Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2014 Triumph Bonneville T100

Motovento
    REKLAM ALANI
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar,
    Uzun zamandır motosiklet sevdasına ara verdikten sonra, tam veda ettim derken. Bir Cafe Racer takıntısı geldi ve araştırmalarım sonucu Triumph Bonneville'de karar verdim, yaklaşık 1-2 aydır rengine karar vermekle geçirirken, aynı zamanda gelmesini bekledim.
    Motosiklete tekrar merhaba dedik ve bundan sonra forumu da daha aktif şekilde takip etmeye çalışacağım. Bundan sonra motosikleti almakla da bitmiyor, aksesuar vs. yapmak istediğim bir takım şeylerden sonra yeni fotoğraflar ekleyip, sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyarım. Şimdilik pek istediğim kıvamda fotoğraflar olmasa da idare eder. Keyifli ve kazasız sürüşler herkese

Henüz alalı ikinci günüm, genel olarak izlenimlerim iyi diyelim. Herşeyden önce mekanik ve klasik bir motosiklet oluşu görsel ve kullanım sırasın da hissettiriyor fakat Harley Davidson V Motor kadar sarsıntısı yok, hatta inanılmaz derecede sarsıntısız diyebilirim, gaz hassasiyeti çok fazla, ivmelenme vs. kilosuna göre gayet güzel 865cc Paralel Twin 68hp 68nm tork üretimi gayet yeterli, yine HD Sportster kadar ağırlığını hissettiren bir motosiklet değil, dönüşler/manevralar gayet rahat. İşçilik ve malzeme kalitesi oldukça yüksek, üzerindeki boya el işçiliği ile hazırlanmış, egzos seside sağ ve sol oluşu farklı bir akustik yaratıyor, alt devirler de özellikle güzel sesler alabiliyorsunuz. Bu şekilde... Tekrar Merhaba diyelim Merak eden arkadaşlar olursa, yardımcı olurum. Esenlikler dilerim.
    leokaplann, mustang53, ttan ve 30 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-t...-istemesi.html

hayırlı olsun. yağ değiştirmesini öğrenin bir an önce
    ronnytechno bunu beğendi.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Maşallah kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Valla ben pek bi beğendim. Kullandıkça yeni yorumlarınızı bekliyoruz.
    glock bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aradaki 7 fark

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değişik motorların adamı glock'dan değişik bir motor daha
    Kazasız belasız keyifli rüzgarlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka plan siyah, yoksa başka bir numara yok. Glock'un motoru al arka planı siyah yap daha güzel durur
    glock bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Hayırlı uğurlu olsun, tam bir klasik, ancak yazmazsam çatlarım(zevk renk tartışılmaz tabii) şunu simsiyah kara mamba olarak alaydınız yaa şaka, sesi yeter

Not: aleti, markayı tanımayan, tenkitçiler uzak durun
    glock bunu beğendi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Kazasız belasız kullan çok beğendim motorunu tam bir Cafe Racer. Cidden yolda görsem durur bakarım 5-10 dk'da nazar değmesin ufak bi nazarlık tak.

Sık sıkta fotoğraf paylaşırsan tam olur. İzlenimlerini ve fotoğrafları bekliyoruz.
    glock bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayırlı uğurlu olsun...bilirsin biz servet hesabı düşmanlığı yapmaya ve "bu makinaya bu para verilir mi la" demeye bayılırız...o yüzden fiyatını da öğrenebilirmiyiz...o paraya şu var bu var olayına hiç girmiyorum...senin yerine kendimizi koyup 1000 RR veya F16 çoktan alırız...sen zahmet etme..olmayan aklımızı saçarız fezaya doğru...yeter ki kaç ganyato olduğunu söyle lütfen...

afedersin adamları bıraksan bokuna karışıp bak ben olsam şöyle .ıçardım da diyecek neredeyse...

yahu saygı duyalım işte her türlü tarza...farklıya saygı..bizden olmayana saygı...cbf ybr almayana saygı...
    Carbondioxid ve hgdr bunu beğendiler.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, tam bir klasik, ancak yazmazsam çatlarım(zevk renk tartışılmaz tabii) şunu simsiyah kara mamba olarak alaydınız yaa şaka, sesi yeter

Not: aleti, markayı tanımayan, tenkitçiler uzak durun
    Aslında kafamda Black serisi vardı fakat eğer klasik bir motosiklet alıyorsam, rengi de klasik olmalı diye düşündüm, son anda buna karar verdim ama dediğiniz gibi 2 renk arasında çok kaldım, özellikle krom parçalar beni çok ürkütüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:37 ----------

Öncelikle ingiliz işçiliği ve markayı da çok merak etmem nedeni ile Triumph'u tercih ettim ve KORLAS güvencesiyle olmasıda benim işime geldi. Cafe Racer tarzının başladığı ülke İngiltere olduğundan dolayı safkan bir Cafe Racer olsun istedim, Kawasaki ile arasındaki fark; Triumph made in England/Hinckley.
    Sn. Metehan 12.000euro'ya maal oldu diyebilirim, küsüratlar vs. yapacağım ve ekleyeceğim birşeyler var onlar hariç...
    mete_han, uzaaklardann ve Maslak bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Maşallah...

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Güle güle kullan hocam.
    cok yakisikli....
    glock bunu beğendi.

Teşekkür ederim herkese

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ah o Korlas yok mu...Korlas değil Carlos Çakal Carlos

bana 2005 de test motoru pıaggıoyu 1000 km diye satmışlardı çok çile doldurttular bana Caddedeyken..makinalarını üzerime almadan kapılarına bırakmıştım...babaları olmasa iade bile almıyorlardı...o biraz vicdanlı çıktı eski toprak sonucta...

Korlasın siyah dediğine ben beyaz derim..öyle bir güven kaybı var...o dönem mini bir cinnetin eşiğine getirmeyi başardılar...işte onu bunu beni ezerek öperek bir marka oldular belli noktalara geldiler...tabi şimdi bu markayla aklandılar...sütten çıkma ak kaşık bu adamlar..Sosyetenin Gülü hepsi...

konuyla alakasız yazdım ama yine de dikkatli ol...orada her şey nizamidir belki artık o eski müşteri öpme olayı kalmamıştır..daha profesyoneldirler...servisde üzülmemen dileğiyle...satış sonrası bakımda kazada belada görmek lazım...parça kaç ayda gelecek aksesuar bulabilecekmisin...bir sorun çıktığında garantiye mi iteleyecekler yoksa senden mi bilecekler zamanla belli olur kaliteli satıcı...

Darısı başıma, tabii 800xc modeline.
    glock bunu beğendi.

10 sene oldu ben Korlas ailesini tanıyalı, bana hiçbir şekilde yanlışları olmadı, aksine birçok firmaya göre de ilgi-alaka birçok konuda da çok iyiler. Ticaretin içinde olduğunda, herkesi memnun edemezsin. Netice de Bağdat Caddesi gibi bir ortamda öyle bir motosiklet mağazasını işletmek kolayda değil. Bende eski tanırım onları, hatta onların yanında motosiklete başladım, diyebilirim.
    mete_han bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Tekrar hoş geldin , pekte güzel gelmişsin yine.
    Hayırlı olsun güle güle eskitip torunlarına yadigar bırakırsın inşallah.
    glock bunu beğendi.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Hayırlı olsun motor çok güzel duruyor. Fotoğrafların çekildiği yer de Acarkent sanırım. Orada mı oturuyorsunuz acaba?
    glock bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Baya baya guzelmiş alet hayirli olsun.. tam bir keyif motosikleti.. sele tirtikli birazda eğimli olsa tadindan yenmezmiş.
    glock bunu beğendi.

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 sene oldu ben Korlas ailesini tanıyalı, bana hiçbir şekilde yanlışları olmadı, aksine birçok firmaya göre de ilgi-alaka birçok konuda da çok iyiler. Ticaretin içinde olduğunda, herkesi memnun edemezsin. Netice de Bağdat Caddesi gibi bir ortamda öyle bir motosiklet mağazasını işletmek kolayda değil. Bende eski tanırım onları, hatta onların yanında motosiklete başladım, diyebilirim.
    Hayırlı olsun çok güzel makine hatta mükemmel. Tam bir tarz.

Korlas tan satış öncesi ve sonrası memnun kaldım sanırım eski hatalar yapılmıyor artık. Benim motorda ufak tefek aklıma takılan şeyler için 2 kere bıraktım tek tek not alındı ve yapıldı (tabiiki ücretsiz.)
    glock bunu beğendi.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    çok güzel,hasta oldum. Allah kaza bela vermesin..
    glock bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)