Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yeni şehir içi yoldaşım (kymco) kayınço x-town 125i :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    selamlar yağmurlu günlerin başlamasıyla da birlikte şehiriçinde kullanmak için scooter arayışına girmiştim son zamanlar da. velhasıl nmax bakıyordum hatta 1 hafta kadar arkadaşımın nmax ini kullandım test ettim. lakin altımda küçük kalması ve sert amartisörleri sebebiyle başka modeller bakmaya başladım. hiç aklımda yok iken tanıdığım bir bayii de rastladım bu güzelliğe bayinin sahibi abim zaten. vstromu kendisine verdim scooteri de ben aldım. şimdilik çok yeniyiz henüz rodajdayız. ilerleyen zamanlarda kısa bir inceleme yazısı yazarım. zaten pek kullanıcısı yok nette pek bilgide yok bu arada boyut olarak 250 cc ile aynı. maxiscooter sınıfında oldugu için.

birkaç resimle şenlendirelim.

aLoneman bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hayırlı uğurlu olsun. Gerçekten tasarım ve şekil olarak şahane duruyor. Çok yakışıklı bir 125lik.

125cc nin en büyük esprisi bence ne yaktığı, malum şehir içi ekonomi motoru. İlerleyen dönemde yakıt tüketimi, son hızı vs ile ilgili bilgileri de paylaşırsanız seviniriz

Yeniden hayırlı olsun, tekerinize taş değmesin...
    engin_deniz bunu beğendi.

Hayırlı olsun. Çok güzel motor. Sele çok konforlu duruyor.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Gerçekten tasarım ve şekil olarak şahane duruyor. Çok yakışıklı bir 125lik.

125cc nin en büyük esprisi bence ne yaktığı, malum şehir içi ekonomi motoru. İlerleyen dönemde yakıt tüketimi, son hızı vs ile ilgili bilgileri de paylaşırsanız seviniriz

Yeniden hayırlı olsun, tekerinize taş değmesin...
    Teşekkür ederim. yakıt konusunda henüz belirleyici birşeyler yazamam. daha 100 km bile olmadı motor. ama 1000 kadar tecrübe ettikten aonra yazacagım. hem rodajda tamamlanmış olur. bu arada son hızı ara ara denediğim oluyor kısa süreli. 120i biraz geciyor. konforu gerçekten mükemmel. sele inanılmaz rahat. şimdilik söyleyeceklerim bu kadarla kalsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Çok güzel motor. Sele çok konforlu duruyor.
    sağolun sele göründüğünden daha da konforlu. konfor sele gibi. puff minderler olur ya ona benzeteyim forza 250 den inen bir arkadaşım bunun selesine oturunca bu ne abii diye tepki verdi

N-max 155 miydi arkadaşınız motoru? Performans olarak n-max daha tatmin edicidir diye düşünüyorum. Siz ilk izleniminiz nedir? Kalkışlar falan nasıl? İlk kavrama yumuşak mı? Yoksa biraz devirli mi kalkıyor?

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N-max 155 miydi arkadaşınız motoru? Performans olarak n-max daha tatmin edicidir diye düşünüyorum. Siz ilk izleniminiz nedir? Kalkışlar falan nasıl? İlk kavrama yumuşak mı? Yoksa biraz devirli mi kalkıyor?
    nmax çok hafif bunun avantajını elbette kalkışta kullanıyor kayınço için birşeyler yazacağım rodaj bi bitsin de

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle
    sağolun alper bey hep beraber....
    Alper_tim bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Kayınço hayırlı uğurlu olsun

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Hayırlı olsun abi. Yalnız v-stromu bu motorla değişmenize ağladım.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullan.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Hayırlı olsun güle güle kullanın!
    Vstrom mu 125lik’ti
    Şaka bir yana gerçekten heybetli görünüyor.
    Vstrom’un yanında bile ben buradayım diyor resmen

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi. Yalnız v-stromu bu motorla değişmenize ağladım.

sağolun. vstromla 20bin km kadar gezdim. tracer 900üm duruyor. şehiriçinde scooter büyük rahatlık. vstrom da yabancıya gitmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın!
    Vstrom mu 125lik’ti
    Şaka bir yana gerçekten heybetli görünüyor.
    Vstrom’un yanında bile ben buradayım diyor resmen
    evet baya heybetli ve konforlu teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullan.
    teşekkür ederim

Motosikleti
    Cymco xtown 125 i
    Öncelikle hayırlı olsun��bende aldım yeni çok memnunum taksi gibi ilk 300 km yağ bakımı yaptık şimdi 1000 km Bakımı yapılacak yakıtı hesapladım daha yeni olduğu için 100 km ye 3.30 yaktı ama ilerleyen zamanlarda alışınca dahada düşücek herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim inşallah

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı XEmrahx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun��bende aldım yeni çok memnunum taksi gibi ilk 300 km yağ bakımı yaptık şimdi 1000 km Bakımı yapılacak yakıtı hesapladım daha yeni olduğu için 100 km ye 3.30 yaktı ama ilerleyen zamanlarda alışınca dahada düşücek herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim inşallah
    Merbaha hayirli olsun sizede. Bende ilk depo olcumumde 3.1 lt tespit ettim 100 km rede
    173 km re yol yapip tekrar fulledim. 5.3 lt yakit aldi. Konfor denge ve frenler inanilmaz iyi bu arada siz nereden aldiniz ?

Motosikleti
    Cymco xtown 125 i
    Teşekkürederim ben alanya dan aldım zaten birtane gelmiş��yarın bin km bakımı yapılacak bakalım gayet güzel konforlu rahat frenler dengesi 125 lik ama beygiri yüksek olduğu için gidişi güzel.amartisörleri bire aldım biraz daha yumuşadı.maxi scootor sonuçta giderken 80 90 da ellerimi bırakıyorum ok gibi gidiyor.ama bi el freni konulabilirdi sanki ağır �� inşallah kazasız belasız bineriz hepberaber��

Motosikleti
    street triple rs
    Teşekkürederim ben alanya dan aldım zaten birtane gelmiş��yarın bin km bakımı yapılacak bakalım gayet güzel konforlu rahat frenler dengesi 125 lik ama beygiri yüksek olduğu için gidişi güzel.amartisörleri bire aldım biraz daha yumuşadı.maxi scootor sonuçta giderken 80 90 da ellerimi bırakıyorum ok gibi gidiyor.ama bi el freni konulabilirdi sanki ağır �� inşallah kazasız belasız bineriz hepberaber��
    Amartisör ayarını nasıl yaptınız ? birde ilk 300 bakımında ne yaptılar ? 1000 bakımında ne yapacaklar merak ettim ? lastik basınclarını ön arka kaç ps basıyorsunuz birsürü soru sordum. bu arada el freni bence de olmalıydı. göstergeler çok güzel. ama anlık tüketim yok. onun dışında yolda görenler bu ne abi diye tepki veriyorlar çok şık bence. koltugu zaten efsane rahat

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:50 ----------

Amartisör ayarını nasıl yaptınız ? birde ilk 300 bakımında ne yaptılar ? 1000 bakımında ne yapacaklar merak ettim ? lastik basınclarını ön arka kaç ps basıyorsunuz birsürü soru sordum. bu arada el freni bence de olmalıydı. göstergeler çok güzel. ama anlık tüketim yok. onun dışında yolda görenler bu ne abi diye tepki veriyorlar çok şık bence. koltugu zaten efsane rahat

Motosikleti
    Cymco xtown 125 i
    İlk 300 km de sadece yağ değişti.1000 km bakımı bakalım bugün yada yarın fırsat olursa yaptırcam 950 km de motor.amartisörleri elinizle çevirebiliyorsunuz çok basit 😊ben ön lastiği 26 arkayıda 30 yaptım

Motosikleti
    street triple rs
    İlk 300 km de sadece yağ değişti.1000 km bakımı bakalım bugün yada yarın fırsat olursa yaptırcam 950 km de motor.amartisörleri elinizle çevirebiliyorsunuz çok basit ��ben ön lastiği 26 arkayıda 30 yaptım
    anladım teşekkürler. amartisörleri bence 1 yapayım bakalım nasıl olacak. bin bakımından sonra 5bin bakımımı gelecek ? bakım aralıklarını sormadım ben hiç bayiye

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    maxi scootera 125cc 12BG motor koymak sırf ekonomi olsun diye yapılmış olmalı. Ancak alet 183kg, durkalk trafikte yine çok yakacaktır. Start-stop var mı?
    Sym de bir benzerini çıkarttı ama bilemedim ara hızlanma falan ağırdır. Bir de uzun yola gitmeyecekse maxi boy olmasının ne anlamı var gibi. Şehir içi de çok kıvrak olmaz pcx ve nmax gibi aralara giremez.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi scootera 125cc 12BG motor koymak sırf ekonomi olsun diye yapılmış olmalı. Ancak alet 183kg, durkalk trafikte yine çok yakacaktır. Start-stop var mı?
    Sym de bir benzerini çıkarttı ama bilemedim ara hızlanma falan ağırdır. Bir de uzun yola gitmeyecekse maxi boy olmasının ne anlamı var gibi. Şehir içi de çok kıvrak olmaz pcx ve nmax gibi aralara giremez.
    beygiri az ama devirli motor. 10 bin dv maksimum. bu ne nedenle sesi bence çok güzel. ben dur kalk trafikte kullandım birde otobanda karışık kullanım. rodaj da olmasına rağmen 3.1 lt ortalama yakıt tüketimi var. bence bu boyutlarda ve ağırlıkta bir motosiklet için iyi değerler. uzun yol için kullanılacak motosiklet değil bencede haklısınız. ama şehiriçi için ideal ve konforlu. ha bu arada nmax 155 kullandım bir hafta kadar. kymco nunda namaz 155 ten eksiği yok. sadece nmaz in ara hızlanmaları iyi. kalkış ve son hız ikisninde aynı sayılır. nmax ile 117 görüyordum maksimum. kymcko ile çok zorlamadım rodajda oldugum için ama 120 üserine biraz çıkıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)