bir yıldönümü partisiydi.. Sıcaklığınız ve dostluğunuz için hepinize tekrar binlerce teşekkür.. Yaşadıklarımı inanın kelimelerle anlatamıyorum, inanın bu kadarını tahmin etmiyordum.

Özellikle aakrep'e, egeknn'e ve bizleri evinde misafir eden Tenten35'e gönül borcum var.....
    Ayrica gureli'ye de İzistanbul grubu olarak bizleri evinde ağırlağı için binlerce teşekkür....

Fotoların çoğu bende olduğu için, firsat bulduğum anda yüklüyeceğim siteye..... başlığı takip edin. EgeKnn gerekeni yapar sanırım.....

Savasxxl, serkan ve baba muslum, gelmediginiz icin bence pisman olun....
    Diğer başlıkta kalan yazım, yapıştırma gereği hissettim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler