Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk motosikletimi aldım, Yamaha MT-25

Motovento
    REKLAM ALANI
    _recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Arkadaşlar herkese selam, ilk motosikletimi sonunda aldım. 1,5 sene önce pulsar 200 mü alsam hyosung mı alsam diye konu açmıştım ancak günümüz şartlarında mt-25 daha mantıklı geldi.

13 bin liraya ikinci el 6200 km'de aldım. 3 günde 500km sonucu 6700 km civarı oldu, şimdilik İzmir'de ailemin yanında bıraktım.

İki hafta sonra alıp İstanbul'a sürmeyi planlıyorum, sürmek yerine taşıma için önerebileceğiniz yöntem varsa deneyebilirim.

Fotoğrafı da ekleyeyim tam olsun, dolu dolu bir motosiklet almış oldum. Herkese iyi forumlar!

Fotoğrafı ofisteki sınırlama sebebiyle upload edemedim, diğer bir forumdan link koydum, sorun olmaz sanırım.
    Fotoğraf için tıklayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Maşallah hoş duruyor hocam. Allah kaza bela vermesin. Tekeriniz düz bassın. Günümüz şartları demişsiniz, doğru düşünmüşsünüz. Bazen Kuru ekmek soğan da tatlı gelir.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah hoş duruyor hocam. Allah kaza bela vermesin. Tekeriniz düz bassın. Günümüz şartları demişsiniz, doğru düşünmüşsünüz. Bazen Kuru ekmek soğan da tatlı gelir.
    Çok teşekkür ederim hocam sağolun, daha iyileri sizin olsun, XJ6 gibi mesela.
    ramcixx bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Hayırlı olsun. Güzel tercih yapmışsın. Yani en azından benimde beğendiğim bir motor. Allah kaza bela vermesin.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, zannedersem Muğla dan (Fethiye idi herhalde) aldın değil mi? Bakmıştım bir ara ama para yetmedi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Çok temiz ve diri görünüyor.

Kazasız belasız, keyifli sürüşler.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güzel tercih yapmışsın. Yani en azından benimde beğendiğim bir motor. Allah kaza bela vermesin.
    Herkese teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Evet Muğla Bodrum'dan aldım. Uzun süredir takip ediyordum ben de, bir anlık karar verip gelip aldım. Bodrum-Muğla, Muğla-İzmir yaptım.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı olsun.

Maşallah, çok güzel görünüyor.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun dostum. Kazasız belasız inşallah Eğitim almayı unutma!

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Hayırlı olsun..
    Eğer imkânınız varsa lastikleri değiştirmenizi tavsiye ederim.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Eğitim şart elbette en yakın zamanda düşünüyorum.

Lastiklerin durumu iyi görünüyor, aldığım arkadaş da pek hırpalamamış. Uzun yolda bana sıkıntı çıkarmadı şimdilik ama birkaç binden sonra elbet değişirim diye düşünüyorum.

Kazasız belasız , güle güle kullanın.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah kaza bela göstermesin , makina diri maşallah

Taşıma işine gelince otobüs altı yada motobulans tarzı araçlar var kaskolu şekilde taşıyorlar bı araştır istersen

Motosikleti
    Motoran TORRO 100
    Millet Almış MT25 Almış Pulsar 200NS Biz Hala Cup . [ ÜŞENGEÇSEN AŞAĞIYI OKUYABİLİRSİN ]
    Ama Şuda Var Her Motorun Ayrı Zevki Var Şimdi Apaçi Demeyin Cupu Basık Kullanıyorum,Eksozumda Biraz Açık. Ama Motor Olduğu İçinde Zevk Veriyor.
    Kulağı Duymasın. Çok İşime Yarıyor En Azından Ayağımı Kesiyor,İşe Götürüp Getiriyor Şükür Diyorum :D Ama Geçen Gün Çok Kızdım Namussuza 4 Ay Önce.
    Debriyaj İle Statör Kesti Motorum Onun Üstünede Bi Kaç Aksilik 300e Patlattı Kendisini, ee Arada Olur Herkesin Bi Hatası Normal Apaçilerden Farklıyım
    Kafamda Kaskım Elimde Motor Eldivenim Var Kaskımda İdare Eder. LS2 FF352 Takıyorum. İdare Ediyor İşte Bizi 3 Yıldır bende allah nazardan korusun.
    toplam 37459 Km İdi Son Baktığımda Sanırsam Uzun Yola Felan Gittim Onla Biraz Yordu Ama Zevkinide Verdi Aslında Benim Motorum Aslında Birbirimizi
    Seviyoruz Ama. Ülkemizin Yol Şartları Ve Ölüz Sürücüleri Olduğu İçin Kötü Kazalar Olabiliyor. Herkezin Dikkatli Sürmesini İsterim Ama Her Motorcuda Biraz Apaçilik Ruhu Vardır.

Motoru Alan Kardeşim Hayırlı Uğurlu Olsun Biraz Kıskandım Ama bizim Cup duymasın aramızda kalsın benimde aklımda bu modeller var.
    Bende Cupla Anlaştım Tıpkı Babamın Yaptığı gibi asla satmayacağım. Çünki İlk Göz Ağrım O Benim

Taşıma Konusunda Bir otobüsle veya horoj lojistik gibi şirketlerle bir konuş.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı CilginCup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet Almış MT25 Almış Pulsar 200NS Biz Hala Cup . [ ÜŞENGEÇSEN AŞAĞIYI OKUYABİLİRSİN ]
    Ama Şuda Var Her Motorun Ayrı Zevki Var Şimdi Apaçi Demeyin Cupu Basık Kullanıyorum,Eksozumda Biraz Açık. Ama Motor Olduğu İçinde Zevk Veriyor.
    Kulağı Duymasın. Çok İşime Yarıyor En Azından Ayağımı Kesiyor,İşe Götürüp Getiriyor Şükür Diyorum :D Ama Geçen Gün Çok Kızdım Namussuza 4 Ay Önce.
    Debriyaj İle Statör Kesti Motorum Onun Üstünede Bi Kaç Aksilik 300e Patlattı Kendisini, ee Arada Olur Herkesin Bi Hatası Normal Apaçilerden Farklıyım
    Kafamda Kaskım Elimde Motor Eldivenim Var Kaskımda İdare Eder. LS2 FF352 Takıyorum. İdare Ediyor İşte Bizi 3 Yıldır bende allah nazardan korusun.
    toplam 37459 Km İdi Son Baktığımda Sanırsam Uzun Yola Felan Gittim Onla Biraz Yordu Ama Zevkinide Verdi Aslında Benim Motorum Aslında Birbirimizi
    Seviyoruz Ama. Ülkemizin Yol Şartları Ve Ölüz Sürücüleri Olduğu İçin Kötü Kazalar Olabiliyor. Herkezin Dikkatli Sürmesini İsterim Ama Her Motorcuda Biraz Apaçilik Ruhu Vardır.

Motoru Alan Kardeşim Hayırlı Uğurlu Olsun Biraz Kıskandım Ama bizim Cup duymasın aramızda kalsın benimde aklımda bu modeller var.
    Bende Cupla Anlaştım Tıpkı Babamın Yaptığı gibi asla satmayacağım. Çünki İlk Göz Ağrım O Benim

Taşıma Konusunda Bir otobüsle veya horoj lojistik gibi şirketlerle bir konuş.
    Hocam cup da scooter da motordur, niye öyle diyorsun. Bizim evde de bi scooter bi cup var, abim cup kullanıyor babam ve kardeşim scooter. Ben de o yollardan geçtim, okulu bitirdim işe başladım biriktirdim derken ancak bir üst seviyeye taşıyabildim. Sen sanıyor musun ki herkes R25'le CBR600 ile başlıyor bu işe. Elbet hepsi bir gün mobilet bile kullanmıştır.

Babam sağolsun, biz küçücükken ayağımız yere değmeden mobilete bindirip gezdirirdi mahallede. O gün bugündür motor sevdası ailecek içimizde. Annem biraz kızıyor biraz üzülüyor ama bir şey de diyemiyor, dikkat edin diyebiliyor ancak.

Taşıma için de, otobüs yazanesinde çalışan arkadaşım var, 150 liraya göndeririz gibi konuşmuş şoförler. Mart'ın 4'ü gibi gidip şansımı deneyeceğim.

Hayırlı uğurlu olsun ekstralı çok güzel bir motor almışsınız kazasız belasız sürüşler dilerim. İstanbul'da eğitim veren çok güzel kurumlar var onlarda da eğitim işini hallettiniz mi miss

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı gncy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun ekstralı çok güzel bir motor almışsınız kazasız belasız sürüşler dilerim. İstanbul'da eğitim veren çok güzel kurumlar var onlarda da eğitim işini hallettiniz mi miss
    Teşekkürler, ekstraları beni benden aldı zaten o yüzden istanbuldan bir hışımla kalkıp muğladan aldım motoru. :D Eğitim konusu açılmışken, pek bildiğim yok motosiklet mağazalarına danışabilirim. Sizin bildiğiniz tavsiye ettiğiniz var mıdır? Anadolu yakasındayım çoğunlukla ama hafta sonu Avrupa'ya da geçebilirim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.

Ee kuru kurumu ıslatmıycazmı bunu?? Adresi özelden yazıyorum.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.

Ee kuru kurumu ıslatmıycazmı bunu?? Adresi özelden yazıyorum.
    Teşekkürler, ama daha istanbula getirmedim, hele bi getireyim sen adres değil mekan ver yeter. )

Hondanın eğitimini çok övüyorlar

https://honda.com.tr/motosiklet/motosiklet-egitim-merkezi

Birde gis akademi var şimdi motto akademi oldu sanırım.

http://www.mottoakademi.com/

Not: Ben Ankara'da olduğum için ikisine de gitmedim ulusan da ehliyet+ sürüş eğitimi almıştım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)