Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yeni Motosikletim Kawasaki Z 250 Sl ( Bol Fotolu )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın 2 kişi binme çok kötü bir imaj çıkacak
    Fazla artçı almamaya çalışıyorum zaten bende . Artçının yeri ne yazıkki biraz kötü .
    shooter1 bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla artçı almamaya çalışıyorum zaten bende . Artçının yeri ne yazıkki biraz kötü .
    iyiki metehan abi almamış benim altımda bile ufak kalacak gibi boy 1.76 kilo 72
    Ezio41 ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiki metehan abi almamış benim altımda bile ufak kalacak gibi boy 1.76 kilo 72
    Senin altında ufak kalmaz tam sığarsın sende motora .

Metehan abi bu motora hastaydı ama gitti nc 700 aldı . Ortalarda gözükmüyor bu aralar . Sessiz sedasız takılıyor artık .
    shooter1 ve mete_han bunu beğendiler.

z250 ile z300 aynı boyutlarda mı?

Motosikleti
    Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z250 ile z300 aynı boyutlarda mı?

Hayır , z300 daha büyük ve kalıplı .

hayırlı olsun, ben de aylardır bu fiyat aralığında benzer bir motor arıyorum ama fiyatları inanılmaz şişirmiş insanlar.Uygun fiyatlı bulsam havada kapacağım
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Sağolun teşekkür ederim . 2. elde ne yazık ki fiyatlar biraz şişik olabiliyor . Ben z250sl'i satarsam eğer makul bir fiyattan satmayı düşünüyorum . Takipte kalın .

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun teşekkür ederim . 2. elde ne yazık ki fiyatlar biraz şişik olabiliyor . Ben z250sl'i satarsam eğer makul bir fiyattan satmayı düşünüyorum . Takipte kalın .
    Niğde'de yaşıyorum.Kocaeli' den buraya getirmek çok zahmetli olur sanırım ama değerlendirmekte fayda var tabi satmayı düşünürseniz konuşuruz
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Öncelikle hayırlı olsun hocam Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    Bende ehliyetimi aldığım zaman ilki bununla yapmak istiyorum inşallah. Ekipmanlara ne kadar para ayırmam gerek siz ne kadar ayırdınız?
    Ezio41 bunu beğendi.

hayırlı olsun...
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı dentorium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niğde'de yaşıyorum.Kocaeli' den buraya getirmek çok zahmetli olur sanırım ama değerlendirmekte fayda var tabi satmayı düşünürseniz konuşuruz

Motosikleti kullanabildikten sonra zorlanmazsınız . Sadece yol yorgunluğu olur .

Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun hocam Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    Bende ehliyetimi aldığım zaman ilki bununla yapmak istiyorum inşallah. Ekipmanlara ne kadar para ayırmam gerek siz ne kadar ayırdınız?

Amin sağolun güzel dilekleriniz için . Ekipman meselesi geniş bir skalaya sahip . Yaz kış kullanacaksanız eğer , yazlık ve kışlık olarak almanız gerekecek ekipmanları . Ortalama bir ekipman dizmek için 2.500-3.500 tl tutar.

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun...

Sağolun teşekkürler .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    İlk motorum olarak z250 sl aldım. Herşey iyi güzel ama yol tutuşu bana çok kötü geldi.Birde çok rahatsız bir bendemi bu sorun bilmiorum ama bu makine kısır eder adamı bu nebicim sele nasıl oturursan otur naparsan yap depoya bindiriosun çok rahatsız oldum sırf bu yüzden satma sebebim olabilir. Bu eğik sele olmasa her frende kayıp depoya bindirmesem afedersiniz ömür boyu şehir içinde binilecek harika keyifli çok seri bir motor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz belirtim ama ayıp olmadı inşallah. Birde bu motoru başlangıç motoru olarak tavsiye edenlere trafikte sürdükten sonra çok kızdım. Herkezin kendi düşüncesidir ama canı malı hayatı benim gibi tatlı olmayan insanlar alabilir yoksa tavsiye etmiyorum acemiyi öldürür 125 lik alın trafik okumaya başlayınca satın bunu alcaksanız öyle alın. Bu şikayetlerin haricinde benim hiçbir şikayetim yok ama benim gibi hiperaktif aceleci sabırsız fevri davranan kendine bazen hakim olamayan biraz sorunlu agresif bir insansanız aman diyim abilerim kardeşlerim bu motor başlangıç için doğru değil . 61 kilo 1.73 boy motorda ne yapsam rahat edemedim.
    Ezio41 ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorum olarak z250 sl aldım. Herşey iyi güzel ama yol tutuşu bana çok kötü geldi.Birde çok rahatsız bir bendemi bu sorun bilmiorum ama bu makine kısır eder adamı bu nebicim sele nasıl oturursan otur naparsan yap depoya bindiriosun çok rahatsız oldum sırf bu yüzden satma sebebim olabilir. Bu eğik sele olmasa her frende kayıp depoya bindirmesem afedersiniz ömür boyu şehir içinde binilecek harika keyifli çok seri bir motor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz belirtim ama ayıp olmadı inşallah. Birde bu motoru başlangıç motoru olarak tavsiye edenlere trafikte sürdükten sonra çok kızdım. Herkezin kendi düşüncesidir ama canı malı hayatı benim gibi tatlı olmayan insanlar alabilir yoksa tavsiye etmiyorum acemiyi öldürür 125 lik alın trafik okumaya başlayınca satın bunu alcaksanız öyle alın. Bu şikayetlerin haricinde benim hiçbir şikayetim yok ama benim gibi hiperaktif aceleci sabırsız fevri davranan kendine bazen hakim olamayan biraz sorunlu agresif bir insansanız aman diyim abilerim kardeşlerim bu motor başlangıç için doğru değil . 61 kilo 1.73 boy motorda ne yapsam rahat edemedim.

Z 250 sl'i 4.000 km'dir kullanıyorum . Baya kıvrak ve seri bir motor . Lakin ince ve küçük yapılı olduğu için , bir süre sonra üzerinde oturmak rahatsız etmeye başlayabiliyor . Uzun yola gidebilecek bir motor değil . Daha çok şehir içinde haylazlık yapmaya müsait bir motor . Hiperaktif çocuklar gibi , gazı iyi açtınız mı yerinde duramıyor . O yüzden sizinde dediğiniz gibi tecrübesi sıfır olan arkadaşlara tavsiye etmiyorum bende . Lastikleri de tatminkar baya . Bir rosso 2 tabiki değil ama en azından Dunloplar eskiyene kadar idare eder . Benim boy da 1.73 kilo 68 . Dizleriniz ile depoyu iyi kavrarsanız eğer fazla sıkıntınız kalmaz . Ama sele konusuna bir şey diyemem . Fazla oturulmuyor üstünde .
    mete_han bunu beğendi.

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Stomp grip kullanmayı denedinizmi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    İyi bir tavsiyeniz varsa deneyebilirim. Gerçekten inanılmaz rahatsız edici bir motormuş çok keyifli çok seri ama hiç rahat değil naked motor enduro rahatlığı beklemiyorum ama bisikletten daha rahatsız edici oluncada üzüldüm . Konu sahibi arkadaş sizdende özür dilerim sanki motoru kötülemek için yazmış gibi oldu ama konfor berbat biraz rahat olsaydı yüksekte gözüm yok uzun yıllar kullanırdım ama yakındır bikaç bin km yapmadan satarım bunu çekilcek çile değil yada beni aşırı rahatsız etti bilmiyorum çok kafama taktım moralim çok bozuldu.Bunun belkide süspansiyon ayarıyla falan oynanması gerekiyordur bilmiyorum depoyu dizimlede kavrasam kendimi geride itsem bu motor bebek katili olur ben size diyim

Motosikleti
    Honda Forza 250
    İyi bir tavsiyeniz varsa deneyebilirim. Gerçekten inanılmaz rahatsız edici bir motormuş çok keyifli çok seri ama hiç rahat değil naked motor enduro rahatlığı beklemiyorum ama bisikletten daha rahatsız edici oluncada üzüldüm . Konu sahibi arkadaş sizdende özür dilerim sanki motoru kötülemek için yazmış gibi oldu ama konfor berbat biraz rahat olsaydı yüksekte gözüm yok uzun yıllar kullanırdım ama yakındır bikaç bin km yapmadan satarım bunu çekilcek çile değil yada beni aşırı rahatsız etti bilmiyorum çok kafama taktım moralim çok bozuldu.Bunun belkide süspansiyon ayarıyla falan oynanması gerekiyordur bilmiyorum depoyu dizimlede kavrasam kendimi geride itsem bu motor bebek katili olur ben size diyim
    Selamlar ben alışacağınızı düşünüyorum bi kaç gün içinde.Düşünün bende Ninja 250 SL yani daha beteri var konfor olarak ama inanın şu an çok alıştım motor hiç rahatsız gelmiyor.Boy 177 kilo 77.

Motosikleti

Konfor konusunda evet rahat bir motor değil maalesef . Fakat çok uzun süre motor üstünde kalmayacaksanız eğer sorun olmuyor fazla . Motor küçük yapılı olduğu için rahatsız ediyor belirli bir süre sonra . Seleye airhawk falan takın , belki fazla şikayetçi olmazsınız .

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    hayırlı olsun kazasız belasız
    Ezio41 bunu beğendi.

s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    Kardeşim aklımda cbr 250 vardı bunu görunce kafam karıştı şehir içi için 10 numara bir alete benziyor hayırlı ugurlu olsun
    Ezio41 bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar formda arkadaşın biri z300 de yağ eksilme var gibi bişi yazmıştı, varmı bilgisi olan aslı astarı nedir bilen?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)