Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KYMCO agilit 50CC ilk motorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bugun itibari ilk motormu acemiligimi atmak icin kymco aldim ilk izlenimlerim bu kadar kuvvetli beklemiyordum resmen gecenin korune kadar ustunden inmedim yakinda resmini yollarim soru sormak isteyenler icin yardimci olurum zamanla 50Cc lik modeli 2006model 10.bin kilometrede motorum
    huduni bunu beğendi.
    4 Teker Bedeni 2 teker Ruhu Taşır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Ehliyet yokken çok alıp sa sola gitmek için almayı hep düşünüyordum ama temizini bulmak ve 10 yaşında bi scootere km resinede bakımları ne durumdadır deyip güvenemedim sonra ehliyeti alınca abilerinden birini aldım h.olsun
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

bende en kotu ne olabilir diye aldim cuzi miktara ehliyetim de var sikinti yok valla motor da ufak eksikler var tek aynalar..gaz teli gevsemis fena uyuz oldum yarin direk degistircem klasik bir bakim yaptircam bujidir filtre temizligi kayis kontrolu ...10 bin km de benim.motor.. bu eksiklere ragmen tek kisi 65cok rahat yapti baya dik yokusta tikanmdi..120kilo bir arkadas bende 65kiloyum bindik rahat gitti hafif yokus bile ciktik cok sasirdim zaten ilk 60km de izlenimlerim bunlar..tam sehir ici el ayak sctooru bence

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı gurcan34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende en kotu ne olabilir diye aldim cuzi miktara ehliyetim de var sikinti yok valla motor da ufak eksikler var tek aynalar..gaz teli gevsemis fena uyuz oldum yarin direk degistircem klasik bir bakim yaptircam bujidir filtre temizligi kayis kontrolu ...10 bin km de benim.motor.. bu eksiklere ragmen tek kisi 65cok rahat yapti baya dik yokusta tikanmdi..120kilo bir arkadas bende 65kiloyum bindik rahat gitti hafif yokus bile ciktik cok sasirdim zaten ilk 60km de izlenimlerim bunlar..tam sehir ici el ayak sctooru bence
    Saten ülkemizdeki en babacan 50 cc dir ama devamı var ama ülkemize gelmiyor
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

bugun bostancidan buyaka umraniye tarafina gittim kalkislari inanilmaz hizli ve 70gordum ibre gaz kestim.frenlerim kotù diye cok pratik atik suanlik memnunum 300tl masrafla canavar yaparim bu motoru

2.gunde 350km oldu masallah umraniye uskudar kadikoy bostanci banamisin demiyor 10yasindaki balporsugum

Arkadaslar 10bin km aldığım motoru 16.800km sattım İstanbul da gitmediğim yer kalmadı ve bir kere dahi yolda bırakmadı ama Max hız olayı 75oldugundan yetmediğinden sattim.. 1000tl +noter parasına almıştım 300tl bakım ayna ıvır zıvır harcamıştım 1800tl sattım şimdi üstüne koyup abisini alacam az km de 125cc Kymco tahminlerimden de güzel çıktı kesinlikle tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)