Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

crazy_devil 04.05.2006 akşamı kaza yaptı durumu iyi

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    çoooook geçmiş olsun...
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    serdar geçmiş olsun kardeşim iyi olmana sevindim umarım başka kaza bela yaşamazsın kendine dikkat et

Vasuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R '11 Beyaz
    Geçmiş olsun, son olur inş...

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    çok geçmiş olsun dostum bu arada hasan sen motorunumu değiştirdin hani kınetic ciydin sen cbr 125 ne ayak
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    geçmiş olsun...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    geçmiş olsun arkadaş gülüyorum çünkü ucuz atlattın daha çok dikkat edelim
    çünkü bazı dağayıları önümüze anında çıkabilir

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş olsun

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Büyük geçmiş olsun crazy_devil. Allah dha beterinden saklasın.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Büyük geçmiş olsun. Acil açıklama bekliyoruz.

Ben de bugün sabahtan beri hastanedeydim. Kuzenim Gebze'de halı sahada maç yaparken düşmüş, uyluk kemiğinde parçalı kırık olmuş. Gece Amerikan Hastanesine nakletmişler, sabah da ameliyat ettiler, vida takmışlar. Şimdi üç ay bandajlı gezecek, allahtan yarın kontrollü şekilde ayağa kalkabileceği bir durumdaymış. Kaza mevsimi tam

Legendary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çooooooook çooook geçmiş olsun crazy_devil. khutuck kuzenin için geçmiş olsun.bu ne yaa herkeste bişe var bi hoca bulup kendinize okutun en iyisi.
    ***A H M E T***

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim kardeşlerim.Allah'a şükür çok ucuz atlattım.Olayın nasıl gerçekleştiğini anlayan trafik ekipleri bile mucize eseri kurtulmuşsun diyolar (nickimiz boşuna crazy_devil değil )Şu an evimin altındaki internet kafeden yazıyorum sizlere.Malum bir kaç gün daha istirahate ihtiyacım var
    Kazanın detaylarını anlatamayacak durumdayım arkadaşlar.Daha sonra görüşmek üzere.Teşekkür ederim

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    çok geçmiş olsun
    KARTAL GOL GOL GOL

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    çok gecmiş olsun inşallah kısa zamanda saglıgına ve motoruna kavusursun

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    büyük geçmiş olsun. tez zamanda iyileşmen ve aramıza dönmen dileğiyle
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Çok geçmiş olsun...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alla alla önce Cengiz (MoToR) arkadan Serdar (crazy_devil) hayırdır işallah başımızda kara bulutlarmı dolaşıyor ne geçmiş olsun serdar ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

dex_cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun, allah acil şifalar versin

hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    geçmiş olsun kardeş
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Tekrardan aranızdayım kardeşlerim.Hepinize teşekkür ederim.En son mesaj yazdığım gün acele çıkmam gerekti ve bişey yazamadım pek.Olayın gelişimi şöyle oldu:
    4 arkadaş dükkanı kapattık;arkadaşlarımızı evlerine bırakıp dağıldık.En son ben motorla otoparkıma dönüp motoru bırakıcam.(Otopark ve evimin arası 200 metre yoktur belki.)Anayoldan gidiorum ve yol bomboş,kimseler yok.Otoparka döneceğim sokağa 100 metre kala bir sokak daha var (Tali yol);ordan bir arbanın burnunu uzattığını gördüm,sellektör yapıp kornaya bastım ve hafif fren yaptım.Arka sallamaya başlayınca freni bıraktım,yavaş yavaş iki freni de pompaladım.Araç çıkmasa bile kendimin güvenle geçebileceği kadar yavaşlamaya çalıştım ama aracın beni göre göre yola 2.çıkış hamlesini yapmasını görünce bidaha frene abandım.Bu sırada ben 2 şeritli gidiş yolumun sol şeridindeyim,ve tam benim fren yapmamla birlikte arabanın 3. hamlesi önüme (yani sağ şeride girebileceği halde sol şeride girmesi) direksiyon kırmak oldu ve ben de frene abanınca arabaya sol ön kapıdan,motorun sağ tarafı denk gelicek şekilde çarpmışım ve gidiş yönümde arabanın üzerinden fırlayıp en az 8-10 metre (yerel gazete haberine göre 50 metre) sürüklendim.Sanırım araba ve motor arasında sağ bacağım kaldı hasar gördü.Tesadüfün böylesi diyeceksiniz ki;her zaman taktığım(aldığım günden beri) dizlik ve eldivenlerimi takmamıştım.Yere düştükten sonra nefes alamadım ve bi gayretle ÇIKARMAMAM GEREKEN kaskımı çıkarıp attım.
    Kısa sürede trafik ekipleri ve ambulans geldi,şok halindeydim sanırım.Sağ bacağımdaki ağrı,bacağımın koptuğu hissini veriyordu ve ben yüzüstü yattığım için kafamı çevirip bakamıyordum.Hareket edemiyordum.Sonra sağ el işaret parmağımın kıpırdamadığını hissettim,baktığımda parmağımın kandan gözükmediğini gördüm.Ambulans geldikten sonra ilk parmağıma pamsuman yaptı,hemen hastaneye gidildi,bi iğne yaptılar (Sanırım sakinleştirici),röntgenlerim çekildi...Sabaha karşı emniyete götürüp ifademi aldılar.Eve bıraktılar.Ertesi gün ayağa kalkamayacak kadar ağrıdığı hissettim bacağımın.İlaçları kullanıyorum hala.
    Çıkaracağımız derslerden birisi gerçekten de;15-20 metre bile motorun üzerinde yol alacaksak;KESİNLİKLE her türlü korumamızı takalım.Korumalı montum olmasa,sağ kol ve gövdemde de yüzülmeler olacaktı.Montun üzerinde hafif yırtıklar oluştu.Kaskım olmasaydı yüzümün sol tarafı kesinlikle yara bere içinde olacaktı (çünkü kaskın halini yeni gördüm ve sağ tarafı çizikler içinde).
    Hepinize ilginizden,iyi dileklerinizden,temennilerinizden,dualarınızdan... dolayı ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
    Bu arada unutmadan;karşı taraf 8de 8 suçlu bulundu.Motorumu otoparka çekmişlerdi,bugün çıkarıp servise bıraktım.Karşı tarafın sigortasından exper gelip bakacakmış.

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı
    Kaskım olmasaydı yüzümün sol tarafı kesinlikle yara bere içinde olacaktı (çünkü kaskın halini yeni gördüm ve sağ tarafı çizikler içinde).
    :
    olum sağını solunu şaşırmışın beee daha kendine gelememişin sen hala şoktasın
    B rh +(pozitif)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler