Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

At Aldım!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    WR125R
    Hocam bu atlar çok iyide ben 178 boyla 90 cm sele yuksekligi olan motorda geri geri gelirken cok zorlaniyorum ya 5 cm geri gelmem 5 dakikayi buluyor resmen var midir bir taktik vs. ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Vallahi bilmiyorum taktiği var mı ama kendimce bi fikir verirsem geri gideceğini anlayıp önceden dur :D kalkışta zaten iterek halledilir

muratsafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahahaha hayırlı olsun kardeş de at bekledim dedim ne alaka. :D

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    CBF'den bende sıkıldım. Kışta yaklaşıyor hiç yokdan 2-3 ay yatacak belki motor onun yerine bende CRF250 alıp kışın dağa taşa vuracam motoru :D Ciddi düşünüyorum bu aralar.

Ben de AT deyince Afrika Twin sandım. Hastasıyım da. Bakalım ben de gelecek yaza 40'ından sonra azanlardan olup bi CRF Rally yapabilirim borç harç demeden. Taa ergenlik dönemimin motosiklet deyince temsili idi cross tarzı motosikletler, sanırım şehirlerin giderek enduro parkuru moduna girmesi sayesinde benim de son durağım enduro olacak gibi. Bıktım çukura girdik. Mıcıra, toprağa daldık, kaldırıma in çık motoru kıracaz derdinden.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Valla şehirde çok büyük rahatlık yüksekliği sayesinde. Önceden cruiser tarzı olduğu için bide direk sınıf atlamışım gibi oldu. Her fırsatta altı sürten bi motordan neredeyse diz boyu kaldırımlara inip çıkan motora geçtim bu arada bugün belgrad a gittim. Yoldan çıkıp arka taraflara çadır kurduk. Aman allahım ne kadar zevkli tırmanmak. Yapamam sanıyordum ama çok da zor değilmiş. Tabi motosiklet bu imkanı sunuyor. Cruiser la bırak tırmanmayı o toprak yolda bile korka korka giderdim. Onun da zevki ayrı tabi, pabucunu dama atmadım henüz

Motosikleti
    WR125R
    Alıntı AsirMahfi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla şehirde çok büyük rahatlık yüksekliği sayesinde. Önceden cruiser tarzı olduğu için bide direk sınıf atlamışım gibi oldu. Her fırsatta altı sürten bi motordan neredeyse diz boyu kaldırımlara inip çıkan motora geçtim bu arada bugün belgrad a gittim. Yoldan çıkıp arka taraflara çadır kurduk. Aman allahım ne kadar zevkli tırmanmak. Yapamam sanıyordum ama çok da zor değilmiş. Tabi motosiklet bu imkanı sunuyor. Cruiser la bırak tırmanmayı o toprak yolda bile korka korka giderdim. Onun da zevki ayrı tabi, pabucunu dama atmadım henüz
    Motosikletin üstünde dual sport lastik var değil mi hocam onlarla yaptınız uzun yolu? Boy kaçtı bu arada ? Birde ilk arazi deneyiminizdeki düşünceleri yazabilir misiniz

nihalce9191 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AT mı aldın AHAHAHAH. :D

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Graywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin üstünde dual sport lastik var değil mi hocam onlarla yaptınız uzun yolu? Boy kaçtı bu arada ? Birde ilk arazi deneyiminizdeki düşünceleri yazabilir misiniz
    Kusura bakmayın biraz geç oldu, unutmuşum konuyu. Evet üzerindeki lastiklerle yaptım. Öyle aman aman uzun yol denmez tabi ama yine de yol yoldur :D Boyum 1.91. Vallahi yerde (geçen yağan doludan dolayı sanırım) kırılan ağaçlar vardı. O yüzden ilk deneyimim biraz seke sekeydi diyebilirim :D Dümdüz toprak yokuş olsa daha da keyifli olacağını düşünüyorum. Yukarı çıktığımda '' Çıktım ya la '' dedim. Ve bir gülümseme baya bi gitmedi suratımdan. Öyle çok hard bişey yapmadım. Nasıl tarif edebilirim emin değilim ama; sanırım şu olabilir, kağıttan kule yaptığınızda ve o son kağıdı koyup yıkılmadığını gördüğünüzde ''başardım'' hissi vardır ya, onun gibiydi

i like that

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)