Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Soa'ya Yeni Motosikleti Cbf 500 Hayırlı Olsun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sitemiz üyelerinden sevgili kardeşim soa nickli Berkay'a yeni motosikleti Honda Cbf 500 hayırlı olsun.

Allah kazadan,beladan korusun,hep iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim. Abi tam benim tarzım bu motor ya benim gözümde dunyanın en karizmatik motoru. Kahrolası Honda üretimden kaldırdı abidik gubidik modeller üretiyorlar. Temiz bulursam belki bende alırım sırf hevesim için.
    soa bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kazasız belasız.....
    soa bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam motoru alalı 1 ay, 1000 km'den fazla yapalı 15 gün oldu ya la
    1 ay sonrada tekrardan hayırlı olsun Berkay, köfteler n'oldu sahi
    soa bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Köfte varsa ama Mezit yoksa bende gelirim..O kadar yolu çekip aç kalmak istemem açıkçası...

Pardon bu arada hayırlı uğurlu olsun Berkay...güle güle kullan...
    soa bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hayırlı olsun kardeş Allah kaza bela göstermesin
    soa bunu beğendi.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    hayırlı olsun öncelikle.Önümüzdeki aylarda bende almayı düşünüyorum,2. el olarak,nelere dikkat etmemi önerirsin? detaylı bi açıklama çok yardımcı olur teşekkürler şimdiden
    soa bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun öncelikle.Önümüzdeki aylarda bende almayı düşünüyorum,2. el olarak,nelere dikkat etmemi önerirsin? detaylı bi açıklama çok yardımcı olur teşekkürler şimdiden
    Sağolasın hocam.

Valla hocam açıkcası çok bir bilgim yok daha 1500km oldu çok fazla bir deneyimim de yok.

Ama benim motorum 77500 km de olmasına rağmen maşallah herşeyi tıkır tıkır çalışıyor. bu hafta sonu tüm bakımlarını yaptım, saat gibi motor. Bildiğim kadarı ile kronik sorunu sıkıntısı olan bir motosiklette değil. Eski kullanmış yada kullanan abilerden kimle konussam çok memnunlar makinelerden.

ben çok atik seri kullananmam çok nadir gaz açarım genelde 90 110 arası seyir hızında 4.5 - 5 litre arası yakıyor 100km de öle çok fazla bir yakıt olayı da söz konusu değil. 1 2 kere denedim bende ön cam olmamasına rağmen çok rahat 160 170 görüyor daha üstünü denemedim.

2 3 kişiden duyduğum rivayete göre 300000 km motor açılmadan gitmiş cbf500 ler mevcutmuş (birbirini tanımayan 2 3 kişi bu olayı anlattı) doğrumudur. değil midir bilemiyorum.

benim fikrim ise her yaptığım km de daha çok seviyorum. Çok parası olmaya geçiş motosikleti olarak orta segment bir motosiklet arayan herkese öneririm...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köfte varsa ama Mezit yoksa bende gelirim..O kadar yolu çekip aç kalmak istemem açıkçası...

Pardon bu arada hayırlı uğurlu olsun Berkay...güle güle kullan...
    sağolasın abi valla köfte işi yattı mevlüt abiden korkuma kimseyi köfteye götüremedim :D :D....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitemiz üyelerinden sevgili kardeşim soa nickli Berkay'a yeni motosikleti Honda Cbf 500 hayırlı olsun.

Allah kazadan,beladan korusun,hep iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

http://i.hizliresim.com/8EqG7a.jpg

http://i.hizliresim.com/Y5n176.jpg

http://i.hizliresim.com/DkzL0O.jpg

http://i.hizliresim.com/aB94bz.jpg

http://i.hizliresim.com/NbayRO.jpg
    Kardeşim bu konuyu senle kafede otururken gördüm o zaman eve gidince cevap yazarım dedim unutmuşum valla ayıp oldu sağolasın kardeşim. Allah daha iyilerini sana nasip etsin...
    manofsteel bunu beğendi.
    Satranç oynamak gibidir motor kullanmak. Bir değil birkaç hamle sonrasını hesaplayabilmektir. Ama nedense büyük bir kısım tavla oynar gibi kullanır ve şansına güvenir. Ama sonuç hüsrandır...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşim bu konuyu senle kafede otururken gördüm o zaman eve gidince cevap yazarım dedim unutmuşum valla ayıp oldu sağolasın kardeşim. Allah daha iyilerini sana nasip etsin...
    Canın sağolsun kardeşim,amin inşallah

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    2. el ilanlarına bakıyorum da maşallah 2006 modeller ama 30 ile 50 bin km arası hepsi,oynanmış olması kafamı kurcalıyor,ne yapalım bizde az oynanmışını bulur adam ederiz artık

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    amin...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet genel anlamda çok güzel. İkinci el motosiklet alırken dikkat edilmesi gereken temel noktalara bakmanız kafi.

6000-7000 devire kadar tabir-i caizse 125-150 cc motosiklet gibi usul usul giderken,bu devirlerden sonra motor şahlanıyor

Hızlanma,performans çok iyi,çok tecrübeli olmayan kullanıcıların hatalarını bile ekarte edebilecek bir yapısı var.

Ancak 120-130'dan sonra üzerinde durulmuyor,iyi bir tur camı şart.

Şehir içi-şehir dışı her yola geliyor,manevra kabileti güzel.

Eğer geçmişi belli bir motosiklet ise km'nin gerçekten önemi yok,malzeme kalitesi,işcilik güzel.

Berkay kardeşim senin işine karıştım,kusuruma bakma
    soa bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet genel anlamda çok güzel. İkinci el motosiklet alırken dikkat edilmesi gereken temel noktalara bakmanız kafi.

6000-7000 devire kadar tabir-i caizse 125-150 cc motosiklet gibi usul usul giderken,bu devirlerden sonra motor şahlanıyor

Hızlanma,performans çok iyi,çok tecrübeli olmayan kullanıcıların hatalarını bile ekarte edebilecek bir yapısı var.

Ancak 120-130'dan sonra üzerinde durulmuyor,iyi bir tur camı şart.

Şehir içi-şehir dışı her yola geliyor,manevra kabileti güzel.

Eğer geçmişi belli bir motosiklet ise km'nin gerçekten önemi yok,malzeme kalitesi,işcilik güzel.

Berkay kardeşim senin işine karıştım,kusuruma bakma
    Sorun yok kardeşim motoru benden iyi tanıdığını biliyorum canim. Bilmezmiyim
    Satranç oynamak gibidir motor kullanmak. Bir değil birkaç hamle sonrasını hesaplayabilmektir. Ama nedense büyük bir kısım tavla oynar gibi kullanır ve şansına güvenir. Ama sonuç hüsrandır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)