Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

iki kişi hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    klasik olacak ama bende geçmiş olsun diyecem arkadaşlar motor kullanırken sabırlı olmak lazım bende görüyorum ufacık motorla adam ölümüne gidiyo yolu görmüyo bişey görmüyo hız yerde olmaz ki uzun yolda gidiyosan basabilirsin otobanda basabilirsin ama şehir içi önüne ne çıkacığını kestirmek zor çok olsa bi kedi çıkar sağ sol yaparsın küt yerdesin ben şehir içi en fazla 70 şehirlerarası yola çıkarsam ancak basıyorum lütfen özellikle şehir içi yavaş olalım şehir dışıda sabırlı olalım geç sollayın acelesi yok gideceğimiz yere 5 dakika geç ulaşmak bişe kaybettirmez
    Allah bütün motorcuları ve motor sevdalılarını korusun Allah Türkü korusun.Allah motor alamayanlara sabır versin ( ben yaşıyorum çok zor war ama memnun değilim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Başımız sağolsun Lütfen arkadaşlar dikkat edelim.Hız herşey değildir!
    Kontrol herşeydir

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    çok kötü haberler bunlar ama hayatın olmassa olmazlarından hepimizin başısağolsun allah mekanını cennet eylesin BİRAZ DİKKAT!!...

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin.
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Allah rahmet eylesin

ceko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv 250
    Biraz dikkat arkadaşlar. Kurallara uyalım zaten kaderimizde olacak bir şeyi değiştirme gücüne sahip değiliz. Ama hiç olmazsa öleceksek bile başkalarına zarar vermeden ölelim.(Biliyorum biraz acımasızca oldu ama gerçek bu)
    Allah Rahmet eylesin....

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin ailelerini düşünüyorumda kelimelerçok yetersiz kalıyor benim Çankayadan Çiğliye işe giderken hergün geçtiğim yol sabahı izler hala duruyordu ve herkezin bana bu olayı anlatması canımı çok sıktı burası benim bizim yaşadığımız yer bu sitedemi bilmiyorum ama her sabah yeşildereden aynı yoldan geçen 1000 RR Repsol Honda kullanan arkadaş umarım sende bu yazıyı okumuşsundur!

prelude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thundersss adlı üyeden alıntı
    Allah rahmet eylesin ailelerini düşünüyorumda kelimelerçok yetersiz kalıyor benim Çankayadan Çiğliye işe giderken hergün geçtiğim yol sabahı izler hala duruyordu ve herkezin bana bu olayı anlatması canımı çok sıktı burası benim bizim yaşadığımız yer bu sitedemi bilmiyorum ama her sabah yeşildereden aynı yoldan geçen 1000 RR Repsol Honda kullanan arkadaş umarım sende bu yazıyı okumuşsundur!

bende bu motoru gördüm bir kaç kere yanımızdan nasıl geçiyo sadece sesini duyosun ve araçaların arasından gözden kayboluyo...

Kazada Olenlere Allah Rahmet Eylesin Hepimizin Bas Sagolsun (lutfen Motorlarimizi Dikkatli Kullanalim) Ailelerine Sabir Diliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yaşamını kaybeden arkadaşlara allah'tan rahmet kederli ailelerine sabır dilemekten başka yapacak bir şey yok...kazasız sürüşler dilerim.

fbmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler gördüğümüz gibi kaza bi kere yapılıo geri dönüşü yok... amana dikkat gaza gelmeyelim.. allah rahmet eylesin.. ailesinede bol sabır . .

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Bornovada sanayi sitesinde rahmetli Tonguç arkadaşımızın çok yakın bir dostundan alışveriş yaptım kendisi oto tunıng işi ile uğraşıyor adam gözlerimin önünde ağlamaklı oldu henüz on yaşında bir oğlu varmış içim paramparça oldu thundercat vardı sattım diyor rastladığım konuştuğum motorcu arkadaşların polislerin üzerinde etkisi hala devam ediyor işin kötüsü bugün motorumla geçerken gördümki o yolun etrafında hala tuzak kaynıyor daha önce rahmetli Yamaha cruiser kullanıyormuş arkadaş pek hatırlamıyor ama Dragstar olabilir işte race ile cruiser arasındaki acı fark gerçekten çok hızlı kullandığınıda sözlerine ekledi Karşıyakadaki ve Halkapınardaki bu iki kaza oturup düşünmemiz gereken bir çok şey olduğunu apaçık ortaya koyuyor kendimizden ziyade arkadaşlar ailemizi Allah rahmet eylesin

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Çok çok üzücü bir olay.Allah rahmet eylesin.Umarım bir daha tekrarlanmaz.Lütfen arkadaşlar çok dikkatli olalım.Allah sabır versin.

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin...hepimizin başı sağolsun....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler