Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

hayaldi gerçek oldu. tracer 900 :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    hayır 2. el aldım sıfıra gücümüz yetmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Yakışıklı makine, kazasız belasız keyifli sürüşler.
    engin_deniz bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Hayırlı olsun kaça aldınız km si durumu nasıldı.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Gule gule kullanin.
    Fz6 ile kiyaslama yazisi yazsaniz, sahane olur.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayırlı uğurlu olsun Engin Deniz Bey...

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun Tracer 900un amansiz dusmanlarindan ve nefretkarlarindan biri olarak guzel gunlerde kullanmanizi dilemekle beraber yaninizda bir debriyaj teli ve aku yedek, kafa sallama sorununa(ki kafa sallamiyor, sadece aerodinamisi sikintili motorun yuksek hizda ruzgar nedeniyle altinda turbulans olusuyor) cozum icin de dingin ruh hali bulundurmanizi salik veririm

Ha bir de sele altinizdaki karenaj kiriksa hemen garantiden degistirin. Ee sey bir de o 100 km bile surmeden sizlayamaya baslayacak poponuz icin airhawk ya da jel sele oneririm.

Tekrar hayirli olsun

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah.. Artık bunun şerefine kotlarda %50 yaparsınız bizde sezona pantolonsuz girmeyiz ��

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun Tracer 900un amansiz dusmanlarindan ve nefretkarlarindan biri olarak guzel gunlerde kullanmanizi dilemekle beraber yaninizda bir debriyaj teli ve aku yedek, kafa sallama sorununa(ki kafa sallamiyor, sadece aerodinamisi sikintili motorun yuksek hizda ruzgar nedeniyle altinda turbulans olusuyor) cozum icin de dingin ruh hali bulundurmanizi salik veririm

Ha bir de sele altinizdaki karenaj kiriksa hemen garantiden degistirin. Ee sey bir de o 100 km bile surmeden sizlayamaya baslayacak poponuz icin airhawk ya da jel sele oneririm.

Tekrar hayirli olsun
    hocam naptın sen bu arada garantiden değişmiş kronik olan sorunlu yerleri. üzerinde dikkat ettiyseniz konfor sele var. kafa sallama olayını henüz farketmedim toplasan 50 km tecrübe etttim makinayı. tracer topiğindede yazılarınızı okudum. yazmaya devam edin. marka fanatiği olmaktan iyidir .

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun Engin Deniz Bey...
    teşekkür ederim mete han bey

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah.. Artık bunun şerefine kotlarda %50 yaparsınız bizde sezona pantolonsuz girmeyiz ��
    fuarda görüşmek üzere. mt den geldiğinizi söylersiniz. arkadaşlarımız ve bizzat ben yardımcı olmaya çalışırız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:35 ----------

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gule gule kullanin.
    Fz6 ile kiyaslama yazisi yazsaniz, sahane olur.
    şimdilik birşey söyleyemem ama tecrübe ettikçe yazacağım ileride.
    Memory42 bunu beğendi.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Hayırlı olsun. Kafa sallama olayının Avon marka lastikten kaynaklanabileceği rivayetleri var. İyi bir lastikle her motorun karakteri değişebiliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kafa sallama olayının Avon marka lastikten kaynaklanabileceği rivayetleri var. İyi bir lastikle her motorun karakteri değişebiliyor.
    Altı yüksek ve güçlü motor. Top speed videolarını izlerseniz hepsi 200den sonra bi sallanıyor. Rüzgarlı havalar daha tehlikeli. Ben rüzgarlı havada test ettim 217de felan gaz kestim. Test ettiğim motorda metzeller vardı.

Ama çok tatlı, sürüş pozisyonu virajı felan acayip keyifli.

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Bildiğim ve inandığm bir gerçek var allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurtmuyor, okumak isterseniz birazcık anlatayim
    Insignia ilk çıktı hasta olduk arabaya tabi almamız ne mümkün babam devlet memuru var biraz paramiz ama ona yetişemeyiz ukte ettik öylece kaldı icimizde sonra ananem (rahmetli)rahatsizlandi annem ona bakmaya başladı işe fln gidemedi o arada rapor cikti neneme anam bi baktım %90 otvsiz arac alabiliyorz yine durumlar elvermedi alamadık 2015in agustos ayı, yoldan makyajlı bi insignia geçti ic geçirdim farketmeden 2015 aralık ayında bi cesaret babamda bi kredi çektik insigniamız oldu, sonra ben işe başladım Honda'da satış danışmanı olarak fb7 kasa civic hiç sevmezdim içine oturdum arkadasta etkilendim ulan dedim olur mu acaba benimde, derken derken bi kredi de ben çektim 2017 nisan ayında fb7 kasa civcivim oldu
    Çokta uzatmıyım kizmayin bana bunlar benim en tatlı neşeli hallerimdi konuyu da görünce anlatmak istedim.
    Geçen evde oturuyorum haberlere bakıyodum bilgisayardan yamahanın reklamı geldi kapat derken dondu kaldı ekran beklerken de canım sıkıldı kardeşime kalk hadi yamahaya gidelim motora bakalım dedim 09u zten seviyodum ama kardeşim sp yi görüp bu daha iyi diyince gönlüm kaydı merak etmeyin o konuda bir gelisme yok olmaz gibi de çünkü bu kez işte yok maddi durumda

Size de hayırlı olsun rabbim gönlünuzden geçenleri nasip etsin allahım kaza bela yüzü göstermesin inşallah.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafa sallama olayı bence tamamen rüzgarın karşıdan sert esmesiyle. ön lastiği havaya kaldırmasından kaynaklanıyor. e motor zaten aşırı güçlü sürekli tekere gelmek istiyor. birde üstüne karşıdan hızla esen rüzgar eklenince kaçınılmaz son

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altı yüksek ve güçlü motor. Top speed videolarını izlerseniz hepsi 200den sonra bi sallanıyor. Rüzgarlı havalar daha tehlikeli. Ben rüzgarlı havada test ettim 217de felan gaz kestim. Test ettiğim motorda metzeller vardı.

Ama çok tatlı, sürüş pozisyonu virajı felan acayip keyifli.
    lastikte bir etken. ama en önemli etken bence rüzgar motor çok yüksek. teker yerden kesiliyor ve inmiyor. halıyle sallanıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim ve inandığm bir gerçek var allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurtmuyor, okumak isterseniz birazcık anlatayim
    Insignia ilk çıktı hasta olduk arabaya tabi almamız ne mümkün babam devlet memuru var biraz paramiz ama ona yetişemeyiz ukte ettik öylece kaldı icimizde sonra ananem (rahmetli)rahatsizlandi annem ona bakmaya başladı işe fln gidemedi o arada rapor cikti neneme anam bi baktım %90 otvsiz arac alabiliyorz yine durumlar elvermedi alamadık 2015in agustos ayı, yoldan makyajlı bi insignia geçti ic geçirdim farketmeden 2015 aralık ayında bi cesaret babamda bi kredi çektik insigniamız oldu, sonra ben işe başladım Honda'da satış danışmanı olarak fb7 kasa civic hiç sevmezdim içine oturdum arkadasta etkilendim ulan dedim olur mu acaba benimde, derken derken bi kredi de ben çektim 2017 nisan ayında fb7 kasa civcivim oldu
    Çokta uzatmıyım kizmayin bana bunlar benim en tatlı neşeli hallerimdi konuyu da görünce anlatmak istedim.
    Geçen evde oturuyorum haberlere bakıyodum bilgisayardan yamahanın reklamı geldi kapat derken dondu kaldı ekran beklerken de canım sıkıldı kardeşime kalk hadi yamahaya gidelim motora bakalım dedim 09u zten seviyodum ama kardeşim sp yi görüp bu daha iyi diyince gönlüm kaydı merak etmeyin o konuda bir gelisme yok olmaz gibi de çünkü bu kez işte yok maddi durumda

Size de hayırlı olsun rabbim gönlünuzden geçenleri nasip etsin allahım kaza bela yüzü göstermesin inşallah.

teşekkğür ederim hocam sizede hayırlı uğurlu olsun arabanız
    manqa82 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbf
    Guzel gunlerde kullanmak nasip olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)