Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyetimi Aldım Nihayet!

Motovento
    REKLAM ALANI
    clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet geçen kış sonunda yeniden gönlüme düşen motor sevdası sonucunda, öncelikle A2 belgesi almaya niyetlenmiştim. Bu site aracılığıyla evime yürüyüş mesafesindeki Gelişim Sürücü Kursunu buldum. Ve onların sayesinde geçen Perşembe (10.08.2006) ehliyetimi aldım. Umarım kış çıkışında da motosikletimi almış olurum.
    Buradan öncelikle motosiklet konusunda beni destekleyen eşime, sonra Gelişim'in Değerli çalışanlarına, özellikle de ilk kez vitesli motor kullanma konusunda pratik anlatımı ve içtenliğiyle bana yardımcı olan İbrahim'e ve sonra Habil Hocaya ve tabii ki sitemize çok çok teşekkür ediyorum.
    Darısı olmayanların başına diyorum.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Ehliyet tarihimiz aynıymış kardeşim artık yollar bizim neydi o ya kasa kasa motor kullanıyorduk. Yok Polis çıktı çıkacak. Oh Be Dünya Varmışşş.

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    hayırlı olsun ben de 10unda aldım ehliyetimi. VipSeyahat ın ceza macerası olduğu için epey canı sıkkındı, ona duble hayırlı olsun

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Eyvallah kardeşim sağol sanada hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileği ile.

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlginize teşekkürler, hepimize hayırlı olsun arkadaşlar. Bir de motor alabilirsek, gönül rahatlığıyle dolaşacağız ama, bakalım ilkbahara kaldık artık...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler