Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Motorum Keeway Superlight 150.

Eylül ayında Balıkesirden 2. el aldım.Satıcı Çok dürüst bi abim Çorluya kadar motoru getirdi ve satışını aldım.
    Bana Gelişi bu şekilde oldu.

Güzel bir chopper başlangıç motoru. 150 olmasına rağmen tek başınayken chopper oldugunu belli ediyor. estetik olarakda ağır bir duruşu var.
    Ufak Tefek Toparlamalar sonucu motoru bu hale getirdim.

Bu motoru Düşünenlere Tavsiye Ederim. Kısa vadede daha fazla görüntü değişkliği düşünmüyorum. Kış mevsini motorun mekanik bakımlarına bakım yaparak geçiririm. o süre zarfı içindede görsel olarak neler yapacağıma karar veririm artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Tecrübe ettikçe yorumlarını bekliyorum, ben de Kuba Superlight 200 almayı planlıyorum. Yaklaşık motorlar, Kuba'nın Superlight'ı daha iyi bir noktaya getirdiği söyleniyor.

ergunbilgeha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow cxm 250
    Kuba superlight 150 kullanıyorum bende ilk tecrubem 1 hafta önce aldım bir haftada okul dolayısıyla 150 km falan yapabildim genel olarak iki kişi kullanıyorum.16 kuruş yakıyor normal mi acaba ?

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı ergunbilgeha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba superlight 150 kullanıyorum bende ilk tecrubem 1 hafta önce aldım bir haftada okul dolayısıyla 150 km falan yapabildim genel olarak iki kişi kullanıyorum.16 kuruş yakıyor normal mi acaba ?
    şu an benimkide 16 kuruş civarında ama benim hava filtresi hortumumda sorunda var birde performans filtresi takılı motorda onları hallettiğim vakit bikaç krş. düşeceğini tahmin ediyorum. senin motorda buyuk ihtimal ile surekli çift kişi kullanmandan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum ama bildiğim kadarı ile çokta absürt bir durum yok.

ergunbilgeha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow cxm 250
    sikinti yoksa bende abartmiyim ozaman bi ustaya da gösterip ayarlara bi baktiririm tamamdır sagolasin cevap için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)