Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

gözlüğüm Rayban yeni motorum hayvan NC 750 S

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Kardeş hayırlı olsun..Allah cc kaza bela vermesin ....Serengetiye uyar o model
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    iyiniyetlerini samimiyetle belirten cevap yazan arkadaşlarım sağolsunlar varolsunlar..

bilirsiniz müsait olduğumda üşenmem tek tek cevap yazarım ...

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Yalnız ben senden bir cbf600 ya da 1000 beklerdim ne yalan söyleyim, seriyi bozdun
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete hocam hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

eyvallah Hocam..senin cb 500 nasip olmadı ..bu akşam yine turladım bildiğin tank gibi..

sen naptın yeni makina aldınmı...

Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok heybetli duruyor abim gülle gülle kazasız,belasız olsun şöyle üstünde felanda bir çekili verde nasıl göründüğüne bakalım.
    aynen dostum havalar daha toplamadı aldığım ggün ve bu akşam 1 saatlik turlama dışında henüz kıpırdatmadım inan...ekipman lazım ve koruma demirlerinide yavaştan taktırıcam...

Alıntı Sacramento adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güzel motor
    eyvallah...

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız binersiniz umarım. Güzel motor
    makina güzel ve az yakıyor..ben beğeniyorum..işte ok ağır...dezavantaj...

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız , güle güle kullanın.
    sağolasın...

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Metehan başgan. Uzun zamanlar kullanman dileği ile.
    sağol varol..uzun vadeli kullanılır aslında ama kışın mesela yağışlarda tad verirmi bilemiyorum...yazın kullanır kışın yatırırım gibi..30liralık benzin aldım depo yüzde 70 lere fırladı...yedek yanıp sönüyodu..cbf 150 gibi namıssız..

Alıntı mombohunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli ugurlu olsun kazasiz keyifli surusler dilerim
    eyvallah...

Alıntı mcandugme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin güle güle kullan
    amin dostum..dah agüzeli senin olsun...

Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan abi, sevgiler.
    eyvallah dostum...

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. ben de aynı sizin gibi yüksek cc. bir motor alıp, cbf 150'yi satmadan devam etmek istiyorum zira cbf150 aşktır.
    kesinlikle öyle cbfsiz bir hayat düşünemiyorum...nc ile yumuşak sürüş yapılamıyor..ya hızlanacan ya durucan..yani şehir içinde keyif vermiyor gerçek bu...

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yakışıklıymıs hayırlı uğurlu olsun abim. Tekerine taş değmesin.
    reis sağolasın..sne makinalaırn kralına binerken biz tırmalıyoduk..sen kıdemlisin biz çömeziz bu konularda Aprılıanın hiç unutamam Şile gezisinde..

Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    sağolasınnn..

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Mete abi .Allah ,kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    amin gardaşım..

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun İnşaAllah. CBF candır.

Benim de garajımdaki 2. motosikletim cbf, sanırım sizin gibi uzuuuun zaman cbf i satmam 😅

http://www.hizliresimyukle.com/image...8/IMG_0533.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...8/IMG_0537.jpg
    oo plakalar kapalı en sevdiğim stayla

Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ay sonra büyük geldi diye satma da

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Panda. Güzel tercih, sevindim senin adına. Kazasız binmen dileğiyle
    sağolasın Reşo Aga.. bizde ucundan başlayalım bu işlere

Alıntı yoldas002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Yeni motorunuz çok güzel cb500f göre daha güzel bir seçenek, aynı fiyat bandında olması beni şaşırttı.
    cb500 f sanki altın kaplama namıssız Honda kitliyo

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun. yasini basini almis biri icin biraz hizli ama yapacak bisi yok😜

valla bana fazla bile ama kamuoyu böyle istedi 1 ay sonra 330 liretto vergi var..kimse bundan bahsetmiyor..aslan besliyosan yemine bakmıcan dior ulan benim param gitmiş canım gitmiş burada

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız. Etkinliğe gelirsem uğrayacağım standa,merabaya. Motorsuz gelicem kesinlikle , hem güvenlik ve pimpirikliyim hem dr elde ekipmanlar fln zor.

Ağırlık konusuna kesinlikle katılıyorum. Cbr650f 215 kg ( test sürüşünde yarım saat kullandım ), benim motor 182 kg ,inanılmaz bir fark var hissiyat,manevra,kivraklik. Ne kadar hafif o kadar makbul.

inşallah tanışırız beklerim orada bekci stayla takılcam zaten..ipini koparanın orada olacağını varsayıyorum...

motor dediğin hafif olur..olmalı..mt07 alacaktım ama çok yakıyor diye bulaşmadım...
    Salurbey bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    ooo hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin..depon dolu rotaların uzun olsun

yahu şu bizim Daçe Tamer e de bir NC aldırıver benim sözümü dinlemiyor, seni dinler
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hyanax100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güle güle binin.

sağolasın..daha güzeline sen bin...

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler...

eyvallah...

adamı panda da yaptın ya, diyecek bir şey yok.

mete bey, bu modeller otomatik mi? nasıl bir şey biraz anlatsana.
    benim namım kilolarım tembelliğim nedneiyle Pandadır aslında..tescillenmiş bir lakap

bu düz manuel..dct alcaktım bir İzmir ilanına salça oldum..16 dedi..yeni kasa..gönlümdeki oydu olmadı..ama buda güzel..vites göstergesi olmaıs benim için çok önemli inan..ben illaki görcem vitesi..acemilikde diyebiliriz...

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    eyvallahh...

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun sanırım sandığım motor ise bunu hergün görüyordum
    doğrudur..59 plaka..sahibinin 2.bir motoruda var tracer 900...

Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,güle güle kullan,mtnin en genç delikanlısı 40 gelmiş,180 kg seni etkilemez abi,keyifli sürüşler dilerim,mtde yerin bir başka seviliyorsun

eyvallah Hocam..karşılıklı..kazamız belamız olursa arkamızdan kimseye zararı olmadı deseniz kafi..

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, alışınca binmezsin cbf'e demek isterdim ama, sende sistem herkesinki gibi işlemiyo ;)
    eyvallah Hocam...doğru diyosunda bugün mesela Beşiktaşda göçük nedeniyle ekstra bir trafik vardı... trafikde nc tat vermezdi..bu cclerle İstanbul İçi trafiğine dalmak bildiğin intihar gibi..bir kameram olsada trafiği nasıl aştığımı gösterebilsem sizlere...taş yerinde ağırdır desek..cbfnin yeri ayrı ncnin yeri ayrı bence..

Alıntı sarpgray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, bu arada bu Cbf 150 neymiş arkadaş, kara gün dostu gibi birşey benim anladığım
    aynen dostum..herks bir gün cbfci olacak...

Alıntı ykocabay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi kazasız belasız bol keyifli sürüşler.

eyvallah gardaşım...

Alıntı МОТОRCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek gitmiyor diyorlar. öyle mi sahiden?
    valla namıssız makinayı nasıl tarif edeyim ki..aslında gerçek bir traktör..kamyon..yani tork bu makinanın tüm devir ve genlerinde mevcut..isteyince güzelde kaçıyor...cbf150 den ncye geçen biri için bekleneni fazlasıyla veriyor..ama sorunun gerçek muhatabı 70 hp ve üstü makina kullananlar diyebilirim..bana dünyanın en hızlı motoru sanki

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abicim kazasız belasız kullanırsın inşallah
    sağol varol biraderim..aldık bir taka işte

geçen hafta 2200 metrelik bir zirveye adeta bir enduro pisti gibi yollardan çıktım, tık demedi meret.

uzun yola da geliyor. ekonomik. daha ne olsun de mi?
    valla aga benim sadık yarim cbf 150 dir derim..ha üç kuruş paramız vardı yaptık bişiler kenarda dursun..bakarsın seneye araba alırız sermaya olur...bu kadar ağır makina beni bozar..en azından üst limitim 200 kg diyim..30 liralık benzinle 130 km yapıyor...kesinlikle iş görür..

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun mete güle güle kullan
    sağol Coşkun Abi..

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam kazasız belasız inşallah
    eyvallah dostum...

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeş,kazasız belasız bol keyifli sürüşler.

sağol agam.

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi
    eyvallah reyiz

Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim hayırlı mubarek olsun, güle güle bin inşallahh çok sevindim
    eyvallah bayram tatilinde Angara Konya Antalya niyetim var inşallah

Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emmican hayırlı ossun be ya.Valla seni görmeye gelirim oraya.uzun zaman oldu be
    eyvallah dostum beklerim selam sevgiler...

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kazasız belasız kullan mete
    sağol varol agam...yaptık işte bişiler..beşi biyerde nc..

Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senide Garajında 2. motosiklet olarak CBF bulunduranlar derneğine alalım.

Hayırlı olsun
    valla 15.01.2017 den beri cbf üzerindeyim...biraz söz hakkım olmalı diyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız ben senden bir cbf600 ya da 1000 beklerdim ne yalan söyleyim, seriyi bozdun

4 silindirleri beğenmiyorum...hani ağaçlarda kuş yuvaları olur..orada yavrular olur bebek kuşlar annelerinin solucanlarını beklerler ağızlarını açarak..işte 4 silindir bana o bebek kuşları hatırlatıyor ağızlarını açmış 4 bebek yavru kuş..onları nasıl besleyecez ..ne gerek var dimi..çift silindir bile lks ama olsun artık o kadar...

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin..depon dolu rotaların uzun olsun

yahu şu bizim Daçe Tamer e de bir NC aldırıver benim sözümü dinlemiyor, seni dinler
    valla onunla iletişim halindeyim biraz sıkıntılı..bir nasip olmadı onunla buluşmak...genelde ben ekiyorum veya kaçıyorum gibi oluyor..ama inşallah bu yaz böyle olmayacak..bu Pazar gelirsen kaynaşırız ama ben ayaküstü ve görevde gibi olacağım..Daçenin kafası biraz dumanlı biliyosun ben ona tavsiyelerde bulundum al bir makina sıkıntı stres kalmasın dedim bakalım hakkımızda hayırlısı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

oo plakalar kapalı en sevdiğim stayla

Valla helal olsun onu farketmişsiniz, plakaya dikkat etmemişim fotoğrafları buraya atarken dikkat etsem buraya atmazdım, kötü örnek olmayalım

Buralarda kaçak geçecek ücretli yer yok, kaçak geçiş vs için kapatmıyorum plakayı yani.

55 km hız sınırı olan bir yolda 65 ile giderken 300-400 TL ceza yememek adına kapattım :(

CBF150 diyince akla gelen ilk şey Metehan abi oluyor forumdaki iletilerden falan Bi racing falan düşünmez misin hiç abi
    mete_han bunu beğendi.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Buyur gel abi herzman beklerim ☺️
    mete_han bunu beğendi.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Allah kaza bela vermesin. Tekerin düz bassın gülegüle kullan.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Hayırlı uğurlu olsun. Gönlüm hap nc serisinden yana oldu. Tam beklentime uygun bir seri integrasından Xine kadar bir müddet merceğe de aldım lakin aç idik yedik NC parasını. Fiyatı fakir işi değil. Şimdi mini NC dominara sulanıyorum. Kısmet
    mete_han bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Güle güle kullan hocam
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla helal olsun onu farketmişsiniz, plakaya dikkat etmemişim fotoğrafları buraya atarken dikkat etsem buraya atmazdım, kötü örnek olmayalım

Buralarda kaçak geçecek ücretli yer yok, kaçak geçiş vs için kapatmıyorum plakayı yani.

55 km hız sınırı olan bir yolda 65 ile giderken 300-400 TL ceza yememek adına kapattım :(

CBF150 diyince akla gelen ilk şey Metehan abi oluyor forumdaki iletilerden falan Bi racing falan düşünmez misin hiç abi
    inan bende forumda taşlanmayacağımı bilsem plaka kapama konusunda tavsiye ve fikir rica edicem..ama forum eski forum değil..herkes bilincli adamı perişan ediyolar..

dediğin gibi 40 yaşındayım ve hayatımın dörtte biri mutlak her gün cbfye binerek geçmiştir..ha ekstrem durumlar arıyorum hafta sonu evdeysem 2 gün binmemeişimdir kar yağarken bile bindim..son kar yağışında motor en az 15-20 metre kayd bende motor üzerinde..cbf ile düşmek bile ayrı bir keyif...

racing düşünmek için çok yaşlıyım ve evladımın üniversite mezuniyetini...evlenmesini kucağıma bir torun vermesini görmek istiyorum...

Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyur gel abi herzman beklerim ☺

eyvallah..

Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin. Tekerin düz bassın gülegüle kullan.
    sağolasın Erhancım...daha güzelleri senin olsun diyeceğim ama zaten daha güzeli senin...

Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Gönlüm hap nc serisinden yana oldu. Tam beklentime uygun bir seri integrasından Xine kadar bir müddet merceğe de aldım lakin aç idik yedik NC parasını. Fiyatı fakir işi değil. Şimdi mini NC dominara sulanıyorum. Kısmet
    valla dostum madem dominar alacak kadar paran var yine bir ncye 2013 bile olsa sahi olailirsin sanki..zorla şartları.. İndia motoruna para verme..

Alıntı NecatMurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan hocam
    eyvallah dostum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

ben fazla böyle gösterişi sevmem..dünya malı dünyada kalacak sonucta..Allah olmayanlarada versin...açtığım konu amacına ulaşmıştır..kilitlenirse sevinirim...saygılar..eğer bir yönetici dek gelirse gereğini yapıversin...
    RoofRoof bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hacı abi hayırdır? Motoru satıyorsun? Sahabından nokta kom'da gezerkene şahit oldum.

Bu kadar çabuk biteceğini düşünmemiştim!

Hayırlısı olsun diyorum.

Fakat o sitede senin kadar güzel açıklama yapan bir satıcıya daha ömrümde rastlamadım. Roman girişi gibi olmuş. Sanatsal değeri var. Sırf açıklama kısmı için bile alınır.

Motorun harika ama. Sıfır gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:45 ----------

Valla imkanım olsa hic dusunmem alirim. Cok temiz bir makina. Oturup seyir edeceksin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)