Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Apacici tayfa nerde :) Yamaha Ybr 2016

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Fake attım sanırım biraz

Velhasıl askerden geldikten sonra durdum duramadım eski ybr mi sattıktn sonra askerde heleki yaz sezonunda cok aradım pişmanlık duydum ama icimde hep bi siyah vardı R25 e niyetlendim sagolsunlar piyasa oynak kızdım almıcaktım,Sosyal medyada karsıma cıktı bi anda yola cıkmıs bulundum suanlık icin pc de elimde olan resimler bunlar.

Bakımlarını hemen yaptırdım,arkaya eski ybrmden tecrübeli oldugumdan ve uzun yol yaptıgımdan 42 disli koyduk,önceki motorda anlas ve michelin kullanmıstım bu sefer bunda Metzeller Me22 denemek istedim aldım onlarda bugun geldi yarin serviste takılıcaklar.

kovboy03 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Motosiklet güzel maşallah kaza bela görmeyesin de bu nasıl bi konu error verdim 😀
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Xmax tayfa burada
    TATLIHIZ ve YBRMANİA bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet güzel maşallah kaza bela görmeyesin de bu nasıl bi konu error verdim ��
    Tessekkür ederim eski mt böyle oluyordu ayna takmayana apaci damgası vururlardı lastik yakmayida ekleyince kaskımı taktım pc basına gectim :D

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax tayfa burada
    Yamaha gillerden sorun olmaz
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkanı nasıl görüyorsun?

Rahat ettim dediğinde zokayı yersin kanka dikkat et

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Moruk dikiz sökmekteki amaç nedir ?
    Bak cidden bilmediğimden soruyorum.

Bakıyorum dikiz olmadan daha mı güzel ?
    Hayir, tam tersine motor kazali gibi eksik görünüyor, berbat sakit bir görüntü var dikiz yokken.

Hani dicem adam 200km/s altına düşmüyor arkasına bakmaya ihtiyaci yok ondan sökmüş, "Benden hızlısı yok zaten napayım dikizi" felsefesi felan.
    Ybr ile biraz sıkar o iş.
    Canını çıkarsan 130 görür, cbr250 bile saplar geçer...

Yani yok bi mantık bulamıyorum...
    Stock aynalar çirkin ondan söktüm desen, yan sanayi dandik bi dikiz takardın en azından..

Aydınlat beni lütfen.
    mavellen ve SuleymanE bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kardeşim motorun maşallahı var da tövbe estağfurullah o pantolonun hali ne öyle? Nasıl rahat ediyorsun?
    emenyasin bunu beğendi.

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    ayna tak ayna genç adam

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynaların nerede yav

Motosikleti
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moruk dikiz sökmekteki amaç nedir ?
    Bak cidden bilmediğimden soruyorum.

Bakıyorum dikiz olmadan daha mı güzel ?
    Hayir, tam tersine motor kazali gibi eksik görünüyor, berbat sakit bir görüntü var dikiz yokken.

Hani dicem adam 200km/s altına düşmüyor arkasına bakmaya ihtiyaci yok ondan sökmüş, "Benden hızlısı yok zaten napayım dikizi" felsefesi felan.
    Ybr ile biraz sıkar o iş.
    Canını çıkarsan 130 görür, cbr250 bile saplar geçer...

Yani yok bi mantık bulamıyorum...
    Stock aynalar çirkin ondan söktüm desen, yan sanayi dandik bi dikiz takardın en azından..

Aydınlat beni lütfen.
    Hemen aydınlatayım kimseyle yarısma gibi bi dusuncem yok,yüksek cc alıcak paramda mevcut zevk icin aldım, cbr vs beni pek irdelemiyor acıkcası, birazda elestirirken mantıklı olursanız cok daha iyi olur,dısarda milyonlarca insan var hepsine gidip kaskını tak,neden eldiven giymiyorsun diyorsan evet ben haksızım,Burda maksat muhabbet bi konu acmısım, takıldıgınız konuya bakın, ceketim eldivenlerim kaskım herseyim tamam sahsi görüsüm ben sevmiyorum ayna ve rahat edemiyorum lütfen gidipte R6 600rr gibi motor sürücülerine su aynalarını ac apaci dermisiniz ?

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim motorun maşallahı var da tövbe estağfurullah o pantolonun hali ne öyle? Nasıl rahat ediyorsun?
    Eyvallah abi tessekkürler o kadar kısa degil dizlerden yukarı cekilmiş biraz öyle giyilmez elbette

Alıntı cem_bloodz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayna tak ayna genç adam
    peki

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isterim adres vereyimmi ? aynaları calmıslar :D
    tommygun bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hemen aydınlatayım kimseyle yarısma gibi bi dusuncem yok,yüksek cc alıcak paramda mevcut zevk icin aldım, cbr vs beni pek irdelemiyor acıkcası, birazda elestirirken mantıklı olursanız cok daha iyi olur,dısarda milyonlarca insan var hepsine gidip kaskını tak,neden eldiven giymiyorsun diyorsan evet ben haksızım,Burda maksat muhabbet bi konu acmısım, takıldıgınız konuya bakın, ceketim eldivenlerim kaskım herseyim tamam sahsi görüsüm ben sevmiyorum ayna ve rahat edemiyorum lütfen gidipte R6 600rr gibi motor sürücülerine su aynalarını ac apaci dermisiniz ?
    Trafiğe çıkan motorlu bir aracın dikiz aynalarını sökmek mantıklı, ama benim neden söküyosunuz demem mantıksız yani peki
    Ve evet, kaski montu ıvıri ziviri olmayan "Denk geldiğim herkese" neden giymedin diye sorar, dikiz aynasi kapali olan değil R6, H2R bile olsa "Aç kardeşim ne gerek var riske derim

Aynani ac apaçi demem, sana da demedigim gibi.
    Fikrim neyse zikrim o benim, elimden geldiğince insan gibi anlatmaya izah etmeye çalışırım.
    İyi niyeti de fesata çekip çamura yatanı, Allah kaldırmasın !

Hadi selametle, sen takma ayna mayna boşver böyle daha güzel olmuş motor.
    Dibim düştü.

Çamura yatandan kastım sen değilsin, misal sadece..
    mavellen bunu beğendi.

“Rahat edemiyorum” emniyet kemeri ve kask için de söylenir. Yıllardır duyduğumuz bahane. Sebebi cahillik.
    Yolda giderken arkanı görmek için kafanı öevirip arkaya bakıyorsun, önünde olanlardan haberin yok.
    Kafanı çevirmek zor geldiği için de dönüş yapmayacağın sürece arkana bakmıyorsun. Arkanda olanlardan da haberin yok. Biri sana makas mı atacak, bir araç mı sıkıştırıyor bilmiyorsun. Çünkü rahat edememen(arkanı görmeyince nasıl oluyor da rahat oluyorsan...) kendini ve trafiği tehlikeye sokmandan daha önemli.
    Motosiklet aksesuar değil. Umarım bu kimseye kulak asmayan kafa, bir sorun yaşamadan değişir
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafiğe çıkan motorlu bir aracın dikiz aynalarını sökmek mantıklı, ama benim neden söküyosunuz demem mantıksız yani peki
    Ve evet, kaski montu ıvıri ziviri olmayan "Denk geldiğim herkese" neden giymedin diye sorar, dikiz aynasi kapali olan değil R6, H2R bile olsa "Aç kardeşim ne gerek var riske derim

Aynani ac apaçi demem, sana da demedigim gibi.
    Fikrim neyse zikrim o benim, elimden geldiğince insan gibi anlatmaya izah etmeye çalışırım.
    İyi niyeti de fesata çekip çamura yatanı, Allah kaldırmasın !

Hadi selametle, sen takma ayna mayna boşver böyle daha güzel olmuş motor.
    Dibim düştü.

Çamura yatandan kastım sen değilsin, misal sadece..

Kimsenin dibi düssün diye atmadım öyle bi niyetimde yoktu sadece konu acmak icin anılarıma ilerde bakmak icin actım,o zaman trafige cıkan bisiklet vs ayna olması lazım ben aynaızlıgı savunmuyorum,sadece ayna olunca rahat edemedigimi,sıkıldıgımı ve motoru kullanamadıgımı belirtiyorum senelerdir alıstıgım ve alıstırıldıgımız sekil bu yönde,yazın 40 derece sıcagında full ekipman geziyorum bu benim güvenligim icin daha önemli bi etken motosiklet sürerken nasıl mutlu ve özgür hissediyorsam öyle yapıyorum.Sagolun tekrardan uyarınız icin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    “Rahat edemiyorum” emniyet kemeri ve kask için de söylenir. Yıllardır duyduğumuz bahane. Sebebi cahillik.
    Yolda giderken arkanı görmek için kafanı öevirip arkaya bakıyorsun, önünde olanlardan haberin yok.
    Kafanı çevirmek zor geldiği için de dönüş yapmayacağın sürece arkana bakmıyorsun. Arkanda olanlardan da haberin yok. Biri sana makas mı atacak, bir araç mı sıkıştırıyor bilmiyorsun. Çünkü rahat edememen(arkanı görmeyince nasıl oluyor da rahat oluyorsan...) kendini ve trafiği tehlikeye sokmandan daha önemli.
    Motosiklet aksesuar değil. Umarım bu kimseye kulak asmayan kafa, bir sorun yaşamadan değişir
    Cahil degilim sükür bi aynadan cahil olduguma kasıt nasıl vardınız bunu bilmiyorum,insanlara yaklasma iyi niyet sanatı kursuna gitseniz iyi olucak sanıyorum,kendinizi acık acık ifade edemiyorsunuz malesefki,Rahat edemedigimi ordan nasıl vardınız cok merak ediyorum,müncemmmisiniz yoksa,dünkü uslubunuzdan sonra cokta birsey beklemiyorum sizden küfür argo kelime kulanıp kendini yükseltme durumu malesef cogu insanda var.Size hayırlı sürüsler dilerim herkez özgür oldugu gibi davransın

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gün o motoruna ayna takmayan adam, yarın arabanın yanından geçerken neden aynaya bakmıyorsun diye çemkirince de komik oluyorsunuz....

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Dostum öncelikle farkında mısın bilmiyorum ama gereksiz gerginsin, gerginleşme.
    Ne seni ne motorunu hor gördüm, nede gücüne gidecek birşey dedim.
    Kaldı ki bende ybr sahibiyim.
    Emin ol benim içimdeki apaciligin 10da 1ine sahip değilsindir inan buna, ama arazi dışında ayna sökmüyorum, arazide sokmemin sebebide düştüğünde parçalanması.

Arkadaşın dediği gibi rahat etmiyorum diyerek böyle riske girmek mantıkli bir hareketmi sence samimi cevap ver.
    Bende kaskla rahat etmiyorum, plakalik benim midemi bulandıriyor, hangi motorda olursa olsun plaka görmek beni delirtiyor napayım çıkarayım mı ?
    Cezasi bir yana, insanların kafasında yer etmiş "Al iste motorcu değil mi hepsi trafik teröristi" algısına tuzmu ekeyim...

Senin iyiliğin için konuşuyorum, ki ben kolay kolay hic bir motorcunun kötülüğü icin konuşmam.
    Yaşın kac bilmiyorum ama fotoğrafa bakılırsa maksimum 18-20 gibi.
    Bu zamana kadar dikiz aynasının yokluğunun yada varlığının önemini anlayacak birşey yaşamamışsın belli, pişman olursun dostum.
    O el kadar aynaların yokluğu yüzünden başına neler gelebilir inan tahmin edemezsin.

Allah'a emanet.
    kovboy03 bunu beğendi.

1)”İnsanlara yaklaşma iyi niyet sanatı kursu” arayışı içindeyim, aydınlatın beni.
    2)Ne küfürü abicim?
    3)Cahilsin çünkü aynanın önemini idrak edemiyorsun.
    4)Rahat edemiyorum yazmıştın, mesajını sildirmişsin. Y da silinmiş. Alt alta iki yorumum var teknik olarak mümkün değil mesajlar birleştiriliyor.
    5) bu da benden olsun beşe tamamlamak istedim.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isterim adres vereyimmi ? aynaları calmıslar :D

ahhaha yollayım başkan; manisada calısıyorum bende

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Apaçi tayfasının özenilecek zerre özeliği yok. Onların kendilerine hayrı yok ki. Motorun çiçek gibi. Yaşın ilerledikçe tecrüben arttıkça daha üst seviye motorların da olur. Fakat seni uyaranlara kulak ver ki bir musibete gerek kalmasın. Aynasız bisiklet bile kullanmam. Hiç te görüntüyü bozmaz. Meraklıyım dersen çok güzel görüntüye sahip aynalar da bulabilirsin. Takarsın motorunun görünüşüne de artı katar. Ama önce güvenlik. Güvenliğin olmadığı yerde her şey hikaye. Kazasız belasız sürüşler...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    metzeler me22 leş bir lastik şimdiden söyleyeyim hayal kırıklığına uğrama

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)