Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni Motorum WR 125 R Ve Karadeniz İzmir yolculugu. Cem

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    karacocuk hocam;
    arazide 130 140 kiloyu düşürünce naim süleymanoğlu benzetmesi biraz ağır olmuş. arazi sürüşü yüksek kondüsyon ve kas gücü gerektiriyor özellikle bacak öncelikli kol omuz sırt ve atlayıp zıplayıp iki tekeri yerden kesebilmek için göğüs karın, yani atletik bir vücuda sahip olmak gerekir. ee o vücuda sahip birisi de bi şekilde düşen o motoru kaldırır.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karacocuk hocam;
    arazide 130 140 kiloyu düşürünce naim süleymanoğlu benzetmesi biraz ağır olmuş. arazi sürüşü yüksek kondüsyon ve kas gücü gerektiriyor özellikle bacak öncelikli kol omuz sırt ve atlayıp zıplayıp iki tekeri yerden kesebilmek için göğüs karın, yani atletik bir vücuda sahip olmak gerekir. ee o vücuda sahip birisi de bi şekilde düşen o motoru kaldırır.
    Yigit kardeşim motocross işinde çok daha tecrübeli dahada güzel açıklamış.

Ama zaten ıslak agırlıgı 133 kg benzin 8.5 lt yag 1 lt.

Boş agırlıgı 123.5 kg eder. Bence gayet yeterli ben agırlıgından aşırı memnunum kuş gibi

Fakat fiyat potikasına bende karşıyım. O konuda herkese hak veriyorum bu motorun fiyatı 11-12 bin lira olmamalı.

8.750 olan 2014 fiyatıyla iyidi. Sevgılı yamaha üstüne hangi teknolojiyi koydunda 12 bin yaptın şaşırtıcı.
    telike bunu beğendi.
    Facebook Adresim. İletişim = https://www.facebook.com/mt.izmir.3

Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Yok ben onu abartmak için yazmıştım anlaşılması açısından. Anlatamamışım benim kabahatim kusur benim. Bakın ben bunu yaparsın yapamazsın demiyorum demem de kabiliyet tecrübe meselesi tarz meselesi, benim 150 lik çinli kuba black cat ile yaptıklarımı görsen o motor nasıl dağılmadan kalıyor dersin. Demek istediğim yamahanın global sitesine bir göz gezdirin. Modellere bakın neler var neler. Fiyatlarına bakın. Özelliklerine bakın. Sonra bunu WR125R ile karşılaştırın, hangi özellikleri hangi fiyata veriyor yamaha. Birazcık zaman harcayınca yamahanın müsterisini nasıl yukarı ittirdiğini anlıyorsunuz. Kalite tartışması yapmıyorum yapmam yamahanın kalitesi belli. Sadece bu 125R modeline has bu yazdıklarım.
    Sizin bu motoru tercih etmiş olmanız ile alakalı değil bu söz. Hangi motosiklet ile keyif alıyorsan onu kullanmalısın zaten yoksa ne anlamı var.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Karacocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ben onu abartmak için yazmıştım anlaşılması açısından. Anlatamamışım benim kabahatim kusur benim. Bakın ben bunu yaparsın yapamazsın demiyorum demem de kabiliyet tecrübe meselesi tarz meselesi, benim 150 lik çinli kuba black cat ile yaptıklarımı görsen o motor nasıl dağılmadan kalıyor dersin. Demek istediğim yamahanın global sitesine bir göz gezdirin. Modellere bakın neler var neler. Fiyatlarına bakın. Özelliklerine bakın. Sonra bunu WR125R ile karşılaştırın, hangi özellikleri hangi fiyata veriyor yamaha. Birazcık zaman harcayınca yamahanın müsterisini nasıl yukarı ittirdiğini anlıyorsunuz. Kalite tartışması yapmıyorum yapmam yamahanın kalitesi belli. Sadece bu 125R modeline has bu yazdıklarım.
    Sizin bu motoru tercih etmiş olmanız ile alakalı değil bu söz. Hangi motosiklet ile keyif alıyorsan onu kullanmalısın zaten yoksa ne anlamı var.
    Bence yorumlarınız gayet mantıklı yorumum yanlış anlaşıldıysa affola.

Sizinle tamamen hemfikirim. 2014 yılında 8750 olan bu motor 2015 yılında 12 bin tlyi hak edecek ne yaptı diye bende soruyorum.

Yamahanın diger modelleri bile mt 07 r25 yada mt09 ilk çıktıgı zamanlardaki iyimser fiyat politikasıyla o cc 'ye göre kendi klasmanında güzeldi

Herşeyi geçtim wr 250 20 bin lira olmasıda düşündürücü

Ben sizinle fiyat politikası yönünden tamamen hem fikirim. Fakat teknik özellikleri eleştirmek gerekirse 2015 piyasasında kendi muadili motorlardan gerçekten üstün.

Mutlaka bir wr 125 R sürün deneyin. Dengesi gidişi hele hele frenleri inanılmaz. Görüşünü ve heybeti bile bi xt 660x kadar.

Fiyata gelirsek bende desteklemıyorum ve 11-12 bin etmeyecegini düşünüyorum.

Motosikleti
    KUBA STR
    oo Videoda bende varım Çılgınlık

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Sagol dostum bir kere daha gitmeyi düşünüyorum. İş yerinden zaman ayırabilirsem gidecegim karadenize.

Bu arada bayramda çanakkaleye gidecegiz inş aksilik çıkmazsa.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)