Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni Hediye Motosikletim Falcon Mexico 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun, ben de firmayı kutluyorum. Hem güzel bir olaya vesile olmuşlar hem de gözümüze sokmadan çok akıllıca bir reklam yapmışlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Hayırlı olsun abi.
    Kazasız belasız keyifle sür inşallah
    Yeni motosikletin ile yeni gezilerini bekliyoruz.

Motosikleti
    cıks
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa bir sponsorluğa bu kadar sevindim sen şimdi bununla kıtalararası yolculuklar yaparsın abi.
    gerçekten aynı duygular içerisindeyim, ismet abi benim gözümde bir başarı öyküsü...çimlerde yatarken uyuşuk bir şekilde kalırsam, adapazarında dövdüler beni derim geçerim gibi birşeyler yazmıştı hala çok gülerim...
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız nice güzel anılar biriktirin. sevgilerle
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    hayırlı olsun sizin adınıza çok sevindim yeni motosikletinizle yeni videolarınızı bekliyoruz tekeriniz düz bassın.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hoş bir uygulama yapmış Kolat ve Cengiz Motor. Onları ve sizi tebrik eder, hayırlı olmasını dilerim.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Çok sevindim İsmet abi.Hayırlı olsun.
    Yanlız bunun arkasına plastik kasada bağlanmaz.Masraf çıkacak
    BloodyBaron bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    İsmet Abi, yanlış anlama ama videoda konuşurken çok fazla duraksıyorsun. Edit ile bu duraksamalar kesilebilir. Bunun için bana ulaşabilirsin istersen. Seve seve yardımcı olmak isterim diğer videolarında.
    BloodyBaron bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi hayırlı olsun. İnanır mısın yazılarını okurken falcon diye bir markadan haberdar oldum.

Müthiş bir reklam yüzü oldun abi.

Motosikleti
    Bn125
    Hayırlı olsun abi. Umarım tüm yollarda seni memnun eder. Şekli şemali hoş bir motormuş. Kazasız belasız...

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun. İnanır mısın yazılarını okurken falcon diye bir markadan haberdar oldum.

Adamlar motosiklet hediye etmiş. Bir link koyalım bari. Linki Tıkla Bilmeyenler öğrensin. Çin ve yerli montaj ağırlıklı çalışan bir firma. Şase burada yapılıyorsa "onada şükür" derim.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Tekerine taş değmesin abi. Yeni maceralar seni bekliyor

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Hayırlı uğurlu olsun abi. Nice sağlıklı Km'lere

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun İsmet abi.

Güzel günlerde kullanman dileklerimle...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun. Geçen hafta gezi videosunu izlerken gördüm sevindim.

İsmet Bey'in doğrudan motorun peglerinin üzerine su bardağı koyarak yaptığı denemede motorda hiç titreşim olmaması dikkatimi çekti. Genel olarak da titreşimsiz olduğunu söylüyor. Gerçi Youtube'da bazı genç arkadaşlar üst devirlerde var diyorlar ama onların "üst devir" tanımı genelde kırmızının dibi olduğu için çok da kaale almıyorum. Titreşimsiz motor bende 1-0 önde başlar.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın, yeni motosikletinizin tadını çıkartın. Öncekine nazaran çok daha keyifli olacağına eminim, lakin yakıt tüketimi bir önceki motosikletinizden de biraz fazla olacak haliyle.

Ama gerçekten de böyle bir hediye almanıza çok sevindim. Lütfen lastik değişimini ihmal etmeyin, yeni ve keyifli rotalarda videolarınızı da görmek dileğiyle

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Hayırlı olsun yeni gezilerde güle güle kullanırsınız artık.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abuk sabuk kopya içerik üreticilerini destekleyenlere selam olsun.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun abi bi tur atım mı ��
    Teşekkür ederim. Bu hafta sonu bir Orhangazi ( Bursa ) yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim. En azında bir japon motosiklet haketmiştiniz.
    Falcon Meksiko 150 ile ilgili şikayetler okumuştum. Gençlere bu motorun özellikleri ile ilgili bilgi vereceğinizi umuyorum.
    Kazasız, belasız ve keyifli sürüşler dilerim.
    Teşekkür ederim. Sadece Orhangazi ( Bursa ) gezisi yaptım. o gezimin de videosunu çektim kısmetse en kısa zamanda onu da sizlerle paylaşacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun İsmet abi. Yeni motorunla, yeni rotalarını bekliyoruz.
    Sağ ol. Kafamda bir sürü rota oluştu kısmet artık hangisini ne zaman yapacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Paylaşımın için teşekkür ederim. Sağ olasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun İsmet Bey.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun İsmet abi güle güle kullan.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı msandikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun İsmet abi, güzel günlerde kullanırsın umarım
    Teşekkür ederim. Çok sağ ol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben alışmıştım önceki motora, bunu sevmedim
    Söz İstanbul'a geldiğinde ilk motosikletimle istediğin kadar tur at. Tabi ilk motosikletim hakkında bir karar veremedim hala bendeyse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa bir sponsorluğa bu kadar sevindim sen şimdi bununla kıtalararası yolculuklar yaparsın abi.
    Sevinmenize bende sevindim. Kafamda bir çok rota var ama hangileri kısmet olur zaman gösterecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ismet abi. Kazasız belasız bol km'ler inşallah.
    Severek takipteyiz.
    Sağ ol. Cümlemize kazasız belasız günler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda birileri emeğinin, hakkının karşılığını aldı demek. Hayırlı olsun İsmet Abi. Kazasız, belasız, cezasız kullan inşallah.
    Teşekkür ederim. Ceza derken geçtiğimiz pazar bir Orhangazi ( Bursa ) gezisi yaptım. Dönüşte ışıklarda debriyajdı frendi derken kırmızı ışıkta geçtim galiba emin değilim geçtiysem motosiklet ile ilk cezamı yemiş olacağım. Kısmet artık olur böyle şeyler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    Amin. Teşekkür ederim cümlemize kazasız belasız günler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni motor.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi.
    Sağ ol. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abim hayırlı olsun seviyoruz seni.
    Sağ ol. Sevgimiz karşılıklı bende sizleri seviyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun yakışmış. Yeni motorla beraber ekipmanlara da bi el atsan güzel olur aslında. Videonu da izlerken bol bol tebessüm ettim acemilik anılarını anlatırken güzel video olmuş.
    Evet birazda ekipman işini ciddiye alsam iyi olacak. Videomu beğendiğiniz için memnun oldum. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAYIRLI UĞURLU OLSUN SİZE SPONSOR OLAN VE HEDİYE VEREN FİRMAYI KUTLUYORUM ÇOK İSABETLİ BİR KARAR VERİP ADIM ATMIŞLAR.YENİ PAYLAŞIMLARINIZI 4 GÖZLE BEKLİYORUM
    Teşekkür ederim. En kısa zamanda yeni videolarım ile buluşmak benden istiyorum kısmet artık.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazasız belasız İsmet ağabey.
    Nice bol kilometreler

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, ben de firmayı kutluyorum. Hem güzel bir olaya vesile olmuşlar hem de gözümüze sokmadan çok akıllıca bir reklam yapmışlar.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi.
    Kazasız belasız keyifle sür inşallah
    Yeni motosikletin ile yeni gezilerini bekliyoruz.
    Teşekkür ederim. Yeni motosiklet demek yeni hevesler demek bende bir çok geziye heves ettim. Bakalım hangileri nasip olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten aynı duygular içerisindeyim, ismet abi benim gözümde bir başarı öyküsü...çimlerde yatarken uyuşuk bir şekilde kalırsam, adapazarında dövdüler beni derim geçerim gibi birşeyler yazmıştı hala çok gülerim...
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız nice güzel anılar biriktirin. sevgilerle
    Çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Alıntı PLatooN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun sizin adınıza çok sevindim yeni motosikletinizle yeni videolarınızı bekliyoruz tekeriniz düz bassın.
    Çok teşekkür ederim. Umarım en kısa zamanda yeni yol videolarda buluşmak dileğimle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş bir uygulama yapmış Kolat ve Cengiz Motor. Onları ve sizi tebrik eder, hayırlı olmasını dilerim.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sevindim İsmet abi.Hayırlı olsun.
    Yanlız bunun arkasına plastik kasada bağlanmaz.Masraf çıkacak
    Sağ ol. Artık kategori atladık dört köşe bir top case düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet Abi, yanlış anlama ama videoda konuşurken çok fazla duraksıyorsun. Edit ile bu duraksamalar kesilebilir. Bunun için bana ulaşabilirsin istersen. Seve seve yardımcı olmak isterim diğer videolarında.
    Yapıcı uyarın için teşekkür ederim. Acemilik zamanla düzelteceğimi zannediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkür ederim. Niyetim sadece kendi halimde gezmek onları da sizlerle paylaşmak. Fazlası olduysa tesadüf.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi. Umarım tüm yollarda seni memnun eder. Şekli şemali hoş bir motormuş. Kazasız belasız...
    Teşekkür ederim. Beğendiğiniz için memnun oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerine taş değmesin abi. Yeni maceralar seni bekliyor
    Cümlemizin tekerine taş değmesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun abi. Nice sağlıklı Km'lere
    Sağ ol. Çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun İsmet abi.

Güzel günlerde kullanman dileklerimle...
    Teşekkür ederim. Umarım yeni gezi yazılarım ve videolarımda buluşuruz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)