Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

19/08/2006 Mersinden Son 24 Saatim :

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    (BÜYÜK İHTİMAL İZMİR'DEN TATİL İÇİN GELEN)35 AJ 1914 PLAKALI HUNDAİ GETZ , BU ARABA DÜN BENİ TULUMBA DURAĞI KÖPRÜSÜNDEN GEÇERKEN TAM KÖPRÜ BAŞLANGICINDA SAĞIMDAN SOLUMA KAYDI VE BEN SAĞA ÇEKERKEN, BİRDEN SAĞ AYNAMDA GÖRDÜM VE ANİ BİR SAĞA YATIŞLA AYNAMI SIYIRARAK GEÇTİ VE ÖNÜMDE YAVAŞLADI. İŞİN DAHA DA KÖTÜSÜ BEN ZATEN KÖPRÜNÜN SAĞ ŞERİDİNE GİRİŞ YAPACAKTIM. BU CANAVAR EĞER BEN ANİ YAVAŞLAYIP SAĞA KIRMASAYDIM TAM ORTADAKİ DEMİR BANKETE ÇARPACAK YA DA BENİM ÜSTÜMDEN GEÇECEKTİ. AYRICA BU SABAH KAPALI SPOR SALONUYLA ÇETİNKAYA ARASINDA BİR BİSİKLETLİYE ARABA ÇARPMASI SONUCU ÖLDÜ...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Geçmiş olsun
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun ....yolda her an karşınıza bir öküzün çıkacağı ihtimalini hiç aklınızdan çıkarmayın ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

minardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ....yolda her an karşınıza bir öküzün çıkacağı ihtimalini hiç aklınızdan çıkarmayın ...
    geçmiş olsun
    HELL FIRE

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sağolun arkadaşlar. aslında biz bir motosiklet tutkunu gibi görünsek te, sevdamız iki teker üzerine kurululudur. kimisi de, taşıt parası vermemek ya da yürüyerek işe giderken zaman kazanmak için bisiklete biniyor. Zaten 10’lu yaşların eğlencesi olan bisikletler, birkaç yıl içinde motosiklet aşkına dönüşüyor. Bu evrimleşme sürecinde iki teker sevdası bambaşka bir hal almıştı bende. Ama ben şuna inanmaya başladım ki; iki teker kullanamayan veya içinde bunu bir uhde olarak taşıyanlar (varoşsal kesimlerin lüks araçlara zarar vermesi gibi) ya da gücü ele geçirip güçsüzü ezme paranoyaklıklarından birini gösterip 4 tekerin egemenliğini 2 teker özgürlüğünün üzerine oturtmak istiyorlar. Buna mukabil olarak da, hayallerinde kullandığı gibi yollarda da kullanabileceğini sanan, hızlı giderek hava atacağına inanıp güzel sürenin arkasına binileceğini unutan ve yıllarca (sadece motoru olup ta arkadaşlarının kendine yaptığı gibi nazire yapma isteği) motoru olsun da sonrası önemli değilmiş zanneden motosikletlilerin. Ve karayollarını sadece asgari 4 teker için tasarlayan yol mühendisleri, belediyeler, park ve bahçeler müdürlüğü ( başka ilgili makam var mı bilmiyorum)…. Yani çuvaldızı hepimize batıracağız da, iğneyi kime batıracağız onu bulabilmiş değilim. Bizim kendimize yaptığımızı dünya hiçbirimize yapamadı. Avrupa birliği ayağına az-çok değişiklik ve düzenleme yapılmışsa da laf olsun diye yapılan ve ne bireysel ne de toplumsal olarak hazmedilememiş “yapılmış olması için yapılmış yasalar”
    Bence sorunların bir kısmı bunlar. Elbette ki değişik bakış açıları ve eklenecek pek çok şey vardır ama en azından ehliyet verilirken ya da alınırken PSİKOLOJİK TESTLERDEN mutlaka ama mutlaka geçirilmeli. Motosikletlere kademeli olarak izin verilmelidir ama bunu önce hazmetmek gerekiyor diyebilirim.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    ülkede öküz mü arıyon işte trafikte elini sallasan arabalı öküzlere çarpıyoo(istisnalar olabilir)
    geçmiş olsun arkadaşım iyi kurtarmışsın...

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    ekimde bende kısmetse mersinde olacagım..inşallah karşıma çıkmaz bu deli... :D ve bu arada gecmiş olsun....
    ^^ Akdeniz Akşamları ^^

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler