Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hergün Kaza Oluyor!

Motovento
    REKLAM ALANI

Bilmiyorum , biz ne kadar uğraşsak da ; yine her gün motosiklet kazaları oluyor.Her gün insanlar ölüyor.Ama dikkatimi çeken önemli bir husus oldu.
    Biz ne kadar k*ç*mızı yırtsak da , motorcular ve diğer araç sahipleri bildiğini okuyor.Böyle devam ederse daha çok kişi ölür , çok kişi sakat kalır.

Tabi bu uyarım kesinlikle bu sitenin üyelerine değil.
    Çünkü takip ettiğim mesajlar ; hep diğer sürücülerin hatalarından kaynaklanıyor.

Motorcular da melek değil , bunu herkes bilsin.
    "Bana bişey olmaz , ben kask takmam.Ben hızlı da giderim." diyosanız. Buyrun yollar sizin....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    kasksız çok millet dikkat

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Hergün Kaza Oluyor!
    Bu konuya 1 cevap yazıldı 49 kere görüntülendi
    hayret

50 kişi bakmış bi tane cevap var

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    Kazalar maalesef artarak devam edecek. Çok üzgünüm ama gerçek bu. Neden mi ? 4 tekerlerde farkında olmamazlık ve çekememezlik var ve 2 tekerlerde ise görünmez olmasına rağmen ben trafikte herşeyi yaparım kıvrağım, ordan burdan geçerim kimse de bana birşey diyemez düşüncesi var.

Kendimize çeki düzen vermeliyiz, kurallara uymalıyız ki bir farkındalık yaratalım. Ters yönden gitmeyelim, trafik sıkıştığında kaldırıma çıkıp seyrimize kaldırımdan devam etmeyelim, motosiklet üstünde sigara içen, telefonla konuşan gördüm ya oha dedim. Tam donanımlı olup bu işde ciddi olduğumuzu gösterelim.. Motosiklet de bir ulaşım aracıdır bilincini uyandıralım insanlarda.

2 senedir motosiklet kullanıyorum günlük menzilim 20 km. Güzergahım ise maltepe-suadiye sahil yolu ve Bağdat caddesi, bugüne kadar trafik kurallarına ekseriye uydum, tamam biliyorum mesafem kısa, fazla trafik derdiyle cebelleşmiyorum ama yine de herkes dikkatli temkinli olsun diyorum. Hayatınız ve tüm motorcuların imajjı sizin ellerinizde. DİKKATLİ OLALIM
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bugun sabah bende gördüm scoter albea marka arabaya yandan bodoslama girmiş ama adamda hasar yoktu albeanın sol arka kapı-çamurluk göçmüş ama o kazada kim suclu bilemem ???
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

FIRFIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax momo
    insanlarda motoru kabullenememe gibi bişi var motor arac deil sanki yanından bisiklet gecio.Gecenlerde aşiyan yolunda doblonun biri ani fren yaptı arkadada arkadas bende frenlere asılınca bana yapıstı sinir katsayım oldukca arttı o an adamı indirip dövesim geldi adama gidip sen napıosun abi dedim yanında hanımı sen bişimi yaptın dedi adama tekrar sana diorum dedim napıosun öle frenemi basılır arkadan gömüodum dedim ve şimdi yuhh diceksiniz adamdaki rahatlıga bakın ve verdiği cevap OLABİLİR hadi bu yetmioomuss gibi cıragan yolunda sagdan gidiorum adamın biri caddeden yürüo son anda farkettim yine asılırsın frenlere abi napıosun dedim noldu dioo nolcak dedim sana carpıyodum bundaki rahatlıga bakın bi yuhh daha cekin SENİN PROBLEMİN BANANE insanlardaki umursamazlık bu rahatlık motoru arac saymamak nereye kadar bilemiorum
    sen hiç gitmeyecek gibisin degilmi, o gidenlerde senin gibiydiler...

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Siz cok ıyı motosıklet kullanabılırsınız ama trafıkte sızı farkedemeyen veya umursamayan ınsanlar oldugunu dusunun.Ve ne kadar yakın mesafede olsa kaskınızı takın.
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

kaptaniderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsuz
    öncelikle bizler dikkatli olmalıyız ve cevremizi bilinclerdimeliyiz . Başka yolu yok , bu kadar kullanıcı içerisinde basın camiasında olan yokmu , köşe yazıları yada mini haberler bile destek olabilir. ve tabi kaskımız takılı olsunki örnek olalım

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    benim bugünlerde gözlemlediğim bir konu var ; sıcaklarda insanlar trafikte sapıtmaya başlıyor. sinyal vermeden dönenler , yolun ortasında cart diye frene asılıp park edip gidenler , ışıkları kaale almayanlar , insanları ezercesine araba kullananlar ve umursamazlık hat safhada.

çok dikkatli olmamız lazım çoookk . keyifli sürüşler nası olcekse bu şartlarda
    Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.[MEDIA][/MEDIA]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler