Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün an itibari ile ilk motorum KTM DUKE 200 Aldım (Bu motoru kullanlar İÇERİ)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Cidden çok hoş bir sesi, lastikleri olsun, iskeleti ve görünüşü olsun seri ve tork gücü yüksek olsun 40 TL'YE 300-350 Km gidebilme olsun cidden çok güzel bir motor. Benim bilmediğim ve bilgilendirmek istediğiniz özellikleri ve dezavantajları yada kötü yanları varsa aydınlatırsanız sevinirim ^^

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    yeditepely bunu beğendi.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hayırlı olsun. Motor kullanırken kask tak böylece yüzünü gizlemek zorunda kalmazsın. (40 liraya 350 km gidebilme özelliği olduğunu bilmiyordum)

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mizahşör bir forumdaş daha :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Motor kullanırken kask tak böylece yüzünü gizlemek zorunda kalmazsın. (40 liraya 350 km gidebilme özelliği olduğunu bilmiyordum)
    Kask almak için para biriktiriyorum dizlik dirseklik eldiven hazır bi kask ayakkabı ve mont lazım onun içinde bişeyler yapmaya çalışıyorum malum öğrenciyiz

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Alıntı hayzinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cidden çok hoş bir sesi, lastikleri olsun, iskeleti ve görünüşü olsun seri ve tork gücü yüksek olsun 40 TL'YE 300-350 Km gidebilme olsun cidden çok güzel bir motor. Benim bilmediğim ve bilgilendirmek istediğiniz özellikleri ve dezavantajları yada kötü yanları varsa aydınlatırsanız sevinirim ^^

https://i.hizliresim.com/jQYylW.jpg
    Kask ve eldiven öncelikli olmak üzere ekipmanları tamamla. Aynaları kesin tak ve eğer hala duruyorsa öndeki fabrika çıkışı ufak camı da takabilirsin. Koruma demirlerini ve elcik korumaları almanı şiddetle tavsiye ederim. Düşerse falan cebin yanmaz. Tekrardan hayırlı olsun
    hayzinger bunu beğendi.

Motosikleti
    Duke 200
    Orijinal koruma Demir'i ve elcik koruma. Yüzde yüz düşeceksin hemen al

enlighteray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Karizma R (2016)
    kardeş hayırlı olsun diyecem de aynasız motor kullanan, kasktan önce başka ekipmanlar edinen kafayla hayırlı olmayacağına yüzde 98 eminim, hayırsız olsun da demek istemiyorum. bişey demiyorum.
    zabuzaretta ve hayzinger bunu beğendiler.

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Fotoya baktım sevdiğim motordan soğudum valla o ne biçim şey ya git aynalarını ve camını tak berbat duruyor.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı enlighteray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hayırlı olsun diyecem de aynasız motor kullanan, kasktan önce başka ekipmanlar edinen kafayla hayırlı olmayacağına yüzde 98 eminim, hayırsız olsun da demek istemiyorum. bişey demiyorum.
    Kask pazartesi günü kız arkadaşım alıcakmış :D Eldivenleride yarın alıcam ve ön cam ile korumalığı arkadaşım çıkarmış yarın hepsini halledicez Allahın izniyle sadece şöyle 2-3 tur attım 30-40 km hız ile fazla kasmak istemedim ve çocuk cidden paraya kıyıp arka tekeri Diablo Rosso 2 yapmış :')

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı hayzinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask pazartesi günü kız arkadaşım alıcakmış :D Eldivenleride yarın alıcam ve ön cam ile korumalığı arkadaşım çıkarmış yarın hepsini halledicez Allahın izniyle sadece şöyle 2-3 tur attım 30-40 km hız ile fazla kasmak istemedim ve çocuk cidden paraya kıyıp arka tekeri Diablo Rosso 2 yapmış :')
    bisiklet almadınız, game over olursanız geri dönüş yok, ona göre binin, sonra sevenlerinizi üzmeyin, başkasına da zarar vermeyin, hayırlı olsun...

istanbulda olduğunuz için kask, ayna şart, plaka illa ki görünecek, bu kentte apaçilerin sonu ölüm, yollarda bir sürü acemi, manyak ne ararsanız var, mahalle arasında sürmeyeceğinize göre dikkat etmeniz lazım, normalde ön arka tekerde desen farkı olmamalı, yani aynı marka model olmalılar, gençsiniz diye yazmak istedim ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)