Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk motorum ybr 125 2005 model

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar Merhaba bi konum vardı Çinli motorlar arasında seçim yapmak için acmıştım ama dayimin motorunu satacagini duyunca motoru da bilince dedim ben alim dayimdan . Motorumuz 2005 model alttakima anahtar degmemis ybr daha 22 bin de garaj motoru . Şimdi arkadaşlar benim daha ilk motorum ben motora ne gibi bakimlar yapmaliyim örneğin yağlarını ne zaman değiştirmeliyim . Ne gibi bakimlari yaparsam sağlıklı olur motorum . Bide bu ybr lerde biliyosunuz devir verdikce gidiyor kesiciye düşmüyor ben genellikle hoşuma gittiği için basıyorum devirr 8 bin 9 binde atiyorummm bunu bi zarari olurmu stabil kullanim için kaç devir gerekir . Bide aklıma çok takılan soru bu ybr nin koltuk açılmıyormu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Recep demire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 Cafe Racer
    Kardeşim hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Bende de 2006 modeli var şansına güzel motor bulmuşsun. Öncelikle zinciri söyleyeyim kullanımına göre zincir kirlendikçe zinciri temizleyip yağlamanı tavsiye ederim. Onun haricinde yağ konusu var kimisi 2000 km de bir kimisi de 3000 km de bir yağı değiştirin diyor ben 2000 km de bir yağı değiştiriyorum. Ayrıca arada yağın seviyesini ve hava filtresinin durumunu kontrol etmeyi unutma.
    Koltuk konusu da sağ ve sol grenajları çıkardığın zaman 1 sağda 1 solda olmak üzere 2 vida göreceksin onları sökersen koltuk çıkar

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    hayırlı olsun kardeşim iyi bir seçim yapmışsın iyi kullandıktan sonra seni bile cebinden çıkarır o makina

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)