Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

2. Kazam ve yine bende suç yok ehliyet büyük bir silah

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Az evvel baya bir turladıktan sonra eve dönüş yolundaydım ama ne hikmetse yol bende olmasına rağmen soldan gelen bir kapalı kamyonet ile tokuştuk. Şöför az evvel parasını ödeyip tüm yolları satın aldığını zannettiği için ve ne alakaysa don alacak parası yokken cep telefonuyla konuştuğu için beni görmedi ve ben ona çarptım.

Tüm çevredeki taksi şöförleri "laf etme lan suç sende yol hakkı motorun" diyince 3,5 attı adam. Tabii benim tek lafım hemen ehliyetim var polis gelsi oldu. Arkadan gelen bizim Akşam Sefacı Fazer sahibi abide yetişti. Şöför tam anlamıyla en yavşak haliyle özür diledi ama yanında ki lavuk az biraz öttü. Baktım ne bende ne de motorda bir şey var polisi aramaktan vazgeçtim. Zaten şöförö bu korku yetmiştir. Motorda hiç bir şey olmamasının tek nedeni benim düşük hızık (30 km filan ancak) ve hemen sağa yatırmam oldu.

Tabii bu arada ben hala motoru yoklarken araç kaçtı gitti. Şeytan diyor ara askerde tanıdıpın trafikçileri el koydur araca ama Allah'ından bulsun diyorum.

Sonuç siz hiçbir şey yapmasınızda trafikte böyle kötü adamlar dolaşmakta. Ehliyet şart derim ki acaip etkili bir silah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    geçmiş olsun..

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    gecmıs olsun eeger ehlıyetın olmasaydı senı soyarlardı
    Yeni yine yeniden

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    geçmiş olsun

geçmiş olsun,zaten geçmiş...

peki niye 2 kere topik açtın.Heyecandan mı?

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    Alıntı scud adlı üyeden alıntı
    Az evvel baya bir turladıktan sonra eve dönüş yolundaydım ama ne hikmetse yol bende olmasına rağmen soldan gelen bir kapalı kamyonet ile tokuştuk. Şöför az evvel parasını ödeyip tüm yolları satın aldığını zannettiği için ve ne alakaysa don alacak parası yokken cep telefonuyla konuştuğu için beni görmedi ve ben ona çarptım.

Tüm çevredeki taksi şöförleri "laf etme lan suç sende yol hakkı motorun" diyince 3,5 attı adam. Tabii benim tek lafım hemen ehliyetim var polis gelsi oldu. Arkadan gelen bizim Akşam Sefacı Fazer sahibi abide yetişti. Şöför tam anlamıyla en yavşak haliyle özür diledi ama yanında ki lavuk az biraz öttü. Baktım ne bende ne de motorda bir şey var polisi aramaktan vazgeçtim. Zaten şöförö bu korku yetmiştir. Motorda hiç bir şey olmamasının tek nedeni benim düşük hızık (30 km filan ancak) ve hemen sağa yatırmam oldu.

Tabii bu arada ben hala motoru yoklarken araç kaçtı gitti. Şeytan diyor ara askerde tanıdıpın trafikçileri el koydur araca ama Allah'ından bulsun diyorum.

Sonuç siz hiçbir şey yapmasınızda trafikte böyle kötü adamlar dolaşmakta. Ehliyet şart derim ki acaip etkili bir silah.
    geçmiş olsun dostum

geçmis olsun kardeş

bende motor almak istiyorum
    bana tavsiyeleriniz neler olur cevap yazarsanız sevinirim

250 bişi düşünüyorum

Motosikleti
    2 kere açtım ama teknik bir mevzu, heyecan yoktu ama kalbim yine iyi attı. Ama neden diye soracaksan 5 dak. hiç susmadan konuştum el kol hareketi yaptım ve söylediklerimin bir çoğunu anlamadan adam dinledi. (kaskı çıkartmadım her ihtimalle kafa geçirmek için ) Soluğum kesildi ya adama ceple neden konuştuğundan yola nasıl çıkması gerektiğini ayrıca yol hakkı nedir sıraladım. O da dinledi. Adam sana bişi olmadı ya derken ben motora bakıyordum. Bu ikinci kazamdada anlamadığım tek nokta hep karşımda kiler alttan alıyor. Tabii adam 8/8 kusurlu. Birde maşallah bende çenede iyidir yani.

Acaba şu herifi korakala davet ettirsem mi? Kanunları bilin arkadaşlar. Bu arada belki sırası değil ama polise fazla iş bırakmayın. Onlar ne tutarsa tutsunlar siz onların tuttuğu tutanağı alıp Savcılığa başvurun. Tabii bu olayda hasar yoktu ve şöför panik yapmıştı ama iş savcılıkta biter. Kaza raporu sadece numara almak içindir. Gersi fasafiso. Saat kaçta nerde oldu o sabit olsun diye. Böyle bir şey başınıza gelirse hemen devlet hastanesinden resmi rapor alarak gidin. Savcı biz göndeririz der zaten ama siz hayati tehlike olabilir diye düşündük diyince raporunuz acaip sağlam olur. Çünkü istediğiniz doktoru seçersiniz ve bu doktorun verdiği rapor asla mahkemede red edilmez. Ben askerliğimi Jandarmada yaptım ve tüm şubelerde yazıcı olarak bulundum ayrıca savcılarla filande sohbet ederken sormuştum.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    ehliyet şart kardeşim biz boşuna kendımızı paralamıyoruz......
    bizim arkadaşa sarhoş bir bmw li çarptı çocukta ehliyet olmadığı için sineye çekti... zararı yanına kar kaldı ehliyeti olsaydı hem maddi hasarını ödetir hemde o sarhoş trafik canavarını trafikten men etttirirdi..
    BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN BU ARADA...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    geçmiş olsun.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bu topıc cıft taraflı calısıyor
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Diğerine yazdım buna yazyın diye. Modlara yazdım ama silmemişler :(

Milletin mesajları silinir ben ikişer ikişer topic açıyorum, torpil egeçtiler bana herhalde. Eh sempatik adamımdır acıdılar tabi ikinci kez kaza yapınca. İlkinde otobüstü bu sefer kamyonet. Çapı küçülttük Allah göstermesin acaba ama üçüncü herhalde ufak bir otomobil olacak. Aman aman Allah uzak tutsun. Acaip temkinli sürüyorum ama şimdi diyorum keşke herif öküz bıraksaydım o geçseydi diye. Ama görseniz yol benim olduğu herhalinden belli zaten herkes bir den adama iki çift laf söyledi .

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Kardeş geçmiş olsun umarım son kazan olur...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

scarface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @scud;

kusura bakma ama adamı resmen ödüllendirmişsin...

madem ki haklıydın hemen polisi aramalıydın. kazaya sebebiyet verdiği için en az 185 ytl para toslayacaktı birrrr,

eğer ufak tefek çizik varsa motorunda, onun zorunlu trafik sigortası ödeyecek ve o şerefsiz bi dahaki sene hasarsızlık indiriminden faydalanamayacaktı ikii....

belkide şerefsizin zorunlu trafik sigortası, muayenesi vs... şeyleri eksikti, polis zaten anasını belleyecekti üç....
    dünya ve içindeki tüm motorlar senindir...

Motosikleti
    @scarface
    Doğru söylüyorsunda Allah'ından bulsun. Zaten ortada hasar yok. O yüzden bulaşmadım. Yanında ki denyo hariç adam baya yavşadı. Ama o yanında ki kullanıyor olsaydı şu an nezarethanedeydi.

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Geçmiş olsun arkadaşım...
    [COLOR="Blue"]TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ[/COLOR]

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Çok geçmiş, olsun, umarım bu en son ve en kötü kazan olmuştur.
    Bundan sonra kazasız günler dileğiyle...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    geçmiş olsun
    iyi olmana sevindim
    Allah daha kötüsünden korusun...
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Kemal kardeşim geçmiş olsun, aman dikkat etrafta çok var bunlardan,sanada motorunada bişey olmamışya boş ver, aslında yapılacak çok şey var ama ehliyet işte.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    üzüldüm dostum bu tatsızlığa...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler