Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosikletimin üstünde BIÇAKLANDIM!

Motovento
    REKLAM ALANI
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Arkadaşlar bugün ehliyetimi alabilmek için gerekli olan formu İzmir Çankayada şöförler odasından almak için motosikletimi binanın önüne parketim. Otoparkçı (değnekçi) ve tinerci kılıklı oğlu iki kişi motosikleti parketmememi söyledi. Bende 2 dakika form alıp gelicem dedim. Yukarıdan formu aldım geldim ve aşağıda motora arkadaşımla binip giderken aynı iki kişi geldi. Kavga bile çıkmadı, doğru düzgün tartışma bile olmadan 15 yaşlarında olan çocuk 20cm uzunluğunda (sapı dahil) bıçağı arkadaşımın (Sargonnas) arkasından dolandırarak defalarca saplamaya çalıştı. Herkesin içinde hemde, yüzlerce insanın olduğu bir mekan. Orkide alışveriş merkezi, Migros, Türk Hava Yolları, Otobüs durakları var olayın olduğu yerde.
    Sırtıma bıçak dikine girdi ve kolumda kesildi. Arkadaşımın sırtının, bıçak tutan kolu şansına bloke etmesi sayesinde bıçak iç organlarıma kadar girmedi ve ölümden döndüm. Arkadaşımda hasar yok.
    Birden çok midem bulandı ve başım döndü baya korktum içeride nerelere girdi diye ama hemen Migrosun müşteri servisi aracı ile hastaneye yetiştik. Rapora göre bıçak 2.5cm sırtıma girmiş, kolumda dirseğimdede kesik var.
    Hastaneden çıkıpta polislerle olay mahalline gittiğimizde oradaki tüm insanların bu kişileri tanımalarına rağmen yardımcı olmaması, aman benden uzak dursun mantığıyla isim vermekten çekinmesi beni çok üzdü. Polisler, vatandaşların bu vurdumduymazlığı yüzünden haklı olarak iyice sinirlendiler ve bu adamlar yarın sizin çocuğunuzuda bıçaklar diye çıkışarak isimleri almayı başardık. Bu kişiler orada sürekli otopark işlerini yapan araba yıkayan herkesin bildiği kişilerdi.
    Adları sanları belli, hapse girecekler. Karakolda kayıtları vardı zaten oradan teşhis ettim. Ama olan oldu, hemde bana oldu. Aşağıda tişörtümdeki deliği ve sırtımdaki yerini görüyorsunuz. (Tişörtün altında dikiş bandaj vs var tabiki)
    Çok ucuz kurtuldum, bıçağı sallayanın kolu arkadaşımın sırtına takılmasa çok daha derine iç organlarıma girebilirdi.
    Büyük şehirden nefret ediyorum.
    Yaın ehliyetimi teslim alacak olmam ve DOĞUM GÜNÜM OLMASIDA ilginç bir detay tabi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Büyük geçmiş olsun.. İnsallah suçlular için bir an önce geregi yapılır..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey

Geçmiş olsun.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

sinans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR'08
    çok geçmiş olsun kardeşim allah korumuş ne bu ya insanlar eşkiyalıktan sokağa çıkamaz hale gelecekler..

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    geçmiş olsun kardeş ya. işte toplumun hali bu. tabi olay bana o kadar da garip gelmedi, adanalıyım
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum geçmiş olsun bu tip insanlar büyük şehirlerde gün geçtikçe çoğalıyor
    buna en kısa sürede tedbir alınmalı yoksa daha çok kişini canı yanıcak

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    geçmiş olsun kardeşim. acınızı paylaşıyorum .inşallah cezalarını çekerler.

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi geçmiş olsun .. Bu İzmir'in neresinde oluyor ??
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Çok çok geçmiş olsun. Bizim millet ne yazık ki birlikten kuvvet doğar ilkesini unutmuş. Bütün mahalle bunlara bir güzel meydan dayağı çekse bu kişiler en fazla bir iki kez daha böyle davranabilir. Sonrasında ya tası tarağı toplayıp gitmek zorunda kalırlar, ya da sakat kalırlar. Ama bizim millet ancak ipe sapa gelmez şeylerde birlik olup koyunlaşıyor.
    Çok geçmiş olsun tekrar.
    May the Force be with McLaren Mercedes

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    kardesım cok gecmıs olsun yapılacak bırsey kalmamıs sanırım ama bılıosun kı ne lazımsa yanındayız sadece sunu unutmakı mezeyı soguk yersen daha lezzetlı olur,sıcak yersen agzın yana onun ıcın bıras dolapda dursun derım be sonrası kolay hadı allaha emanet ol!!!
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

Motosikleti
    salcano 250-4
    kardeş çok geçmiş olsun

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Çok çok geçmiş olsun...Bu gibi kişiler git gide çoğalıyor ülkemizde, bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın zihniyetinde olanlar da.
    Göründüğü kadarıyla şimdilik beklemekten başka yapılacak birşey yok.
    Mutlaka sonuna kadar git ve gelişmelerden bizi haberdar et.

Tekrar geçmiş olsun.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun...İzmir de zaten onlardan sürüsüyle var,herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığında Geçmiş olsun tekrar,Allah korumuş.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi bu ne yaaaa.............. işte bu kadar ucuz hayatlarımız... isim vermeyenleri de ayrıca kınıyorum.... geçmiş olsun
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    çok büyük geçmiş olsun

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya ne geçmiş olsun valla delirdim duyunca ...allaha şükür orlarda yaşamıyorum dedim.. ya katil olurum yada ölürüm ..bu ne yaaa....helll angels vardır ingilizlerin meşhur...beladır hepsi ama tanısanız her biri tek tek şekerdir içlerinden birine dokunamazsınız ne evinizi bırakırlar ne iş yerinizi ne arabanızı...
    mehmet valla çok üzüldüm yaaa..bunlara birileri bi iadeyi ziyaret yapmazsa olacak olan şudur...susma sustukça sıra sana gelecek...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    çok geçmiş olsun dostum.Kuruçaylı çingenelerdir bunlar .Gına geldi artık bunlardan,polis bile giremiyor mahallelerine,ne günlere kaldık....

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    geçmiş olsun kardeş, keşke sizde çiğneseydiniz ş.......zisi
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    çok geçmiş olsun.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    buyuk geçmıs olsun arkadasım
    MT ANTALYA

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler