Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Motorum Mahvolmuş !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    excalaber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    geçmiş olsun arkadaşım.Ama sakın babana kızma ne olur herkes için geçerli anne ve babalarımıza kızmayalım bağırmayalım.Gelen mala gelsin arkadaşlar ama kaybedilen sevdiklerimiz geri gelmez bunu unutmayalım senden rica ederim babanı da affet.
    EXCALABER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sg_1903_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    kardeş çok geçmiş olsun gerçekten çok kötü bir durum okurken içim cızladı ama kader umarım biran önce yaptırırsın işallah ve seni kırmızı motorunla görürüz

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    neyseki tatlı sonuçlanmış.. elbette komşun gerekli olanı yapmış,insanlar hatalarını başkalarının üzerine yıkmadan, üzlenmesini bilmeli vede telafi edebilmeli sonuçta senin hiçbir suçun olmayanbi durum. . . kısmetin böyleymiş iyi tarafında bak belkide 2006 model motorun olacak yada comet tarzı daha het yola sürebileceğin bi motor nedersin.. (gerçi kötü olan hiç bir olayın iyiliği yoktur ama) .. hayırlısı olsun
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    geçmiş olsun kardeş.komşuyada helal olsun valla
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

cenngiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T
    Akira hakkaten geçmiş olsun. Komşu sağlam adammış. Helal olsun ona. Sözünün arkasında durmak bu olsa gerek.

Bu arada babanın morali de düzelmiştir. Senin yerinde olmak istemezdim. Ama inan sen de onun yerinde olmak istemezdin. Adamın ömründen gitmiştir vallaha. Ailecek hepinize geçmiş olsun.

Ben çok inanırım. Bi sadaka ver. Motorun kaza yapacağı varmış. Allahtan sen üzerinde değildin o anda. "Başımın gözümün sadakası olsun" de birisini sevindir.

Yeni motorunu da iyi günlerde kullan.

Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    (gerçi kötü olan hiç bir olayın iyiliği yoktur ama) .. hayırlısı olsun
    Kardeş bu noktada sana katılamıyorum. Anneannem "şer gördüğün işte hayır vardır" der hep. Ben de hayatım boyunca çok tecrübe ettim bu lafı. ve her seferinde doğru çıktı. Belki de bu iş olmasaydı bu hafta içinde motorla telafisi mümkün olmayan bi olay yaşayacaktı.

Netice itibariyle "her işte bir hayır vardır diyorum".
    [B]GÜÇ[/B] bir [B]ATEŞ[/B]tir, [B]ISINMAK[/B] ya da [B]YANMAK[/B] senin elinde...
    ZS200GY-A Mavi

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ohh, walla çok sevindim ya.
    çok üzülmüştüm. geçmiş olsun. bir daha böyle bir olay gelmez inşallah başına.
    yen motorunu da güle güle kullanırsın inşallah.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    teşekkürler arkadaşlar.

(Bu aralar sadaka vermekten, mahallenin çocuklarını sevindirmekten, cebimde para kalmadı desem yalan olmaz)
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Söyledik sana sıkma canını diye Allah gönlüne göre versin hayırlı olsun kardeşim çok sevindim...

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Tekrar geçmiş olsun dostum,olayın tatlıya bağlandığınada sevindim. Yeni motorun şimdiden hayırlı olsun,kazasız belasız,sağlık ve mutluluk içerisinde binmeni dilerim.
    FUSUR-35

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Sağolun arkadaşlar. Size durumu açıklayayım.

Komşumuz satıcı ve ben oturup canımızı en az acıtan formülü bulmak üzere birleştik.

Cumartesi günü yapılan anlaşmaya göre komşumuz benim motosikletimin aynısından bir tane (biyinin birisinin elinde 2005 model 0 km varmış bizim bayi abimiz onu getirtecek) verecek.

Benim kazalı motosikleti bayiye satacak ve üzerini cebinden tamamlayacak.

Şimdilik durum budur, arkadaşlar. Komşumuz güvendiğimiz kadar sağlam bir adammış. "İstersen sana 2006 0 km sini dahi getirteyim yeter ki sen canını sıkma" dedi. Ama o da maaşlı çalışan bir adam. Ayrıca bu durumdan faydalanarak çıkar sağlamak insanlığa sığmaz.

Hafta içi motor gelecekmiş. gelişmeleri yine buradan yazarım.(Ne çok sevenim varmış beaa )
    yinede insanın içinde bir kırgınlık olur ama ya...seni anlayabiliyorum dostum...2006 0 km varken neden 2005 0 olsun akira...hiç affetme dostum...iste...hakkın bu senin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Küçükken bisikletimi bile kimseye vermezdim kiii , motosikletimi kimseye vermedim , vermem de...
    Haa benim yanımda kullanır , o başka bişi...

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Dostum ne diyecegimi bilemiyorum...Okurken her satırda suratım şekilden şekile girdi....Cok üzüldüm...Topicin sonlarına doğru da bir o kadar sevindim...

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Akira arkadaşım hem geçmiş olsun,hem hayırlı olsun..birdaha böle bişey gelmez başına..ailene ve komşunuza ders olmuştur..alıncak motorunu haber tekrar hayırlayalım...
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

arabaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balıkesir gazi net adnan menderes...
    1. SAYFADAN BURAYA KADAR KESİNTİSİZ OKUDUM. İnan sen ne yaşadıysan aynısını olmasada yanında yanıbaşındaki arkadaşın kardeşinmiş gibi acını hissettim. Hatta eşim gelip bu kadar kaptırma falan dedi . Tekrar çok geçmiş olsun kardeşim inşallah gönlündeki emeğindeki aslana kavuşursun tekrar. ALLAHım ya harbiden içim bi acaip oldu... Tekrar çok geçmiş olsun.
    G@Zİ net balıkesir

Motosikleti
    mr 250 destro
    amana arkadasım dıkkat et

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Sağol arkadaşım.

Güya bugün motorum gelecekti ama ses seda yok. Gelişme olursa yine buradan yazarım artık
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevindim bu olayın tatlıya bağlanmasına akira,sıkma canını bu gün gelmezse yarın gelsin yeterki gelsin,kavuş motoruna bize de bi foto yolla motorunla Bu arada dediğin gibi bencede motoruna hemen kasko yaptır,bi daha seni üzen bi haber görmeyiz umarım burda...Burda bi link var bakmadıysan bi bak istersen;
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=500

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    çok geçmiş olsun.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    abi çok sevindim ya hayırlısı olsun cidden başına gelen çok 2 ucu değnekli bi durumdu,iyi olmuş walla
    Ride your way

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bütün mesajları okudum gerçekten çok çok geçmiş olsun, konunun tatlıya bağlanması çok iyi komşun adam gibi adammış. bizi motorunla ilgili sürekli bilgilendir meraklanmayalım

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler