Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Yıl

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Arkadaşlar yeni yılınız kazası belasız sağlıklı olsun.Sevdiklerinizle nice mutlu yıllar görmek dileğiyle.
    mgora ve kralecel33 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    mutlu ve keyifli seneler arkadaşlar , yeni yılınız kutlu olsun.
    kralecel33 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09
    Yeni yılımız hayırlara vesile olsun inşAllah Allah kaza bela vermesin. Sağlıklı, Mutlu bir yıl diliyorum herkese..

"en iyi intikam iyi yaşamaktır"

mutlu yıllar

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Neyine seviniyorsunuz ki. Daha da yaşlandınız. Alım gücünüz 1 tık daha düştü. Suya doğal gaza sigaraya alkole elektriğe mtv ötv ve aklıma gelipte yazarak moralinizi bozmak istemediğim hemen hemen her şeye zamlarla girdik. Kısaca gelen gideni şimdiden aratır oldu. Ha her geçen yıl dünyanın daha ..oka sarmasına değinmeyeceğim. 80 lere 90 lara ışınlasın lan beni biri istemiyorum milenyum gelecek felan. Bana örümcek kafalı diyebilirsiniz lakin ben eskiden daha mutlu bir insandım.

Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyine seviniyorsunuz ki. Daha da yaşlandınız. Alım gücünüz 1 tık daha düştü. Suya doğal gaza sigaraya alkole elektriğe mtv ötv ve aklıma gelipte yazarak moralinizi bozmak istemediğim hemen hemen her şeye zamlarla girdik. Kısaca gelen gideni şimdiden aratır oldu. Ha her geçen yıl dünyanın daha ..oka sarmasına değinmeyeceğim. 80 lere 90 lara ışınlasın lan beni biri istemiyorum milenyum gelecek felan. Bana örümcek kafalı diyebilirsiniz lakin ben eskiden daha mutlu bir insandım.
    Yeni yıl bize montaj oluyor desene

Creep3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tek sevindirici haber bu olabilir mi acaba =))

Otoyol ve Boğaz Köprülerinde 6.Sınıf Motosiklet Ücretlerine zam yapılmayacak 2017 yılındaki fiyatlar uygulanmaya devam edilecektir.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı "-" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "en iyi intikam iyi yaşamaktır"

mutlu yıllar
    [QUOTE=freewill;4269167]Neyine seviniyorsunuz ki. Daha da yaşlandınız. Alım gücünüz 1 tık daha düştü. Suya doğal gaza sigaraya alkole elektriğe mtv ötv ve aklıma gelipte yazarak moralinizi bozmak istemediğim hemen hemen her şeye zamlarla girdik. Kısaca gelen gideni şimdiden aratır oldu. Ha her geçen yıl dünyanın daha ..oka sarmasına değinmeyeceğim. 80 lere 90 lara ışınlasın lan beni biri istemiyorum milenyum gelecek felan. Bana örümcek kafalı diyebilirsiniz lakin ben eskiden daha mutlu

Ne seksenler ne de doksanlarda gerek ekonomik gerekse sosyal anlamda günümüz şartlarından katbekat kötüydü.Simdi motor pahali diyoruz ya....o yıllarda motosiklet yoktu desek yeri.Simdi cin min herkeste imkanlar var.Galiba % 150 enflasyonu özlüyorsun.Bilmeyen olurda inanır diye yazayım dedim.Birseyleri elestrirken biraz makul olmak lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)