Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

şahsuvaroğlunun müdürü bana çarptı ve..........

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    arkadaşlar bugün maltepe carrefour yönüne gitmekteyken, arabasıyla durmuş olan bir vatandaş beni hiçe sayarak, önünde durmuş olamama rağmen (trafik dolayısı ile) geldi sağ taraftan egzostuma çarptı. tabi benide düşürmeye yakın bir hale getirdi. 13 seneden sonra ilk kazamı yaparken düşmeden ayakta kaldım şükürler olsun.

Şimdi gelelim bu terbiyesiz adama; ne olmuş yürüsene filanlarla geçiştirme yapmaya kalktı, sonra bende polis çağıralım dedim, bişey yok devam et diyor hala, bende senin haberin var mı yaptığın hasarın neye maal olacağını ve hem sen benim canıma kast ediyorsun dedim, abi sağolsun üstüne beni dövmekle filan tehdit ediyor, sonradan arabanın kapısında görüyorum ki ŞAHSUVAROĞLUNDA çalışan bir MÜDÜR müş, motosiklet satan bir müdür bey nasıl böyle motorların tepesine çıkıp da bir tehditler savurabiliyor??? hayret doğrusu, VE BÖYLE BİR ADAMI ŞAHSUVAROĞLU GİBİ BİR FİRMA İŞİNDE TUTUYOR BİLEMEM,
    let it be

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    şahsuvar oğlu motor satıyomu.yada benim dediğim ford bayisi şahsuvar oğlundan bahsetmiyoruz dimi

Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    şahsuvar oğlu motor satıyomu.yada benim dediğim ford bayisi şahsuvar oğlundan bahsetmiyoruz dimi
    EVET ONDAN BAHSEDİYORUZ
    let it be

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Geçmiş olsun hasarı halledebildin mi?Boşver onun gibi çok piyasada
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    ister motor satsın ister otomobil. taşıt sektöründen ekmek yiyen birisi için hem ayıp hem de tasvip edilmeyecek bir davranış. kınıyorum.

basaran86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HJ-125T'di çalındı(Plakasıda bu)
    Millet artık adamlığı insanlığı hele hele bu ve bunun gibi şirket insancıklar kendilerini ya da karşılarındakinin adamlığını insanlığını para cinsinden tayin ettikleri için salla diyeceğim abicim sana.Şahsuvaroğullarıda aynı mevsuvaroğullarıda aynı bu memlekette maalesef

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    gecmis olsun ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    geçmiş olsun kardeş,böyle adamlar yüzünden inan motora binmeye korkuyorum,adamlar resmen trafikte sanki tek kendileri varmış gibi davranıyorlar.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    demek ki motosiklet adamlar için sadece ticari bi iş yinede iki tarafıda dinlemeden yorum yapmak biraz haksızlık tabi benim acizane fikrim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya olayı tek taraflı dinleyip karşı tarafın ne şerefsizliğini bırakmışınız nede terbiyesizliğini .... burda yazdığınız her şeyden hukuksal olarak sorumlusunuz ve ciddi hukuksal sorunlar yaşayabilirsiniz burda yazdığı yazılardan dolayı mahkemeye verilen insanlar var...yazılarınızda daha dikkatli olmanız sizin avantajınıza
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    benim için sorun yok hukuksal olarak gelsin diye yazıyorum
    çünkü haklıyım
    let it be

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Geçmiş olsun. Yaptığı hareket hiç hoş değil. Kazadır olabilir. Ama arabadan inip bir geçmişolsun kusura bakma demek bu kadar zor olmamalı bence...
    Okan ACAR

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsun

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    geçmiş olsun
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geşmiş olsun
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Dövmekle tehdit etmenin maruzatı olmaz bence. Keşke polis çağırsaydın. Böyle zamanlarda polis çağıracaksın ki kimin ne olduğu ortaya çıksın.
    May the Force be with McLaren Mercedes

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi yaka kartı falan yokmuydu peze...kin isminii hatırlıyorsan söyle açalım şirketi 100 tane şikayet telefonu attıralım lalevi şahsiyeti işinden ders olsun.İnsan olsunlar ya.Müdürmüş ondan hiçbi halt olmaz müdür olmuş.Walla aklındaysa ben açarım telefonu.Hiçte ekmekle oynamak demeyin arkadaşlar.Önce insan olmayı öğrenelim sonra ekmek yemeyi.Bu hayv**lar yüzünden isimler lekeleniyor.İnip bi güzel dövseydin "motorcular serseri" olucaktı.Dövmedin "motorcular tırsak yapıştıralım duvara" oluyor.Ama öncelikle bunlar milletimizdeki birkaç kendini bilmezin İNSAN olmamasından kaynaklanıyor.Ah be adam sen kimsin ki kimi taciz ediyorsun.Ben olcaktım senin artçın İnip onu çarptığı egzoza müdür kere sokmazmıydım.Merak eden arkadaşlara boyum 1,98 kilom 110.adamı o an silindir gibi yapıştırırdım yere.Böylece bizde insan olmayan ziftli müdürlü asfalttan geçmiş olurduk herseferinde.Dövücen harbi harbi dövücen.Müdür kere dövüceksin...

Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    ya olayı tek taraflı dinleyip karşı tarafın ne şerefsizliğini bırakmışınız nede terbiyesizliğini .... burda yazdığınız her şeyden hukuksal olarak sorumlusunuz ve ciddi hukuksal sorunlar yaşayabilirsiniz burda yazdığı yazılardan dolayı mahkemeye verilen insanlar var...yazılarınızda daha dikkatli olmanız sizin avantajınıza

adamın avukatı kesildin bakıyorum

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    Dövmekle tehdit etmenin maruzatı olmaz bence. Keşke polis çağırsaydın. Böyle zamanlarda polis çağıracaksın ki kimin ne olduğu ortaya çıksın.
    baba polis ona biz karışmayız diyor, gidip şikayet edeceksin diyor, bu memleket böyle anasını satayım

Alıntı fausten adlı üyeden alıntı
    Abi yaka kartı falan yokmuydu peze...kin isminii hatırlıyorsan söyle açalım şirketi 100 tane şikayet telefonu attıralım lalevi şahsiyeti işinden ders olsun.İnsan olsunlar ya.Müdürmüş ondan hiçbi halt olmaz müdür olmuş.Walla aklındaysa ben açarım telefonu.Hiçte ekmekle oynamak demeyin arkadaşlar.Önce insan olmayı öğrenelim sonra ekmek yemeyi.Bu hayv**lar yüzünden isimler lekeleniyor.İnip bi güzel dövseydin "motorcular serseri" olucaktı.Dövmedin "motorcular tırsak yapıştıralım duvara" oluyor.Ama öncelikle bunlar milletimizdeki birkaç kendini bilmezin İNSAN olmamasından kaynaklanıyor.Ah be adam sen kimsin ki kimi taciz ediyorsun.Ben olcaktım senin artçın İnip onu çarptığı egzoza müdür kere sokmazmıydım.Merak eden arkadaşlara boyum 1,98 kilom 110.adamı o an silindir gibi yapıştırırdım yere.Böylece bizde insan olmayan ziftli müdürlü asfalttan geçmiş olurduk herseferinde.Dövücen harbi harbi dövücen.Müdür kere dövüceksin...
    abicim çok haklısında bende böyle şeyleri allaha havale ediyorum gelir onunda başıona bişeyler hiç merak etme
    let it be

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    iyi de, şahsuvaroğlunun (firmanın) kabahati ne?
    o neden kötüleniyor?
    varsa bir zararın, polis çağırıp, zabıttır, şikayettir, gerekeni yapacaksın.
    www.motosiklet.net sticker'i yapıştırılmış bir motor kapkaç yapsa ne olacak?
    siteyi mi kapatsınlar yani?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    yaa arkadaşım adamın plakasını plakasını falan alsaydında burda yayınlasaydık hatta arayıp sikayet etseydik.

birlikten kuvvet doğar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler