Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bianchi Scooter aldım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    mete_han abi sorma istersen bunu hee arkadaş yazmaya başlarsa buraya sıgmaz bence arkadaşın nelerle ugraştıgını biliyoruz galiba
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    neversoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200
    benim falcon 1400. kmsinde şu ana kadar en ufak bir sorun çıkarmadı.servise sadece 500 bakımı için götürmüştüm.her türlü hava koşulunda kullandım ama hala gıcır gıcır.çalışmama,yolda bırakma,kayma,fren tutmama,akü boşalması,benzini çok yakma,bunların hiç birisiyle karşılaşmadım.son derece memnunum motorumdan.

UnSpokeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaşlar bianchi falkon 125 le 5000 km yol yaptım gitmediğim yer nerdeyse kalmadı gerçi çok uzun yol gitmiyorum ama bi scooter için uzun sayılacak yollar yapıyorum banamısın demiyo
    izmitten istanbula gittim iki kişi tık demedi ve belki inanmıcaksınız ama iki kişi gidiş dönüş 15 ytl civarı yaktı bende anlamadım
    galiba harbiden kokluyo bu motor
    ben çok memnunum zamanında bakımları yapılırsa ve zorlanmazsa yani kullanım maksadı belli ise ve fazla bişey beklenmiyorsa uzun zaman boyunca eşlik edebilecek bi motor bence ve kendi kanaatim olarak şunu söylemek istiyorum şimdiye kadar bildiğim en sağlam çinli
    (bu arada merak eden varmı bilmiyorum ama izmitten kadıköye 2 kişi 1 saat 45 da filan sürdü ki otobüs bile 1 saat 15 dk da gidiyo)
    İlla devr-ül alemin, bi kerametun red - line

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    PİAGGİO,VESPA.APRİLİA,DERBY,GİLERA BAYİİ
    hayırlı olsun kazasız günler dileriz

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'
    bende bianchi almayı düşünüyorum mach !

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    hayırlı olsun.kazasız ve keyifli sürüşler.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

neversoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200
    arkadaşlar motorum 5500 km ye geldi.hala hiç bir sorun yok.sadece standart servis bakımları için götürdüm motoru o kadar.ayrıca değinmek istediğim birşey,lastikleri.ıslak zeminde kesinlikle kaymıyor,başka arkadaşlarımın motorlarında çok tehlike atlattım ama kendi motorumda kesinlikle böle bişe yok.güvenli sürüş,keyif almamı arttırıyor.tavsiye ediyorum arkadaşlar ayrıca belirtmek istediğim bir nokta daha yakıtı gerçekten az.okula gidip gelirken kullanıyorum ki o da 20 km yol,git gel 40-km , neredeyse 4 liraya geliyor.zaten otobüs parası da liraya geliyor ;) hesplı bu motor aynı zamanda SAĞLAM

hayırlı olsun arkadaşım kazasız belasız kullanmayı nasip etsin allah bendede var 2006 sonunda aldım ve senin dediğin gibi çok memnun kaldım hala kullanıyorum zamanında bakımlara götürdüm şimdiye kadar bakım masrafı hariç bi masraf açmadı bana bide bi sorum olacak motora biraz hava katmak için malzemeleri nereden temin edebilirim veya hangi siteede bakabilirim söyleyebilirsen sevinirim saygılar

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    horttttttttttttttttttttttttttttttttttt landı guzelım konu adam 2006 almıs be abı 2sene gecmıs resmen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neler geliyoooooor neler geçiyor görün işte =)) motor ne alemde hacı =)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    bendede bianchi 150 cc mach1 var suan 3300 km de ufak tefek seyler haric servislik büyük bir problemim olmadı birkeresinde akü problemim olmustu onuda servis garantiden halletti saolsun o yuzden servisten şimdilik memnunum bir gün icerisinde 300 km yaptigim oldu sorunsuz,kaliteye gelince bence parası kadar kalite 2000 ytl ye alınan motordan fazla sey beklemekte yanliş olur,bi plastik aksamı var allaha emenet tamamen farlar tavanı gösterio vs. ben zaten alırken baştan kabullendim bazı şeyleri canı çıkana kadar bincem sonrada denize cupp

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler