Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

2014 Triumph Bonneville T100

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bindiniz bir alamete gidiyorsunuz kıyamete Acayüp zaten şahsına münhasır yılların kafe racercisi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bindiniz bir alamete gidiyorsunuz kıyamete Acayüp zaten şahsına münhasır yılların kafe racercisi...
    Bak şimdi alındım , simit sarayı racercısı demeni beklerdim hatta Muratla konuştuk bu akşam , motor kolayda cafe sorununu aşamadık . Yapıcaz birer cbf 500 fakat hangi cafe ye takılıcaz onu bulamıyoruz.
    Bu arada hafife alma dime city sınıfında motor hazırlıyoruz gerçi sen bu cahallıkla onuda bilmezsin. İki dakka girde bak google a
    cece89 ve madlive bunu beğendiler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siz iyice kaptırmışsınız, ağır işlere girmişsiniz ama sonucu güzel olur diye tahmin ediyorum özüne doğru inmişsiniz... Karburatörler, kuyruk sökmeler, firestonelar :D :D hayırlısı olsun, fikir vs. alışverişinde bulunuruz.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sizin kafa farklı bi kafa...Glock Abiyi ayıralım seni kastediyorum bidon kafa Eyüp

tecrübelerine saygı duymakla birlikte senle doolaştığım her dakika bende sana benziyorum..genlere nüfuz ediyorsun agi..tehlikeli adamsın vesselam...afrika twinler ...börgmınlar şimdide kafe racer...nası bi çeşitsin argadaş...

:D :D :D ne güzel işte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=gLIMdJafImM#t=199
    mete_han ve acayüp bunu beğendiler.

En sonunda Bonneville T100 için üretilmiş Norman Hyde marka gidon amortisörüm de geldi, uzun zamandır alıp almamakta kararsızdım fakat iyi ki almışım. Test ettim, gerçekten başarılı.
    Plossive, erro, hgdr ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Gidon amortisöründen sonra, superbrace.com'dan sıpariş ettiğim motosikletime uygun olan fork brace sonunda geldi ve takıldı, ön takım kusursuz.
    Plossive, krd ve hgdr bunu beğendiler.

Plossive, omerta, krd ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ace Cafe London tarafından gönderilen stickerlarım geldi. Motosikletime uyguladım ve sizler ile paylaşmak istedim. Kazasız sürüşler dilerim.

erro, hgdr, mehmetenis ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    maasallah. hic tarzim olmamasina ragmen bu denli para-emek harcanan makineler hep ilgimi cekmistir.kaZasz belasz cezasz olsunn.
    sticker olayina gelince ozellikle camurluktaki hosuma gitti. benim de damla sticker yaptirmam lazim istanbulda lakin custom yapan bulamadim henuz :/
    bu arada onceden f4 kullaniciymissiniz. ileride sizi soru bombardimanina tutabilirim simdiden kusura bakmayin )
    glock ve mehmetenis bunu beğendiler.

Teşekkür ederim dilekleriniz için, evet daha önceden 2010 F4R ve 2012 F4 Corsacorta RR sahibiydim, sizin aldığınız kasanın sahibi olmadım fakat kullanmışlığım vardır. Ne zaman isterseniz sorabilirsiniz, memnuniyetle yardımcı olmaya çalışırım.

umutt, hkn34, hgdr ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kotam doldu :\

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kotam doldu :\
    Konunun başında arasında ki 7 farkı sormuştunuz, bende bu şekilde anlatmaya çalıştım. Dahası da var isterseniz.
    Maslak bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunun başında arasında ki 7 farkı sormuştunuz, bende bu şekilde anlatmaya çalıştım. Dahası da var isterseniz.
    Harika anlatmışsınız.
    glock bunu beğendi.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    haha = )

resimler harika =)
    glock bunu beğendi.

tabiki isteriz ama bir sonraki sayfada
    bu tarz klasik motosiklet sevenler için (ben gibi) arada pek fark yok bence. sürüş tarzınız biraz daha spor ise bonneville, daha "cruiser" tarzı ise w800 olabilir. benim imkanım olsa w800 tercih ederdim. bonneville'nin çevirdiği devirin yarısından daha az devir çeviriyor ve bu benim sürüş şeklime daha uygun. inşallah günün birinde...
    glock bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki isteriz ama bir sonraki sayfada
    bu tarz klasik motosiklet sevenler için (ben gibi) arada pek fark yok bence. sürüş tarzınız biraz daha spor ise bonneville, daha "cruiser" tarzı ise w800 olabilir. benim imkanım olsa w800 tercih ederdim. bonneville'nin çevirdiği devirin yarısından daha az devir çeviriyor ve bu benim sürüş şeklime daha uygun. inşallah günün birinde...
    Henüz W800 deneme fırsatım olmadı fakat en kısa zamanda elime geçerse deneyeceğim, teknik ve yüzeysel açıdan bakıldığında dedikleriniz doğru olabilir, tarihsel ve dünya genelinde fun clubları veya grupları olsun bunlar da fark yaratıyor. Tabiki kalite-işçilik-malzeme orantısı diğer markalarda da yüksektir ama klon olarak nitelendiriyorum çünkü Cafe-Scrambler-Tracker ingilizlerin işi zaten firma olarakta bakıldığında BSA-Ariel-Royal Enfield-Triumph-Norton gibi markalar çok eskiye dayanıyor. Hatta Bu markaları (Harley Davidson dahil) Türkiye'ye ilk getirenler de BURLA BİRADERLER isimli bir firma yahudi bir aile zamanın eski iş adamları... 1940-46 yılları arasında getirtmiştir.
    solmyr bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    glock muthıs resımler zaten hastayım bu alete sımdı sevgım kabardı resmen ... bızımlesın ve tarzsın diyirum
    glock bunu beğendi.

Henüz W800 deneme fırsatım olmadı fakat en kısa zamanda elime geçerse deneyeceğim, teknik ve yüzeysel açıdan bakıldığında dedikleriniz doğru olabilir, tarihsel ve dünya genelinde fun clubları veya grupları olsun bunlar da fark yaratıyor. Tabiki kalite-işçilik-malzeme orantısı diğer markalarda da yüksektir ama klon olarak nitelendiriyorum çünkü Cafe-Scrambler-Tracker ingilizlerin işi zaten firma olarakta bakıldığında BSA-Ariel-Royal Enfield-Triumph-Norton gibi markalar çok eskiye dayanıyor. Hatta Bu markaları (Harley Davidson dahil) Türkiye'ye ilk getirenler de BURLA BİRADERLER isimli bir firma yahudi bir aile zamanın eski iş adamları... 1940-46 yılları arasında getirtmiştir.
    taklit olduğu konusunda sonuna kadar katılıyorum. japon dostlarımızın ortaya çıkardığı bir tür yok motosiklet konusunda neredeyse. klasik, caferacercı triumph ürettiği motosikletlerin bizzat "türünü-sınıfını" yaratmış bir üretici. harley, v-motorlu cruiser sınıfının yaratıcılarından. ama bugün yamahanın star motorcycle altında ürettiği hava soğutmalı v motosikletler "teknik" olarak her konuda harleylerden üstün. triumph teknik olarak harley'e göre daha çok günümüz teknolojisini yakalamış durumda. ya da harley bu teknolojiyi yakalamak istemiyor. hem dış hem iç hem ruh olarak klasikler japonlarda bu ruh yok.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)