Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni Hediye Motosikletim Falcon Mexico 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok sevindim, güle güle kullanın. Umarım bu motorunuz da diğeri gibi sorunsuz bir şekilde uzun kilometreler sizi gezdirir. Falcon motora da teşekkür ederim.

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet Abi, yanlış anlama ama videoda konuşurken çok fazla duraksıyorsun. Edit ile bu duraksamalar kesilebilir. Bunun için bana ulaşabilirsin istersen. Seve seve yardımcı olmak isterim diğer videolarında.
    Bu dediğinizi radyolarda haber ve reklamlarda yapıyorlar. Onları dinlerken nefes nefese kalana kadar durmaksızın koşturup; sonra da durmadan yine koşuyormuş gibi hissediyorum. Sanırım süreyi kısaltmak ve birim zamana daha çok konuşma sıkıştırmak için yapılıyor. Böyle dinlene dinlene, tane tane daha iyi sanki. Halit Kıvanç, Sezen Cumhur Önal, Orhan Boran hep böyle tane tane konuşurlardı. Yeniler bilmeyebilir gerçi, spikerliklerini, sunumlarını ve diksiyonlarını çok beğenirdim. Sanırım her konuda olduğu gibi; az zamanda daha çok şey tüketmek isteyen yeni kuşak, anlatımda da bunu istiyor. Bu arada İsmet hocamın en sevdiğim özelliği anlatımı. Lütfen kalsın öyle.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Geçen hafta gezi videosunu izlerken gördüm sevindim.

İsmet Bey'in doğrudan motorun peglerinin üzerine su bardağı koyarak yaptığı denemede motorda hiç titreşim olmaması dikkatimi çekti. Genel olarak da titreşimsiz olduğunu söylüyor. Gerçi Youtube'da bazı genç arkadaşlar üst devirlerde var diyorlar ama onların "üst devir" tanımı genelde kırmızının dibi olduğu için çok da kaale almıyorum. Titreşimsiz motor bende 1-0 önde başlar.
    Sevindiğiniz için memnun oldum. Teşekkür ederim. Geçtiğimiz pazar Orhangazi ( Bursa ) gezisi yaptım. Motosiklet bana göre gayet titreşimsiz. Tabi benim başa motosiklet tecrübem olmadığı için kıyaslayamıyorum. Birde 70 km/h hıza çıkmadım 60 lı alıştığım hızlarda gittim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın, yeni motosikletinizin tadını çıkartın. Öncekine nazaran çok daha keyifli olacağına eminim, lakin yakıt tüketimi bir önceki motosikletinizden de biraz fazla olacak haliyle.

Ama gerçekten de böyle bir hediye almanıza çok sevindim. Lütfen lastik değişimini ihmal etmeyin, yeni ve keyifli rotalarda videolarınızı da görmek dileğiyle
    Sağ ol çok teşekkür ederim. Bu motosikletim diğer motosiklet ile kıyaslanamaz zaten ayrı kategorilerin motosikletleri. Sevinmeniz beni mutlu etti onuda ayrıca belirteyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Alıntı fireblade e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni gezilerde güle güle kullanırsınız artık.
    Sağ ol. Çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abuk sabuk kopya içerik üreticilerini destekleyenlere selam olsun.
    Cevap yazmakta çok zorlandım. Bir kaç cevap yazıp sildim. En iyisi kısaca sağ ol diyeyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız İsmet ağabey.
    Nice bol kilometreler
    Teşekkür ederim. Cümlemize kazasız belasız günler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

Alıntı 4strings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sevindim, güle güle kullanın. Umarım bu motorunuz da diğeri gibi sorunsuz bir şekilde uzun kilometreler sizi gezdirir. Falcon motora da teşekkür ederim.

Bu dediğinizi radyolarda haber ve reklamlarda yapıyorlar. Onları dinlerken nefes nefese kalana kadar durmaksızın koşturup; sonra da durmadan yine koşuyormuş gibi hissediyorum. Sanırım süreyi kısaltmak ve birim zamana daha çok konuşma sıkıştırmak için yapılıyor. Böyle dinlene dinlene, tane tane daha iyi sanki. Halit Kıvanç, Sezen Cumhur Önal, Orhan Boran hep böyle tane tane konuşurlardı. Yeniler bilmeyebilir gerçi, spikerliklerini, sunumlarını ve diksiyonlarını çok beğenirdim. Sanırım her konuda olduğu gibi; az zamanda daha çok şey tüketmek isteyen yeni kuşak, anlatımda da bunu istiyor. Bu arada İsmet hocamın en sevdiğim özelliği anlatımı. Lütfen kalsın öyle.
    Çok teşekkür ederim. Amatörce yaptığım konuşmaları beğenmeniz beni memnun etti.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Biz seni 100lük motorunla arkadaki sebze kasasıyla sevdik. Bunada gözümüz alışacak. 😀

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Motopiksel ve motomaksa helal olsun, kask hediye ettiler
    BloodyBaron ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Kendime hediye edilmiş kadar sevindim. Hayırlı olsun abi.

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.

Bildiğiniz gibi 100 cc motosikletim ile geziler yapmakta bunları da gezi yazısı ve video olarak sizlerle paylaşmaktayım.

Bu yaptığım geziler Falcon markası ile bildiğimiz Kolat Motor’unda dikkatini çekmiş ve beğenilmiş bu sebepten dolayı bana yeni motosiklet Falcon Mexico 150 hediye ettiler. 23/10/2020 de Cengiz motordan motosikletimi aldım. Cengiz motor da bakım sponsorum oldu.

Bu vesile ile başta gezi yazılarımı okuyup, videolarımı seyreden, güzel yorumları ile bana yardımcı ve destek olan tüm motosiklet.net, bu motosikleti hediye ederek bana jest yapan Kolat Motor ve bakım sponsoru olarak desteğini esirgemeyen Cengiz Motor ailesine teşekkür ederim.

https://i.hizliresim.com/x2Vr01.jpg

https://i.hizliresim.com/0yultc.jpg

https://i.hizliresim.com/P6zbJE.jpg

https://i.hizliresim.com/Bwafaq.jpg

Hayırlı olsun İsmet Abi seviliyorsun
    Spirit, like body, needs to be trained. So I think it's necessary to make your spirit stronger. And for he who believes, anything is possible.
    Fedor Emelianenko

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Güle güle kullanın kazasız belasız.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Biz seni 100lük motorunla arkadaki sebze kasasıyla sevdik. Bunada gözümüz alışacak. ��
    Teşekkür ederim kısmetse yeni motosikletim ile yine birlikteyiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motopiksel ve motomaksa helal olsun, kask hediye ettiler
    Sağ olsunlar güzel bir jest yaptılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendime hediye edilmiş kadar sevindim. Hayırlı olsun abi.
    Teşekkür ederim sevinmenize memnun oldum.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Abi nasıl memnunmusun motorundan ?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı MotoWrestler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun İsmet Abi seviliyorsun
    Teşekkür ederim bende sizleri seviyorum.
    MotoWrestler bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın kazasız belasız.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nasıl memnunmusun motorundan ?
    Daha doya doya kullanmak nasip olmadı bahçede brandanın altında öylece yatıyor.
    Metela bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Daha doya doya kullanmak nasip olmadı bahçede brandanın altında öylece yatıyor.
    Kış bitsin, sizin de sağlığınız da yerinde olsun da güzel güzel gezilerinizi takip edebilelim yine.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kış bitsin, sizin de sağlığınız da yerinde olsun da güzel güzel gezilerinizi takip edebilelim yine.
    Çok teşekkür ederim. Bana cesaret ve azim veriyorsunuz.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Çok teşekkür ederim. Bana cesaret ve azim veriyorsunuz.
    Sizden cesaret alıp yola düşecekler de olacaktır. Beni elli yaşımda gaza getirip motosiklete başlatan Sarı Mehmet'tir mesela.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)