Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Superlight 200 almaya gidiyorum (yehhaa)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mötorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı ajwer06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun gule gule kullan. toplam kaça mal oldu acaba? bende yaz gelmeden superlight mı alsam diyorum yorumlarını ve fotoları belkşyoruz..
    Motorla uğraşmaktan siteyi unutmuşuz
    5.400'e almıştım.Zorunlu sigorta 400 küsür tuttu.Plaka çıkartamadım ehliyet ve ekipman masraflarım yuzunden.Ceza odeyeceğim ona boşu boşuna.

Bu arada yorum atan herkese teşekkürler.Photoshoptan sanal modifiye ettim motoru.Son halini ve sanal projeyide paylaşacağım buradan.
    BlackGhost bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı Mötorhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla uğraşmaktan siteyi unutmuşuz
    5.400'e almıştım.Zorunlu sigorta 400 küsür tuttu.Plaka çıkartamadım ehliyet ve ekipman masraflarım yuzunden.Ceza odeyeceğim ona boşu boşuna.

Bu arada yorum atan herkese teşekkürler.Photoshoptan sanal modifiye ettim motoru.Son halini ve sanal projeyide paylaşacağım buradan.
    ben yaz ayına doğru şu kafa grenajını almayı düşünüyorum ve ön rüzgarlık yerine koymayı hedefliyorum.
    Bununla birlikde arka çantalarıda kaliteli başka çantalarla değiştireceğim.burda sert çanta kullanır isem karşıma demir aparat sorunu çıkıyor.atıyorum givi nin yan oval çantlarından koymak istesem demir bizim motora uyan demir aparatları yok,özel yaptırmak gerekiyor.
    şimdi önceki sayfada gösterdiğim kafa grenajını takar isem ,yan sert çanta monte ettiğimde çok hoş bir görüntü oluşturacak,harleylerin touring motorları gibi bir havası olacak ancak demirleri ayarlarmak sorun.Güzel kaliteli yan deri çantalarda var,maliyeti daha uygun sert çantalara göre ama düşündüğüm şeyi yapabilirsem harika olacak.

Bİrde egsozlarlada oynaycaz tabi aklımda deli fikirler var ama bekletiyorum,motora abartı bir şekilcilik yapmaycağım,sadece görsel anlamda birkaç parçayı değiştirip göze hoş gelen bir makine çıkartma hevesim var.takribi 2000-2500 tl gider zannediyorum.

sayfayı takip etmeyi unutma,zaten kuba kullanan çok kişi yok aramızda,sürekli paylaşmak güzel olur.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yaz ayına doğru şu kafa grenajını almayı düşünüyorum ve ön rüzgarlık yerine koymayı hedefliyorum.
    Bununla birlikde arka çantalarıda kaliteli başka çantalarla değiştireceğim.burda sert çanta kullanır isem karşıma demir aparat sorunu çıkıyor.atıyorum givi nin yan oval çantlarından koymak istesem demir bizim motora uyan demir aparatları yok,özel yaptırmak gerekiyor.
    şimdi önceki sayfada gösterdiğim kafa grenajını takar isem ,yan sert çanta monte ettiğimde çok hoş bir görüntü oluşturacak,harleylerin touring motorları gibi bir havası olacak ancak demirleri ayarlarmak sorun.Güzel kaliteli yan deri çantalarda var,maliyeti daha uygun sert çantalara göre ama düşündüğüm şeyi yapabilirsem harika olacak.

Bİrde egsozlarlada oynaycaz tabi aklımda deli fikirler var ama bekletiyorum,motora abartı bir şekilcilik yapmaycağım,sadece görsel anlamda birkaç parçayı değiştirip göze hoş gelen bir makine çıkartma hevesim var.takribi 2000-2500 tl gider zannediyorum.

sayfayı takip etmeyi unutma,zaten kuba kullanan çok kişi yok aramızda,sürekli paylaşmak güzel olur.
    Ben çantaları söktüm.Nedense benim deri ve nikelaja karşı antipatim var .Dediğin gibi çantalar pahalı ancak kahverengi üçgen çantalar çok hoş oluyor benim aklımda o var ancak en son iş o.İlk önceliğim ise şuanda deponun yan taraflarına belirlediğim ismi koymak olacak.Kafa grenajı dediğin olay çok hoş oluyor özellikle siyah motorlarda tam cellat görüntüsü oluyor ancak benim kafamda ki işe uymuyor.Yarın ben yapılacaklar listesi ve fotograflarla konuyu şenlendireyim fikir alışverişinde bulunuruz

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl bari memnun musun motorundan hocam

Motosikleti
    Superlight 200
    Motordan çok memnunum az önce kullandım yine.Ancak siz alırsanız bi baştan vidalarını kontrol edin gevşedi her yeri

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Önceden yapılanlar;
    Vizör söküldü.
    çantalar söküldü.

Yapılacaklar;
    Deponun yanlarına uygulayacagım ısımler ıcın stıcker denenecek.Hosuma gıderse stencıl tarzda boyanacak.
    Lastık yanakları beyaza boyanacak.
    On ve arka camurluklar chop edilip arka camurlugun ustune depodakıyle aynı temada ıkon konulacak.
    Mat siyah bonanza tip gidon yapılacak
    Kahverengi deri sele alınıp,ayarlanacak
    İki tarafada kahverengi deri çanta alınacak ve mutlu sona ulaşılacak
    Bu işlemler çok uzun sürecek ancak aşama aşama daha keyifli olacağını düşünüyorum.Hemde motorda bir değişiklik yapıp öyle bir süre kullanıp sonraki değişikliğe geçmek sindire sindire hoş oluyor.Olumlu-olumsuz eleştirileri bekliyorum.İşlemlere başladığımda motorun şimdiki resmini koyacağım ve gelişmleeri göreceğiz.

Mertcan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kolay gelsin hocam, umarim yapmayi planladiginiz degisimleri gerceklestirmissinizdir motorda. onun disinda benim birkac sorum olucak, memnun musunuz hala motordan, ben de baslangic icin ideal chopper in Kuba oldugunu dusunuyorum, ne dersiniz almali miyim?

Bu aksesuarları aldığın yerleride paylaşırsan çok iyi olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)